Ледида увійшов до політради Партії регіонів

Під час другого етапу XIV з'їзду Партії регіонів були внесені зміни до її статуту.

Ледида увійшов до політради Партії регіонів

Зокрема були ліквідовані посади Почесного Лідера партії, Голови партії, першого заступника і всіх заступників Голови партії. Тепер у період між з'їздами керувати партією, за повідомленням прес-служби ПР, буде Політрада та Президія Політради. З'їзд також обрав новий склад Політради та Президії Політради. Виконавчим секретарем президії політради партії обрано Боиса Колеснікова.

Зокрема, до Президії увійшли: Олександр Вілкул, Володимир Рибак, Михайло Добкін, Олександр Єфремов, Борис Колесніков, Вадим Новинський, Микола Левченко, а також екс-голова Закарпатської ОДА, керівник Закарпатської обласної організації Партії регіонів Олександр Ледида.

Утім, наразі ніде немає інформації, чи увійшов О.Ледида в Політраду партії.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Партія регіонів на Закарпатті фактично припинила своє існування - про саморозпуск оголосили всі районні середки і фракції в райрадаї і облраді. Тому, кого представляв О.Ледида на з'їзді - не зрозуміло. Як повідомив Сергій Тігіпко, на з'їзді взагалі не було делегатів з більшості областей. "Не знаю, як почуватимуться представники Партії регіонів у центрі і на заході України", - сказав він. За його словами, три обласні організації мобілізувалися повністю, в той час як з інших областей взагалі не приїхали делегації, а лише окремі особи. Як стало відомо, із 352 делегатів на з'їзд 120 осіб прибули з Донецької області, 90 осіб з Харківської області та 65 осіб з Дніпропетровської.

 

30 березня 2014р.

Теги: Ледида, Партія регіонів

Коментарі

Косма 2014-04-04 / 19:34:54
Тепер зовсім друга влада і з них треба питати і вимагати, щоб вони не працювали в стилі Яника і його поплічників. Двох таких мужів народ не витримає!

102 2014-04-04 / 15:00:32
Цікаво,чому не відкрито кримінальну справу проти Ледиди? Хай поверне награбоване Прокуратурі треба позвільняти всіх,кого він призначав за хабарі Цеж так очевидно Тоді повіримо новій владі!

Жора 2014-04-01 / 09:17:38
Конюх давно мав сідіти .Хабарник х....нів скільки злив нормальних людей,спеціалістів своеї справи,підставив їх за те що содержали ганбольну команду і поплатилися своїми посадами та ще мали і проблеми.

Ужгородець 2014-03-31 / 21:28:24
Ледида забезпечив своє місце в ПР ще коли будувався комплекс у Тереблі для солотвинців. З людьми які там прицювали навідь у планах не було розрахуватись. З цього об'єкту і треба почати люструвати... був би но поганий результат.

степан 2014-03-31 / 19:10:15
Якщо Ледиду не притягнуть до відповідальности разом з усією ригівською бандою та гнати в шію тих,кого він призначав за гроші,та за земельні паї ,інакше знову буде місцевий майдан.Нова влада! Починайте діяти! Народ чекає- час пішов!!!!

народ 2014-03-31 / 10:30:07
Не дуже вірно Юрист написав, що конюх когось фінансує,конюх не фінансує нікого тому, що він дуже скупий.Заробив на посаді губернатора, а ділитись не хоче! Навіть гандболісток шкода, які втрачають своєздорова"я, а отримують крохи або навіть ховсім і нічого, окрім квартир, які від їм знімає в складщину (у 2-3-х кімнатах мешкає по 4-5 дівчат).От вам і щедрості конюха.

Землероб 2014-03-30 / 23:06:16
Як Антала не перепризначать, коли він вже віддав 100 тон капусти , яку сам виростив на своїй землі

Мирослав Щербей 2014-03-30 / 22:31:42
Я дуже радіву шо наші знову в темі,ми ще вкажемо!!!!

Скептик 2014-03-30 / 21:48:48
Я навіть не здивуюсь, якщо Антала перепризначать головним рвачем земельних ресурсів області. Дожилисьмо сі хлопці!

Юрист 2014-03-30 / 21:20:58
А й да конюх, ай да су...н син! Питають де правий сектор, прокуратура, міліція. Так їм всім конюх бабло дає. Тому і спокійно бамбук курить. Конюх скорого буде радником у Балога. А що у нас дермократія.

Іван Іванович 2014-03-30 / 18:33:58
Як зрозуміти це,люди добрі? Чому цей конюх не в сізо ? Коли заберуть у нього награбоване на "золотій горі"? Коли він відповість за своїх ставленніків в судах ,міліції,в навчальних закладах ,в РДА? Прокуратура! Ви навіщо існуєте? Його -арештувати ,а тих ,кого він призначав за хабарі- гнати в шію! А то він зараз буде роздавати по 200 грн ,щоб Закарпаття голосувало за Добкіна

Не Терпиливий 2014-03-30 / 15:42:03
Всіх рогатих регіонів до пекла - марш!

лед 2014-03-30 / 15:26:54
посадити його треба як і всіх ригів, або депортувати до патрона

Землячка 2014-03-30 / 15:18:33
Пройшов місяць і регіонали поводяться так, ніби нічого не трапилось. Я дивуюсь, як в одній партії зібралось стільки аморальних, жорстоких, підлих людей. Цю партію взагалі треба заборонити на Україні.

Олександр 2014-03-30 / 13:48:49
Горбатого....

Спостерігач 2014-03-30 / 13:21:50
Знову повертаємося на круги своя ? Вочевидь людям прийдеться знову зібратися, раз і на завжди з цим покінчити! Зрозумійте, вони залижуть рани і потім підуть в наступ! Яка може бути політрада якщо Закарпатська пр. самороспустилася. Революція так і ненавчила нічому?

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"