Лунченко пообіцяв, що ні Р. Шніцер, ні М. Кляп на посадах в ОДА не залишаться

Таке голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко пообіцяв сьогодні під час зустрічі з громадою незадовго до прес-конференції для ЗМІ за підсумками візиту до Києва.

Як повідомив Валерій Лунченко, завтра-післязавтра до роботи приступлять заступники голови ОДА, а приблизно до середи планується призначити вже всіх без виключення голів райдержадміністрацій. На сьогодні відкритими залишаються питання по призначеннях керівників Хустського, Рахівського, Тячівського та Свалявського районів. У найближчий час будуть погоджені всі без виключення чільники районів, однак, у статусі виконуючих обов’язки, на що є розпорядження з Києва.

Щодо призначень на керівні посади в управліннях та департаментах ОДА, то, за словами Валерія Лунченка, кадрові призначення варто очікувати вже після того, як почнуть працювати заступники голови ОДА. «Заступники проведуть розмови з начальниками управлінь та департаментів, складемо списки тих, хто звільнить посади. Прізвища осіб, котрі вноситимуться на призначення, попередньо будуть озвучені громаді», – для обговорення, зазначив голова ОДА.

При цьому, реагуючи на запитання громади щодо претендентів на посади керівників управлінь освіти та охорони здоров’я, Валерій Лунченко пообіцяв, що Роман Шніцер та ні Маріанна Кляп з посад будуть звільнені і в подальшому їх не посядуть. 

 
31 березня 2014р.

Теги: Шніцер, Кляп, посади, ОДА

Коментарі

Освітяни Закарпаття 2014-07-05 / 21:58:34
Кажете, що Лунченко пообіцяв?
Це було ще 31 березня?
А сьогодні на календарі який місяць, чи не липень?
Так зміни де?
Ось вам і характеристика на пана Лунченка, яку він сам про себе й написав!
Сумно!

освітянин 2014-05-11 / 15:22:12
А прибічника регіоналів п.Глебу з культури забули? Тільки власну шкуру захищав та прислуговував Ледиді! Погляньте,хто керує театром,коледжем культури,сором,тай годі! Спрут !

Тячів 2014-04-22 / 23:39:37
У тих списках одіозних начальників(Шніцер, і Кляп, і Сопкова ) ти перший.Ганьба!!!

7777 2014-04-09 / 11:17:32
А де списки інших одіозних начальників? лазар, фущич, мацола, апшай, якімеліна, романюк, рябець (і його зами)Пороздували свої штати, щоб можна маніпулювати - і вибори робити ригам За більшістю з них - тюрма плаче
Де обіцянки прокурора притягнути за обкрадання дітей? правий сектор, що спить? Чи вже поділилися з ними? А то вчепилися до одних і тиих самих: і Шніцер, і Кляп, і Сопкова - це ангели у порівнянні з тими, хто крав і обмивав гроші. Чому фінанси й досі очолює немісцевий. Що Шаповалова, чи Стойка менші партріоти, чи менші пілабузники. Та ті поляки без мила залізуть. гнати треба, у нас закарпаття, а не придаток до сусідніх регіонів. Бог побив ті фінанси: постійно там не наші(зато низько схиляються)Драбюк, Савчак - і незамінимий Лазар... Колись голова облради виступив проти нього, а чому зараз мовчить Балога - доводьте справу до кінця - запропонуйте свої кадри. І народ вас підтримає...

Оксана 2014-04-01 / 20:34:02
А власне які претензії до Шніцера у новоспеченого губенатора чи анонімних представників медицини чи громадськості? Як керівник та професіонал він вимогливий до підлеглих, розумний і виважений. Липкоруким бездарям від медицини він явно неугідний, адже за непрофесіоналізм неодноразово "взував" безпринципних та безвідповідальних. А якщо є якісь факти і докази його незаконної діяльності, то нехай озвучать чи то Лунченко, чи то Правий сектор. Таким чином можна люструвати всіх керівників починаючи від пенсійного фонду і закінчуючи соціальним захистом (от де дійсно "захищають"!!!), може й згадати облавтодор з непотопляємим керівником, який влаштовував всі влади і справно сплачував "відкати" кожному новому губенатору? Напевно вже й з Лунченком домовився. Скільки там пообіцяли на нові шляхи Закарпаття?

освітяни 2014-04-01 / 17:04:47
Коли почують вчителя керманичі нашої держави ?

