Лунченко розповів, кого бачить своїми заступниками, та повідомив, коли чекати призначень голів РДА

Сьогодні, під час першої з моменту призначення на посаду голови Закарпатської ОДА, прес-конференції Валерій Лунченко озвучив прізвища людей, яких розглядає на посади своїх заступників.

Лунченко розповів, кого бачить своїми заступниками, та повідомив, коли чекати призначень голів РДА

За словами Валерія Лунченка, заступників він підбере у кількості 3-х осіб, а не 4-х, як це було у його попередника Олександра Ледиди. Такий свій крок голова ОДА пояснив економічною доцільністю.

Отже, на посадах заступників Валерій Лунченко бачить Андрія Сербайла (наразі поки ще чинного заступника голови Закарпатської обласної ради), Олега Куцина (очільника закарпатського осередку ВО "Свобода") та Михайла Рівіса (свого часу працював першим заступником міського голови Хуста). 

Щодо призначень голів райдераждмінстрацій, то, за словами Валерія Лунченка, кадрові рішення мають будуть прийняті упродовж 2-х тижнів - саме такий термін для формування ланки керівників у районах визначив Кабінет міністрів. До кінця поточного тижня має бути розглянуто кандидатури майбутніх керівників у районах, і, як повідомив голова ОДА, вже нині до нього надходять звернення від громад щодо призначення тих чи інших осіб.  

 
 
 
11 березня 2014р.

Теги: Лунченко, заступники, райони, призначення

Коментарі

Депутат 2014-03-14 / 20:04:33
Цікавий комент від БАТЬКІВЩИНА Лунченко фактично не представляє обласну Батьківщину, а залишається представником від Фронту змін. Ніхто з керівників Батьківщини, за вийнятком Сербайла(який в першу чергу є членом партії власних амбіцій)не виразили офіційну підтримку Лунтику. Сербайло в рахунок не йде, йому крісло дорожче партійних принципів. Так кого він тоді представляє? З Сербайлом все, ясно ітелігент-комсомолець-карєрист.

місцевий 2014-03-12 / 21:27:18
Терміново!!!!!Навести порядок на пункті пропуску Ужгород-Вишнє Німецьке. Українські прикордонники вимагають чималі хабарі від простих громадян і навіть відводіїв рейсових автобусів. Кожен з українських службовців набиває власні кишені.

інтелігент 2014-03-12 / 20:20:02
А коли будуть звільнені начальники-регіонали управлінь ОДА?

на майдані з перших днів 2014-03-12 / 19:05:37
знаэте люди...пысля того. як лунченко зыгнав людей на проплачений мітинг у пятницю, він НІЯКОЇ ДОВІРИ не може викликати!!!плюс - у чому звинувачення до ПРАВОГО СЕКТОРА???а ви що сліпі???вони не Боги оби за кожного громадянина щось вирішувати - кожен хай іде туди і вибиває те, що по закону належить йому або вкрадено. і контролює кожен крок...згідна з дописувачем, що ОДА як структура НЕВИБОРНА має бути ліквідована взагалі

Жека 2014-03-12 / 18:17:41
Треба на посади ставити людей які мають ордени що отримали з кровавих рук Януковича. В Сваляві таких два. Драгобецький та його перший зам Кошеля.

Діана 2014-03-12 / 12:11:58
А ХТО ТАКИЙ ЛУНЧЕНКО, ЩОБ ЙОГО КОМЕНТУВАТИ...

ужгород 2014-03-12 / 11:44:28
Люди будьте розумні Чиновникиніколи не думають за людей вони думають за впливовість влади та свое збагачення. Дякуючи новій американській профінансованій владі (продажний Яценюк) в Україні безвластя (не можуть поділити крісла) та бардак, шкода а ще багато померлих людей на майдані.

правда 2014-03-12 / 11:30:25
увидимо які назначення буде робити Лунтик...тоді все буде ясно чи він шось стоїт, чи просто підсадна "утка" з оточення Яценюка, яким командує Бровді.От тогди і поговориме, зразу всьо стане понятно, чи нормальні люди, які хочут шось робити, чи назад-кум, сват, брат,сестро.й.об, та всяка пиз..тія, шо крутится коло їхніх грошей, котрої нигде не витко, а типир ся намалювали...

