Закарпатський "губернатор" назвав свої кандидатури на голів Свалявської та Рахівської РДА

У понеділок, 7 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко під час прес-конференції озвучив імена претендентів на посади Свалявського та Рахівського районів.

Закарпатський "губернатор" назвав свої кандидатури на голів Свалявської та Рахівської РДА

Наприкінці минулого тижня було погоджено двох з останніх чотирьох претендентів на посади керівників РДА. Як відомо, на голову Тячівського району запропоновано Петра Голубку, Хустського – Івана Рогача.

Відкритим залишалося питання по Свалявському та Рахівському районах.

- Ми мали два райони, де важко було дійти згоди. На сьогодні вже вирішено питання із призначенням голови Свалявського району. Так, два претенденти домовилися – Андрій Наливайко пропонується на керівника, інший претендент - Іван Сай – буде першим заступником голови райдержадміністрації. Є порозуміння в цьому питанні з громадськостю, - зазначив Валерій Лунченко. – Щодо Рахівського району, то ситуація була дещо складнішою. Так, у результаті перемовин між всіма сторонами процесу було прийнято рішення:  на голову райдержадміністрації я пропонуватиму Івана Сурмачевського. Але це за умови, що кандидат Віктор Турок буде призначений першим заступником голови РДА.

Щодо кадрових призначень в обласній державній адміністрації, то Валерій Лунченко наголосив: цим займатимуться заступники голови ОДА, опрацювавши всі пропозиції від громадськості, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі Закарпатської ОДА.

 

Прес-центр Закарпатської ОДА

07 квітня 2014р.

Теги: Сурмачевський, Наливайко, Турок, Лунченко, Рогач, Голубка

Коментарі

міша 2014-12-02 / 11:29:01
якщоби не ділилася не робила б

катя 2014-12-02 / 11:27:11
як людина така в якої діти по тюрмах може робити на посаді в відділі освіти в Сваляві,керувати дитсадками і брати взятки? вона хоч ділиться???

йовжі 2014-06-11 / 20:46:14
свалявець, хто кого й куда пхає, то канешно тобі видниіше, но спершу розберися в питанні, а потом разказуй казки. смішно. й сумно, що такі далекі вчать жити. Андрій хочу лише побажати витримки, порозуміння й хорошого надійного колективу для того, щоб була можливість міняти систему знутрі, так і за те, за що боролися справжні українці! Героям СЛАВА!!!

свалявчанин 2014-05-21 / 21:24:03
Наливайченка в Сваляві нема, він в СБУ головує. навчіться хоч прізвища розбирати якщо вже до людей такі далекі. Якщо не знаєш людину, то тільки плюс їй.......бо все погане вже б не тільки Свааява гула. Згодна з Михайлом, щоб плювати в чийсь бік, спочатку розберіться чи так роблять. а поки Наливайко ще не мав змогу довести що достойним бути на місці, на яке призначений, то обливати його гряззю - цинічно й неадекватно, хоча кожен має право думати про те, що вірить....якщо є чим думати

михайло 2014-05-21 / 21:15:17
людина, з освітою в 9 класів, що тут пишуть коментарі і не може знати Наливайка. Грамото хоч прізвище пишіть, а щоб розібратися хто кого краде, то удосужтеся хоч поняти який то Наливайко.... а то " чуєш дзвін і не знаєш де він". Наливайко, а не НАливайченко в Сваляві не єдина фамілія, і не всі вони прямі родичі.Кришує, той, що думає що все знає. а людина з 2 вищими освітами назначена на посаду, щось змінити......як їй то вдасться - видно буде згодом..........бесполезна - це те, що було до того......хочемо змін, маємо щось міняти. а хочете і далі плавати як ........ по течії, то й далі про безосвітнього Загоруйка мрійте. й інших партіяшів

Націоналіст 2014-04-09 / 19:29:53
Люди запасайтеся скатами достойно організуємо представлення голови РДА кіть ще не була закурена будівля то буде СЛАВА УКРАЇНІ.