Саме нашої, бо у жодній країні світу при зміні центральної влади не знущаються так над освітою. Мова йде про постійні кадрові зміни керівників на місцях.
На жаль, призначення відбувається не за професійними якостями, а за політичною доцільністю. Уже дожилися до того, що й керівник навчального закладу мусить «вступати» у ту брудну гру, якщо хоче й надалі працювати. І зводиться нанівець спланована робота учнівських і педагогічних колективів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, обласних управлінь.
Невже всі керівники освіти в Закарпатській області не професіонали, не дбають про розвиток галузі, не прагнуть, щоб наші вихованці здобували якісну освіту ? Яка необхідність зміни керівників? Освіта не повинна бути ареною політичних баталій. Інша справа, якщо керівник не відповідає займаній посаді як спеціаліст !
Виникає питання: що не так робить директор департаменту освіти ЗОДА Кляп М.І., чи директор ЗІППО Палько Т.В., які є фахівцями своєї справи? Хіба освіта Закарпаття варта лише таких одіозних фігур як заступник директора департаменту Сопкова Г.І. і ті, що вміють і будуть грати під будь – яку дудку?
Нам не байдуже з ким працювати. Невже і при цій владі освіта зазнаватиме таких недолугих призначень, коли вмілі та знаючі йдуть, а залишаються лише пристосованці.
Ми, педагоги, кажемо: досить ! Дайте працювати ! Не вплутуйте нас у політику ! Ми маємо вчити дітей.
Сподіваємося на Вашу мудрість, що у кадрових питаннях будете дотримуватись принципів: патріотизму, професіоналізму, порядності.
Почуйте нас !
З повагою освітяни Закарпаття

Ximik 2014-04-01 / 11:47:43
Лунченко не забудь Сопкову замість Кляп покласти. Ото тема буде. Не шило на мило, а ужа на кобру. Дибіли. Люструвати й знімати не тільки начальників, а й замів, які прижилися і пустили коріння при владі Яника

Підтримую Івана Миколайовича 2014-04-01 / 09:49:16
Гузинця Юру слід негайно заберати, він весь департамент економіки в сбербанк Росії перевів та всю техніку за державні кошти у фірмі Ледіди купував...

Освітянин 2014-04-01 / 09:34:24
Після Кляп - женіть в шию Сопкову - ця людина не має елементарної поваги до підопічних людей, освітяни після цього будуть на сьомому небі від досягнутої справедливості!

медик 2014-04-01 / 08:58:45
шніцер - ненажерлива булемічна істота корумпував медичну галузь по безприделу

2222 2014-04-01 / 07:51:45
юля дала приказ пміняти всіх і неважливо хто фахівець головне своїх скоро вибори

Володимир 2014-04-01 / 07:34:25
Шніцер - нормальна Людина і керівник. Зберіг медицину краю. Не знайдете на посаду начальника управління здоровя більш компетентного посадовця.

Лікар 2014-04-01 / 01:04:06
за що? Володимир Дмитрович - чесна і порядна людина.

лікар 2014-04-01 / 00:54:18
там не Шніцера треба гнати, а Брича! ось хто там засидівся і накрався!

Мфрії і медикам із родини Шніцера 2014-04-01 / 00:27:38
Цього Вашого "проффесіонала" від медицини треба не тільки гнати з охорони здоров"я, а ще і добряче пролюструвати, та так, щоб мало не здалося. Гідний послідовник справи Рішка...

Юрист 2014-03-31 / 22:56:15
А Ільницкий? Він так і буде керувати управлінням юстиції? Кляп і Шніцер - справжні фахівці.

Іван Миколайович 2014-03-31 / 22:54:09
Моя офіційна заява, заберіть не грамотного директора дипартамента економіки Гузицю Юрія, підлабузника та жополиза Ледиди

місцевий 2014-03-31 / 22:53:48
Чому лише двох звільнити? Відомо, що всі начальники управлінь ОДА були такими жополизами ПР і вони. Їх необхідно терміново звільнити. Вони причетні до корупції і розкрадань бюджету, яка оцінюється у великих розмірах. Якщо їх і надалі приховуватимуть значить і ця влада така ж. Народ зможе повстати знову. Окрім того слід провести ретельну перевірку витрачання коштів за всі роки. Звіт оприлюднити. Також слід запровадити звітність перед платниками податків через ЗМІ за минулі роки і поточний види витрат кожної бюджетної гривні.

БОдя 2014-03-31 / 22:39:15
Через затримку втілення заходів бюджетної економії і недопущення необгрунтованих витрат вже у березні позначиться вкрай негативно вже у квітні.

NIK 2014-03-31 / 22:33:28
В Україні надзвиайна економічна криза. Необхідно терміново скорочувати чисельність бюджетників-дармоїдів-бюрократів. Влада надто повільно діє і це не надає їй престижу, а навпаки. Зараз повна відповідальність на чинній владі.

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах