До Лунченка приїхали делегація з Рахова вимагати чесного призначення (ДОКУМЕНТ)

До Закарпатської обласної державної адміністрації прибуло кілька десятків людей з Рахівського району, які приїхали вимагати від голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка призначення на головну владну посаду району кандидатуру від громади.

До Лунченка приїхали делегація з Рахова вимагати чесного призначення (ДОКУМЕНТ)

Наразі пікетувальники, до яких приєдналися представники Свалявщини, передали своє письмове звернення керівнику ОДА, в якому вимагають призначення людини з Рахівщини, до того ж - висунутої громадою. У випадку, якщо одна кандидатура від громади не підходить "губернатору", вони готові пропонувати іншу. Цього разу вони назвали інше прізвище від громади району - Віктор Турок.

Валерій Лунченко, який вийшов до пікетувальників, запевнив: обговорення триває, сьогодні немає єдиного кандидата на посаду голови РДА, тому пропозиції та зауваження громадськості будуть детально розглянуті.

- Звичайно, єдиного кандидата, який би задовільнив побажання усіх, знайти важко. Тому ми повинні прийняти компромісне рішення. Новий голова РДА має відповідати вимогам люстраційного комітету та громадськості. Чим швидше ми дійдемо згоди, тим швидше у районах запрацює виконавча гілка влади, - наголосив Валерій Лунченко.

Насамкінець зустрічей усі сторони домовилися – і надалі розглядатимуть нових кандидатів на посади голів РДА.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, В.Лунченко всупереч волі громади, яка висунула на посаду голови Рахівської РДА архітектора Орисю Кравчук. лобіює призначення екс-чиновника Івана Сурмачевського, який навіть не є уродженцем Рахівщини.

"Губернатор" не пішов на зустріч громаді навіть тоді, коли О.Кравчук в очній зустрічі з В.Лунченком запропонувала як компроміс призначати не її, а якусь іншу людину, що її запропонує громада.

Загалом, озвучені кадрові призначення. запропоновані В.Лунченком, визвали серйозне збурення в громаді Закарпаття, оскільки більшість з них працювали у владі при режимі Януковича, а дехто навіть очолював партосередки Партії регіонів.

24 березня 2014р.

Теги: Рахів, Лунченко, Кравчук.

Коментарі

Косма 2014-04-04 / 16:54:46
А можна детальніше про Турока. Хто, де, коли, з ким, за скільки і що? А то таке враження шо Батьківщина з Партійов Регіонів бореся у парламенті за якийсь закон.

Михайло 2014-03-28 / 14:00:45
Закликаю підтримати Турка В.С. на посаду голови Рахівської РДА. Вважаю, що на такій посаді повинні бути корінні жителі рахівщини, а не вихідці із інших регіонів (районів, областей) України.

уйко з польини 2014-03-26 / 17:50:22
Якщо не прислухаєтесьи до голосу народу то народ не буде слухати і вас "шановні панове".В даній ситуації Турок В.С. є найбільш підтримана всією громадою р-ну кандидатура.


Іван 2014-03-26 / 09:05:58
девітся люди як тягнут боєчка дуже хоче красти додумалиси до того аби покласти петуха до виборів а вітак боєчки стидоба

Rakhiv 2014-03-25 / 23:30:46
Вітьку турка ті хто го висуває зашугают і він буде плясати під їх дудку, Могош буде собі далі ліс з Дячуком Василем красти, Пруцков собі з бабичем ще одну сакуру з другого боку моста постоят, Лендел сяде в мерса тай на чехи змиєси а Паштет начне з кимос си судити бо він не може без того.... А самооборона лишитси при своїх інтресах, ще їм менти статтю пришиют за блокування держ. будівлі а би не були такі розумні

коцу 2014-03-25 / 22:28:23
ко вто могош

Оля 2014-03-25 / 22:12:12
Стидно має бути не за Рахівщину, за себе, за свою байдужість. Сидите вдома і обливає те брудом громадян які боряться за справедливість. Ганьба

До Хаос 2014-03-25 / 22:03:08
Могош бере участь у громадській роботі? Ви смієтеся чи клепки бракує?

прємно за Рахівщину 2014-03-25 / 21:13:58
Турок В.С.- член ПР. Виходить, що у ПР є грамотні, незаангажовані, розумні, виважен, державні службовці.

Хаос 2014-03-25 / 21:04:51
Щес си не завісив ти де біле

Хаос 2014-03-25 / 21:00:06
Хотів би спростувати інформацію не декілька десятків а 211 активістів. А на рахунок хто підписував то тут просто хто приймає участь у громацькій роботі тот і підписує

Павло 2014-03-25 / 18:07:31
Соромно, що до влади лизуть люди, які все своє життя не зробили для Рахівщини нічого крім постійного і обовязкового ДАЙ МЕНІ БО Я МАЮ ПРАВО (Романюк, Пруцков...). Дякую і пишаюсь тими хто захищав МАЙДАН. Але шановні, зрозумійте одну простенку аксіому: НЕ КОЖНОМУ ДАНО. Може грубо буде висловлено, але той хто вміє і здатен захищати свою Батьківщину не завжди може вивести її з економічного колапсу. Я веду до того, що кожен иає займатися своєю справою. А останні події в Рахівському районі більше нагадують анархію при розподілі владних портфелів. А кандидатура Віктора Турка це беззаперечний, на мій погляд, компроміс. Молодий, грамотний,незаангажований готовий державний службовець. І накінець наш, рідний мешканець Рахівщини. А такі люди на мою думку будуть думати за її ровиток!!! Я ЗА

Косма 2014-03-25 / 17:24:48
А Валєрка Лунченко нас дале має за лохів! Всьо як у лихі 90-ті!

Пешаюсь Рахівщиною 2014-03-25 / 13:31:54
Стидно за Рахівщину ти просто один іщ тих хто очікував від сурмача посаду, я думаю досить вам покилькам збагачуватися на людському горі, я знаю як фірма сурмачевського вигравала всі будівельні тендери, коли наші рахівчани на хліб немають, приїжжали бойки сурмача і заробляни в нас наші гроші, дам вам пораду .... не ставайте на ті граблі шо став янукович, не ідіть проти волі народу, такого хаосу, і свавілля чиновників (в тому числі і сурмачевського) біше небуде ніколи, а якщо всежтаки попрете то погостите так само як і янукович!!! сурмачевський хоть має куда утікти ( у чехію ) а ви карманні песики маєте жити у позорі на рахівщині!!! такщо прошу вас забутьте ви за посади, за квоти,домовленості, цього вже не буде ніколи запамятайте раз і назавжди!!!

Стидно за Рахівщину 2014-03-25 / 11:32:55
Романюк, Лендел, Пруцков і Могош та капец одним словом і ці 4 піписуються за весь район...... Таке враження шо у нас весь район таких..... Тут просто без коментарів... Вітя як би мене такі люди висували в голови РДА яб зі стида повісився на гнилій вербі коло мосту в Рахові....

Ірина 2014-03-25 / 10:49:10
кандидатура Віктора Турка- дуже нормальна і компромісна, розумний, виважений фахівець, без виражених партійних уподобань - ну кого ми ще шукаємо?

З любовю із Рахова 2014-03-25 / 10:17:20
Віктор Степанович - реальна та перспективна кандидатура на посаду голови Рахівської РДА...

Олег 2014-03-24 / 10:23:59
Із Міжгір'я теж приїдуть через Шекету!!!

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая