Турчинов звільнив всіх голів РДА на Закарпатті, крім Свалявського

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив 12 з 13-ти голів районних державних адміністрацій Закарпатської області.

Іван Дрогобецький
Іван Дрогобецький

Тексти відповідних розпоряджень розміщено на офіцйному сайті глави держави.

Наразі на посаді залишився чинний голова Свалявської РДА Іван Дрогобецький, донедавна - очільник районної організації Партії регіонів і креатура нардепа-"регіонала" Михайла Ланя. Минулого тижня на його підтримку до голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка приїждала делегація представників свалявщини, а у неділю на його підтримку було організовано мітинг, на який керівники організацій і голови сіл, лояльних до І.Дрогобецького, звозили людей.

Сьогодні на своїй прес-конференції В.Лунченко назвав І.Дрогобецького як одного з двох претендентів на крісло голови Свалявської РДА. Після того, як І.Дрогобецького не було звільнено з посади, стало зрозуміло, що цей представник режиму В.Януковича насправді є єдиним кандидатом на найвищу посаду району.

Раніше І.Дрогобецький був головою найбагатшого села Свалявщини - курортної Поляни.

18 березня 2014р.

Теги: Дрогобецький, Лунченко

Коментарі

Громада 2014-03-22 / 09:23:34
най не забе розписати у своїй статті чому ода на воду само велика у області ! і при такій ціні чому підприємство збитковоє ! як техніка водоканала обслуговує його приватну фірму райагробуд ! як і скільки бензіну заноситься голові райради Гартавелу який його кришує і кілько йому отката дає ! як на водоканалі працюють мертві душі ! Русин Ігорь крав безбожно то скотина вишої марки но і Грігаш оказався крадачом !

до громади 2014-03-21 / 22:53:03
Люди добрі хочу розповісти про ВОДОКАНАЛ НЕ правда що він розкрадений а навпаки дуже дуже багато пороблено для того щоб без перебійно подавалясь чиста вода ПІДПРИЕМСТВО на першому!(1) місці у Закарпатській обл А такі як Дрогобецький Кошеля хотіли ПРИВАТИЗОВАТИ ВОДОКАНАЛ А ГРІГАШ іім дуже мішать Він скоро напише в пресу про злодіяніе рда ДРОГОБЕЦЬКИЙ іди вПОЛЯНУ

радикал 2014-03-21 / 22:33:56
БАНДУ ГЕТЬ ! МИ ПЕРЕЬОЖЕМО без Дрогобецького ворога ЕВРОМАЙДАНУ!!Перші кроки вже зроблені на зло (ВРАГАМ) дОБКИНИМ дРОБИКАМ!А ти тварь не ховайся вийди з заявою про звільнення до ЛЮДЕЙ ДЕПУТАТІВ Рай РАДИ вибачайся ітікаааай Бо пізно буде!

Свалявщина 2014-03-21 / 21:42:54
На віче Свалявського району 16.03.2014 року народ свою думку висловив Свалявщина за Дрогобецького

Галас 2014-03-21 / 21:39:08
я не підтримую жодної партії ! я не є партійним ! я простий громадян м. Свалява ! мене тут всі знають ! але я знайомий із Дрогобецьким Іваном ! познайомився з ним коли ми підтриємці Свалявщини обднали для того щоб боротися із корупціонером Закарпаття обленерго із питанням 3 передплати за електроенергію ! хочу сказати був здивований тим що вперше голова адміністрації нас прийняв і був окритим для нас і організував нам зустріч де одстояв нас ! це було дуже приємно шо йому не байдуже приватний сектор району ! тому я не хочу туй никого хвалити але хочу сказати що він як людина дуже порядний ! у ньому відчувається харизма ! і він обернувся до підприємців лицем і почув нас ! подивіться як розцвітає село Поляна ! тому я думаю він заслуговує займати ту посаду !

ЧЕСНО 2014-03-21 / 21:29:45
А ЯК ЖЕ НЕБЕСНЯ СОТНЯ!!!!!!!!!!!!!!

Народ 2014-03-20 / 10:42:20
Свалява вставай!!Свалява вставай!!Свалява ставай!!!!
Банду геть!!!

Василь 2014-03-20 / 10:37:39
Свалява не мовчить!Громадяни Свалявщини самоорганізовуються щоб провести нормальній мітинг за участю всіх небайдужих до свого майбутнього.Мітинг буде всерайонним, а не зборами Полянської сільської ради у м.Свалява.

правда 2014-03-20 / 10:36:45
поки ці клоуни будуть сидіти у кріслах ,як Дрогобецький, буде північна корея, знайшли собі ідола, ідіть краще в церкву, клоуни 100 грн Станкович красавчик прогибаеся де може тільки, ганьба.поки кожний регіонал не піде звлади порядка не буде і це мае розуміти кожний за нами майбутне дітей

Свалявці 2014-03-20 / 10:33:06
Подивіться на порядного "газду"Дрогобецького який підтримує Януковича і прячеся від людей за спинами міліції надаемо ссилку на відео!! http://www.youtube.com/watch?v=tb9X2HdZLxQ

Свалявець 2014-03-20 / 10:26:12
Ляпас українській демократії, приниження євромайдану та загиблих на ньому. Людина яка звозила людей під ОДА на антимайдан залишається при владі!!! Де свалявська еліта? Чому мовчить Свалява?

Громадянин 2014-03-20 / 10:23:07
За великий хабар всі кроки по залишенню на посаді Дрогобецького були сплановані і погоджені з Лунченком. Більше сотні людей лягли на Майдані, а ці лунченки і турчинові беруть хабарі і торгують посадами. Дякуючи їм, перша тітушка Свалявщини далі правитиме районом

Серж 2014-03-20 / 09:09:11
Если сейчас не выгнать, опять начнут пакостить! Банду геть!

вуйко 2014-03-20 / 00:12:01
http://www.youtube.com/watch?v=Yqbg_Y6xEnE лунченко - прозрій. свалявська рда очолювана дрогобецьким плюс його тітушки

Громада Свалявщини 2014-03-19 / 23:01:41
а 30 чоловік і пару депутатів із районної ради це громада Свалявщини ! а уже їх вижу депутат райради обіжений Рущак шо урізав ушиткий ліс а тепер сидить у БТІ і там дале розкрадає комунальне підприємство Григаш із водоканала який го збанкрутував при ціні на воду заобласну ! і очолює це ткорупційну схему розкрадання районних грошей і нас людей Гартавел голова районної ради від ЕЦ а сам агітував за Регіони і за президента Януковича ! Гелетій шо є пенсіонером радником і платитьмуся зарплата із районного бюджету за ті кошти можнабулоб щось полізнішоє зробити це майже взагалі унікум случай на рівні України ! Кошеля Іван шо розокрав лікарню і дале контролює схеми ! Желізняк тоже лісник крадач має 10 кримінальних справ ! Сай шо розокрав автопарк і продав місто под супермаркет ! Брудняк само розумний і хитрий депутат райради для Неліпина ани пальцьом неударив взяточник у Тернопільскому інтитуті ! там вопше про нього легенди ходять ! ось така гоп компанія шо розкрадає люд Свалявський !

хун вей бин 2014-03-19 / 22:32:39
Каленныьм железом выжигать эту мразь из власти, а также и ,его титушек! Неужели Лунченко думает, что оставляя непригодного, тупого коррупционера и вора у власти он добъется симпатий свалявчан

Читач 2014-03-19 / 21:36:18
Було б смішно, якби не було так сумно - «секрет» «великого господарника» Драгобецького.в тому, що «Немає такого високого паркана, через котрий би не перескочило золоте телятко».

банду геть 2014-03-19 / 20:08:17
до кінця тижня буде указ про звільнення Дрогобецького з посади голови РДА,МАКСИМУМ ПОНЕДІЛОК-ВІВТОРОК,100%,ТАК ШО БАНДУ ГЕТЬ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!

народ Сваляви 2014-03-19 / 19:02:44
Якщо Губернатор призначить Дрогобецького, делегвція із Сваляви 30 чоловік в тому числї більшісь районних депутатів райради буде через день у Києві і самооборона Майдану і Правий сектор заведе їх до Турчинова!!!Гарантовано!!Домовленості досягнуто!!А там поговоримо!!!

Свалявскі депутати 2014-03-19 / 18:56:04
Вставай Свалявщина, не будемо рабами,покажемо цій банді що ми не стадо баранів,покажім свою гідність!!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"