У Рахові Самооборона і ГО "Майдан" заблокували РДА (ФОТО)

У Рахові члени Самооборона і ГО "Майдан" заблокували дерев'яними піддонами та автомобільними шинами вхід до Рахівської районної державної адміністрації.

У Рахові Самооборона і ГО "Майдан" заблокували РДА (ФОТО)

Як повідомили інтернет-видання Закарпаття онлайн учасники акції, її метою є недопустити призначення без погодження з громадою голови РДА.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, активна громада Рахівщини висунула на посаду очільника району власного кандидата - Орисю Кравчук, і вимагає від голови Закарпатської ОДАВалерія Лунченка її затвердження.

17 березня 2014р.

Теги: Рахів, Кравчук

Коментарі

ГУЦУЛОНЬКА 2014-03-25 / 07:55:39
Хлопці не сваріться, бо Вас губернатор не чує, грязі проти Вас багато налито. Мені шкода Кравчучку, зробіть ход коньом маєте підтримку голови Ясіня, то перепросіть Андріюка і взуєте Сурмача по повній програмі, бо Андріюк набаго сильніший, як Сурмач і друзів має від нього більше. Якщо не можна обійти силою, то треба хитрістю. Як я розумію, то зараз все вирішує партія. А Турок не пройде.

Тета Параска 2014-03-19 / 20:22:15
"немаєзначення від якої партії.щоб був господар дома .володів економічними знаннями.умів гримнути кулаком по столі.неслухав підшіптувачів.щоб був незалежним від політичних крикунів."

ОЙ ЛЮБI Я БИМ КАЗАЛА ШО МАЕ ЗНАЧЕННЯ ПАРТIЯ ТА ЩЕ Й ВЕЛИКЕ БО ЛЮБИЙ ПАРТIЙНИЙ - РАБ ПАРТII (а ви шо близькi до ригандонiв?) ЛIПШЕ БИ БУВ БЕЗПАРТIЙНИЙ ТАЙ ДЕ БУВ ЛЮБИЙ??? КОЛИ ДIТОЧКИ ХОДИЛИ В КИIВ МЕРЗНУТИ... ТАЙ НЕ БIЗНЕСМЕН - БО ВЖЕ СМО МАЛИ (ДУЖЕ ЛЮБЛЬИ ГРОШИЙ МАТИ) тай нас любi нi за кого...

Вуйко 2014-03-19 / 20:10:44
Я би казав Нових - ЧИСТИХ людей - у нас 90 тисяч населення а ми перебираемо в старих "потертих" - шо нема достойних???? як нема та хiба перепросiт Андрiюка най сьи вертае ;-)))) лиш не злодiiв...i крашених...

Іван 2014-03-18 / 19:41:29
вербіцький из своєв санітарков хотіли тоже залізти дов кормушки,але гнидавий сурмач носит в ужгород гроший повні ташки.

шоній 2014-03-18 / 19:33:32
Сурмачевський підлий поц!

Іван Магей 2014-03-18 / 15:47:31
Потрібно палити шини... запах горілої шини це запах волі та справедливості..
слава Україні...

говерла 2014-03-18 / 13:48:57
в цій ситуації необхідно призначити людину яка знає район.специфіку роботи.авторитет.немаєзначення від якої партії.щоб був господар дома .володів економічними знаннями.умів гримнути кулаком по столі.неслухав підшіптувачів.щоб був незалежним від політичних крикунів.

до всіх 2014-03-18 / 09:27:43
Якщо так вирішувати справи як ви тут один перед одного кандидатури висуваєте то галову РДА ми ще дрвго вибирати будемо... Я не можу нічого пропонувати , бо вважаю що не в моїй компетенції, але одне я розумію точно, що для стабілізації ситуації в районі потрібно щоб був голова РДА, і як найшвидше він має бути призначений... Я за те щоб це була людина яка є незаплямованою, але погодьтеся що брати людину будь-яку з вулиці теж не вихід... Хто б не був найголовніше щоб та людина контролювалася людьми і хоча б в нашій газеті щомісяця був представлений звіт...
P.S. мене одне бентежить де обіцяний люстрацуійний комітет, це багато щоб змінило...