Василь 2014-03-12 / 07:51:12
Дрогобецький - Сваалявський Янукович

школа 2014-03-12 / 07:09:44
Шановний В Лунченко недопускайте Ярему І голову ради Міжгіря до розподілу посад директорів шкіл він вже назначае начальника відділу освіти він повинеи думати що буде для нього і жовтнева революція хабарника іскупщика виборців по 100гр

expert 2014-03-12 / 03:54:11
ОДА як чтруктура повинна бути скасована. У парламентсько-президентській республіці вертикаль президента не потрібна. Натомість потрібно обрати виконавчий комітет при Народній раді Закарпаття (не обаслій раді!!!). Його голова, обраний народною радою, або жителями Закарпаття, повинен стати "народним губернатором" області. Ніяких призначень із Києва, ніяких голів ОДА. Губернатор подає кандидатури голів виконкомів районних Народних рад, котрих обирають громадяни в районах. І крапка!
Народна рада є законодавчим органом, виконком - виконавчим.
Ось і всі розклади. Вплив центру зводиться до мінімуму. Все вирішується на місцях територіальною громадою!

Юра 2014-03-11 / 22:22:18
Екзамен в МрЕВ - 250 долларів . Чи Лунченко наведе порядок із взятками ??? Навряд.....

Світлана Ів. 2014-03-11 / 22:17:53
Валерій, ви молодий , грамотний і порядний, да батько Вам допоміг, не слухайте цих зависників, але зробіть щось для простих людей краю, що у Ваших силах, почніть з наведення елементарного порядку в медецині та освіті, зробіть тиак щоб та сволота боялася вимагати в откриту хабарі, зробіть щось з реєстраційною службою прав власності, куди без грошей нічого заходити, поставте на місце силові структури, чому в міліції відміннику по автосправі не мож здати без сумашедших грошей екзамен в міліції і так далі. Не слухайте їх, а робіть хоть щось в цих питаннях. Дякую

Батьківщина 2014-03-11 / 21:51:50
Лунченко фактично не представляє обласну Батьківщину, а залишається представником від Фронту змін. Ніхто з керівників Батьківщини, за вийнятком Сербайла(який в першу чергу є членом партії власних амбіцій)не виразили офіційну підтримку Лунтику. Сербайло в рахунок не йде, йому крісло дорожче партійних принципів.

МИТНИЦЯ 2014-03-11 / 21:43:49
ХТО НЕ ЗАМІШАНИЙ У КОРУПЦІЇ? Р І В І С = КОРУПЦІЯ. ЛУНЧЕНКО ТИ ІДІОТ

БАМчик 2014-03-11 / 21:21:15
а може скромний ,піаритись не хотів...
тому хай скажуть ті кому допомагав...

БАМчик 2014-03-11 / 21:08:25
я не є симпатиком ні Балоги ні Аржевітіна але про їх допомогу чув...а про Лунохода -НИЧ. взагалі...

Мистер Твистер 2014-03-11 / 20:46:16
На должность главы персс-службы симпатичную девушку выбрал.

бувший хустянин 2014-03-11 / 20:44:53

І ще. З приводу - де В.Лунченко і де Євромайдан…

За наявності у його родини готельного бізнесу у Хусті та Шаяні, бізнесу у Угорщині, хтось чув, чим В.Лунченко, крім палких промов, допоміг Майдану?

Хустяни, хто поїхав на Майдан через В.Лунченка – будь-ласка, відгукніться!

Шановна закарпатська сотня, що була на Майдані, може до вас щось дійшло зі столу VIP готелю?

Міжгірці (С.Аржевітіна та І.Шуберта), може ви щось чули про щедроти для Майдану від теперішнього губернатора?

КОНСТАНТИН 2014-03-11 / 20:38:39
бувший хустянин каже правду. турчинов згулавів та й яценюк згулавів кой сяких вискочок дают. но що тото вартоє дітвача? но де оно було та що віділо. побігло та сфоткалося на майдані. та й усі діла. господи помилуй від сякої європейської держави

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая