У Мукачеві серед білого дня на хабарі затримали міліціонерів (ФОТО)

Сьогодні близько 12:30 у мікрорайоні "Паланок", по вулиці Ілони Зріні напроти кав'ярні "Каліпсо", були затримані двоє осіб.

У Мукачеві серед білого дня на хабарі затримали міліціонерів (ФОТО)

Наш кореспондент побував на місці затримання.

Через таємницю слідства розголошувати деталі працівники Служби безпеки України не стали. З неофіційних джерел стало відомо, що затримані – працівники правоохоронних органів Мукачева, підозрюються в отриманні хабаря.

Правоохоронці прикрили номерний знак автомобіля "Деу Ланос" зеленого кольору, котрий, очевидно, належить комусь із затриманих, але його видно - АО 4838 АВ 

 

Наша справа. Фото: Михайло Гуранич

22 березня 2014р.

Теги: хабар

Коментарі

берин 2014-04-01 / 08:57:48
а васе орден уже дали?

для іштвана 2014-03-29 / 08:34:40
так той бувалий бос свого пасинка і здав пацанам із служби бізнесменів україни, бо срочно треба було показник, а жаба (зависть) давила, от воно і не витримало

іштван 2014-03-29 / 08:31:22
батя цільо (рогоносец) бігає, не знає кому платити бабла, щоб той відмазав сина (звернись до боса свого бувалого, він допоможе), знав би алканафт, чиє то чадо, так би не бігав і свою прошмандовку викинув з 4-5 поверху, а може і з 9-го

яяя 2014-03-26 / 21:09:25
Мента, а тем более голого-босого опера,- задержать нет проблем, потому что он из-за паскудной заработной платы вынужден самостоятельно , конечно иногда незаконным путём нашкребсти себе и своей семье на проживание!! А почему мы ещё ниразу не слышали как наше доблестное "высоко профессиональное" СБУ и прокуратура не покажут мастер класс на поимке более высоко по чину госслужащего или например обнаглевших вкрай работников медицины, которые нас воспитали до того что без денег нам на стационаре даже укол не поставят, или будь кого прочего от работы которого мы якобы"зависим"! А отвлекать наше внимание на таких примерах очень выгодно нашей системе! Ну давайте..продолжайте в таком духе...простой рабочий люд в тюрьму, а царькам тёплые кресла ... Браво СБУ....!!!

яяя 2014-03-26 / 21:01:03
Вы все лохи!!! Все кто благодарит СБУ!!! Одумайтесь...

василий теркин 2014-03-26 / 17:13:16
молодци парни - опера, откупились уже, не зря брали взятки, надо брать так, чтоби било чем откупаться

лоці бачі 2014-03-24 / 09:17:31
http://ord-ua.com/2012/02/10/otkryitoe-pismo-ministru-mvd-zaharchenko-vyu-o-poborah-i-vyimogatelstvah-v-gumvd-v-odesskoj-oblasti-nachalnikom-sgirfo-tsurkan-tatyanoj-yurevnoj/?page=2#c448361

герда 2014-03-24 / 09:12:59
дело в том, что ето самие низи, а для кого они брали деньги - те останутся в сторонке, хотя сбу - суперово сработали, молодци, но за етих крахоборов уже давно поговаривали, что они офигели, с простого люда в такое тяжелое время драли все до последнего

ЛЮСТРАЦІЯ 2014-03-23 / 23:38:35
Всіх цих мусорів які беруть хабарі потрібно вішати. Задовбали вже людей обкрадати. Велика повага СБУ, за те що хоть вони воюють проти хабарників.

СБУ молодці! 2014-03-23 / 23:32:58
[B]СБУ молодці![/B]

Люстрація 2014-03-23 / 23:31:23
Нарешті затримали цих мусорів корупціонерів. СБУ молодці!

це підстава... 2014-03-23 / 21:55:31
люди з самооборони побили цих правоохоронців посеред вулиці...хто ви такі щоб позбавити їх здоровя...і яким законом це прописано....у них же діти...обдумайтесь, хто давав вам право судити когось....

демократ +1 2014-03-23 / 20:44:49
в хустському мрев начальника-Липчея Р.Ю. та Шимона М.-паскудних шакалив, давно пора люструвати та гнати в шию з посад за хабарництво

демократ 2014-03-23 / 20:21:22
начать со всех структур и к стенке особенно МРЕВ, человек поехал в другую область снимать авто с учёта бо видители начальнику надо было 200 зелёных дать сверху иначе он автомиль не снимает с учёта,что за беспредел сил больше нету терпеть когда этот беспредел кончится уже себе и охрану дома на Духновича выставил

vfutkkfy 2014-03-23 / 20:19:15
а щоб здати в універі географію - готуй 400-700 грн.не даш- не здаш . і це кажуть відкрито.

Прокурор 2014-03-23 / 19:26:25
Бакая з Цилюрником корупціонерів-взяточників пора люструвати шляхом по ставлення до станки та привселюдного розстрілу сволочей.

ментяра 2014-03-23 / 18:33:24
господа, почему ви забили указать всю миграционную службу, за паспорта такие бешенние бабки просят, что дешевле в киеве купить