місцевий. 2014-03-17 / 23:06:54
Заступника головного їй запропонували теперішні кандидати але вона сказала шо то для неї дуже низько вона хоче бути замість Беркели все решта то дісно шайка на такі посади малиби вібирати люди нехай кожне село проголосує про дану кандидатуру.Я лічно немаю нічого проти Беркели бо він хороша і розумна людина і богато шо зробив для нашого району і якшо чесно скажіт шо які такі маєтки має з міліонами.Тошо батько його робив то діти невідповідають за батьків а партіїї більше немає роботу він свою знає і мавби вернутиси на своє місце.це моя думка.

народний контроль 2014-03-17 / 22:35:57


Хамство і нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін


Іван 2014-03-17 / 22:35:14
До птн пнх дійсно хороша ідея Віктор дуже грамотним толковий і з великим досвідом роботи також він політично незалежний працював у всіх владах нічого не накрав і він дійсно з народу правда на майдані не був і не кричав але я думаю це йому можна пробачити треба його висувати як компроміс

народний контроль 2014-03-17 / 22:20:26
Медвідь В.В. ця людина яку можна назвати нарцисом, та Беркелівським стукачом! Будучи головою РДА крім того, що із депутатом райради Вербіцьким В.В. деребанили народну земельку на полонинах десятками гектарів ще всі безкоштовні медикаменти крав з райлікарни та продавав через свої 4 аптеки які на той час мав в районі! Звільнили Медведика з РДА за отримання хабара і знову за земельку!

народний контроль 2014-03-17 / 22:04:28
Такі як Сурмач, Медвідь і т.д. і т.п. вже були в Рахові при владі а краще назвавби біля корита! Пригадаймо як Сурмач будучи "клієнтом" в Чехії за рахунок районного б'юджету стільки коштів використовував собі як голова ради на бензин і телефон як разом взяті вся рада та РДА для ведення бізнесу в Чехії! Пригадаймо як Сурмач із тодішньою директоркою школи номер 2 в м.Рахові О.Шкуро поставили вікна двері в школі із турецького профелю, який заборонений в людних приміщеннях, тимпаче школі. Вкрав приміщення районної друкарні. І цей список можна ще багато продовжувати!

Каба 2014-03-17 / 21:37:43
Досить вже сваритися ! Сурмачевський , Саік , Медвідь вже до казали на що вони здатні ! Хай йдуть до влади люди які себе нічим не заплямували , потрібно до громади дослухатись ! Не для того люди боролися на Майдані щоб ці " лідери " пхалися у владу !!! Особливо тре задуматися над виборами Президента , щоб кожен з нас потім не шукав крайнього !

ПТН ПНХ 2014-03-17 / 21:24:43
Віктора Турка
На Голову РДА

до 777 2014-03-17 / 21:10:07
А саме?

Гуцул 2014-03-17 / 20:49:06
В тячево Йовдія Циля

777 2014-03-17 / 20:19:00
за патріота

гуцул з Ростік 2014-03-17 / 20:13:02
Севчиха сучка алкоголічка хоче бути тоже Головою РДА,бо її синок сосав у Азірова і робив в Кабміні,навіть в Китай літав з Азіровим!Ганьба ЛУНЧЕНКУ!!

до контрабандіста 2014-03-17 / 19:29:22
А до чого тут "вибори" ??? голову призначає президент, і не питає виборців. Хіба провести неофіційте опитування в районі по наявних кандидатурах, і приблизно визначити кого бачать люди, обговорити кандидатури в кожному селі і підтримати людину яку підтримає цілий район , а не 20-30 крикунів.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07