Василь 2014-04-09 / 12:09:50
Наливайко стояв коло мікрофона коли Дроб робив збори у свою підтримку 16.03 не міг сам ся зопстати то найшов собі заміну(див відео)Люди не допустіть!!!

Свалявець 2014-04-09 / 12:06:15
Наливайченко з тої файти що роками крала і краде ліс через хімзавод!!Бандит Дуфинець главний лісник його пхає для продовження крадіхок лісу!!

бистрянин 2014-04-09 / 09:33:22
за Налевайчинка в Сваляві ніхто не знає і знати не хоче. Ви взагалі знущаєтеся із Сваляви, пане губернатор. Може вам краще піти з цьієї посади як і тим приспішникам яких ви призначєте. Не випробовуйте терпіння народу.

Гуцул з Рахова 2014-04-08 / 19:33:20
ЛЕСЮ: йди в гудзицю ти жополизе Сурмачевського вонячого тернопільського корупціонера

Йовшко Свобода 2014-04-08 / 16:38:45
Наливайка в СВАЛЯВІ кладуть шоби кришував бізнес ригунів особливо розкрадання лісу який курірує Дуфинець його треба в першу чергу люстрірувати.І куди дивится прокуратура.

МАЙДАН 2014-04-08 / 16:19:09
Революціонерів в Сваляві зраджено лунтіком і камишом на посаду кладуть пезпонтового тюленя який революцію провів на євродиваніі буде виконувати вказівки Ланя. А ХТО БУДЕ БОРОТИСЯ З корупцією продажними ментами податківцями головами сільрад суддями івсякою бюрократичною нечестю.РЕВОЛЮЦІЯ МАЄ ПОЧАТОК І НЕ МАЄ КІНЦЯ .СЛАВА УКРАЇНІ.

Іван 2014-04-08 / 11:37:25
Свалявці,а доки будеме терпіти подругу Азарова(Анцю з податкової)яка нагарбала кілько грошей,що зарплату тратить лем на косметику.Ци може чиновник купити собі і дітьом кілько машин,постройити дачу,каждий рік по-двичи за границьов гузицю гріти.Чомусь усі за ниї забыли.Та й щи з людьми як з свиньми говорит.Яра регіоналка може ся вже перекрасила

справжній гуцул 2014-04-08 / 00:51:45
Сам ти ХОЛУЙ і не лікуєшся

Лесь 2014-04-07 / 23:02:22
Гуцуле з Рахова дивись щоб тебе не викинули... або не закрили...

Свалявщина 2014-04-07 / 22:34:57
Наливайко безполезна людина ! що він зробив корисного для народу ! а де кандидатура Загоруйка

Громада 2014-04-07 / 22:32:33
Іван Сай не пройде люстраційного комітету ! він обманим шляхом та через суди обурив працівників автопарку в кількості 70 чоловік, штучно збанкрутував, розікрав автопарк, а потім за мільони була продана земельна ділянка під супермаркет ! люди до сьогодні в судах із пакетами акцій ! ним повинні правоохороні органи займатися ! чому з громадою ці кандидатури не погодженні? чому нехтуюється думка простого люду !!! революція лише починається !!!

[fec 2014-04-07 / 22:07:12
А хто такий Наливайко?Бо у Гуглі крім пошуку ним роботи маркетологом в 2012 році за 5 тис гривень я нич не найшов!

гуцул з Рахова 2014-04-07 / 22:01:58
ми викинемо Тернопільського Холуя Сурмачевського із Крісла після призначення на другий день!

Погоріляк 2014-04-07 / 21:51:53
А що, Грицик Петр(о) над Перечинщиною пролетів? Ланьо у підмогу навіть Мошака залучав, компромат на суперників шукали. І що це все? Нас із Грициком від корита відпицькали? Не по Європейськи це все, не по Європейськи. Хоть гроші Петрові верніть!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38