У Лунченка кажуть, що погодили з громадськістю кандидатури на посади голів Хустської та Тячівської РДА

Погоджено кандидатури на посади ще 2 голів районних державних адміністрацій.

Як повідомили Закарпаттят онлайн з Закарпатської ОДА, після численних обговорень з громадою узгоджено та  прийнято рішення щодо призначення голів Хустської та Тячівської райдержадміністрацій.

Отже,  на затвердження до центральних органів влади буде подано кандидатури Івана Рогача на посаду  голови Хустської РДА, Петра Голубки – на посаду голови Тячівської РДА.

Прізвища кандидатур на посади керівників Рахівської та Свалявської райдержадміністрацій будуть озвучені у понеділок, 7 квітня, під час прес-конференції голови обласної державної адміністрації Валерія Лунченка.

04 квітня 2014р.

Теги: РДА, Голубка, Рогач

Коментарі

берений 2014-05-01 / 12:07:49
А Березнянський з ким погодився.

марія 2014-04-05 / 19:27:29
лепей юра забрав від мене землю якщо зміниться керівництво то піду писати на нього заяву

важнячок 2014-04-05 / 15:57:09
Лепей Юрко дуже файне ЧМО....................

василь 2014-04-05 / 13:43:27
чувім що Лепей юрко каже що Лунченко для нього ні хто

іван 2014-04-05 / 12:55:18
Шось в хащи здохло, що Лунченко почав пропонувати представників Батьківщини..

петро 2014-04-05 / 12:34:30
чи не хоче рогач розповісти як роздерибанив завод в хусті

вася 2014-04-05 / 12:23:11
дайте покій уже лунчинкови він зараз занятий деребаном границь і виборами бо блюк мішко уже прийшов домів каже шо тепер буде добре а дебув коли донецькі туй були немож було із фонариком найти іх попряталися а лунчинко бере уже повним ходом капусту із вілка там тапер шерегі пускае повні автобуси на підтримку нашоі економіки бо треба фенікс достроіти і дале строіти нарко притони

гевгач 2014-04-05 / 10:34:40
Да, район у жальогідномі стані зовсім, у центрі Воловця ями такі як на обїзній, а за села і мови нема, там завсім бездоріжжя. Ліс повирубували де лише можна і не можна. Туристичний бізнес тримається лише за рахунок підприємців, жодного витягу. Землі розбазарили псевдоінвесторам які даже не мали на меті щось будувати.

........ 2014-04-05 / 09:57:55
скоро думаю напишуть що і Великоберезнянського Поправку теж погодили з "громадою"

Іршавські дички 2014-04-05 / 00:52:53
Люди добрі перестаньте звертати увагу на таких як " свідомий" то явно провокатор. А попелич Міша - дійсно високо порядна людина при чому образована. А вам Єцунам пора на пенсію!!!

патриоту 2014-04-04 / 23:08:37
звами згоден на 100 треба дати попеличу попрацювати апотім давати оцінку

патріоту 2014-04-04 / 22:37:01
Не можу і я не долучитися до обговорення. Якщо Ви звинувачуєте Попелича у бандитизмі, то на чому саме ваші звинувачення базуються? Такі заяви, приховуючись під ніками робити не чесно і аморально. Поливати брудом людину не робить нікому честі. Попелич молодий, перспективний з європейским поглядом, і хочу Вас переконати, що за Попелича у Воловці є багато людей які мають велику надію що Воловецький район зміниться на краще. А от така незначна верства людей як ви постійно намагаєтеся його обливати брудом. Чому мовчали коли попередні керівники району розкрадали Воловеччину? чому мовчали коли більшість служб і структур у Воловці перетворювали у Свалявські відділення? Призначали керівників з Свалявських , Мукачівських районів (начальників міліції, прокурорів, голів адміністрацій, суддів) яким було по барабану що станеться з районом! Всі мовчали коли землі у Воловці були нахабним способом роздані громадянам з низинних районів по 5,6, гектарів для ведення садівництва. А зараз призначають свого, Воловецького, і зразу начинаємо топити не давши жодного шансну, краще чужого але не свого. Ми підтримуємо Попелича, а з нашою думкою хтось буде рахуватися???

до гуцула 2014-04-04 / 21:46:02
Ти на кого робиш,вірний песику???

Оксана 2014-04-04 / 20:25:03
до уборщиці всіх поміняти,так як робив пан Щербей з Лопітом

Іван 2014-04-04 / 20:22:10
які в чорта фахівці!Фахівці чиї...це слуги режиму я недумаю шо у Воловці не знайдеться чесних фахівців.Міша ти шо недумай іти проти народа.

цікавий 2014-04-04 / 20:18:43
Попелич жодного дня не працював, тим більше не працював з людьми.Він уже заявив, що у Воловецькій адміністрації працювали фахівці і він залишить всіх заступників. Робіть висновки.

ДО Попелича ГРОМАДА 2014-04-04 / 20:12:02
Звернення громади до Попелича!!!.Міша непревиди Господи шоб ти залишив цих падлюк (Лопітів Яремчуків Столярчуків та інших васалів корупційного режиму.Люди хотять змін керівництва структур, які те й робили шо розкрадали кошти,брали хабарі за працевлаштування та за командою царька Щербейка напрягали чесних службовців!

Гуцули 2014-04-04 / 19:56:48
Якщо Лунченко хоче війну нехай призначає Сурмачевського на голову РДА. Лунченко ще не знає нащо здатні Гуцули. Гуцул це давня назва-воїн, бунтівник і вони покажуть, що це так

патріот 2014-04-04 / 19:36:28
Не можу не долучитися до обговорення. Свідомого підтримую. Попелич - бандит, якого просуває Щербей і Ланьо. Тому на Воловецькому районі можна поставити ХРЕСТ. На жаль...

Косма 2014-04-04 / 19:24:47
Хто кращий Попелич чи Царьов, який зараз на громадському відстоює другу державну російську мову?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