Начальник Закарпатського УМВС вважає, що громада його на посаду погодила

Про таке начальник обласного УМВС Закарпатської області Василь Турдай повідомив сьогодні під час першої після призначення на посаду зустрічі з журналістами та громадськістю.

Після нагадування про телефонну розмову з громадою, в ході якої Василь Турдай пообіцяв при незгоді громади призначення його на посаду подати рапорт для самоусунення, начальник УМВС зазначив: «Я вважаю, що громада мене погодила. Є призначення Авакова. Наразі заперечень від громади, телефонних дзвінків до мене не надходило, навпаки, мені дзвонять і вітають. Підтримала і вся Хустщина».

При цьому, за словами Василя Турдая, його особистої провини у тому, що Павло Нагірний після фактично вбивства жінки з дитиною під час страшної ДТП на Хустщині, втік з країни, немає. «Для мене, як для людини, як для кожного водія, це велика трагедія. Я не знімаю з себе, зі слідчого підрозділу відповідальності. По цьому питанню було кілька службових розслідувань – кілька людей притягнуто до відповідальності, однак до мене, як до начальника міліції, не було жодної претензії, ні з обласного управління, ні з міністерства внутрішніх справ», – заявив Василь Турдай. 

За його словами, на той момент, коли П. Нагірний покинув межі країни, йому був обраний запобіжний захід судом – про підписку про невиїзд, «справа уже не знаходилась в міліції, і ми не могли приймати рішення про якісь його затримання». «Чому суд пішов таким шляхом, обрав такий запобіжний захід – мені невідомо. Ми свою роботу зробили», – зазначив Василь Турдай.

Зараз, повідомив начальник обласного УМВС, справа по Нагірному знаходиться 

на стадії розслідування, сам Нагірний оголошений у міжнародний розшук. «І я, знаючи про резонанс цієї справи, зроблю все від мене залежне, аби Нагірного знайти», – додав Василь Турдай.

 
05 березня 2014р.

Теги: начальник, УМВС, громада, погодила

Коментарі

Перевертні 2014-03-06 / 10:22:39
Революція не закінчилась! Сьогодні знов до влади присмоктуються нові кліщі, люди! борітеся на всіх рівнях, ходіть в сільські ради, районні, обласні, міські, не даваймо їм покою.

олег 2014-03-06 / 09:56:17
А чому ці призначення ігнорує облрада? Чому мовчить Балога?

до бувшого хустянина 2014-03-06 / 09:30:53
ти дуже правий,Аваков то лише В.О.,шкода що,пан Лунченко політичну кар"єру починає із таких рішень,піде Турдай,за ним і Лунченко

Хуст 2014-03-06 / 09:25:55
Кажете пане Турдай нема претензій Хустян?Ви їх питали?Лобісти Лунченка то не всі Хустяни.Надіємось на вибори,а потім як сказав пан Кайло,революція закінчиться і вже замість люстрації кайдани,закон один для всіх

Оля 2014-03-06 / 08:19:38
Жалко тих людей, якi померли на майданi

123 2014-03-06 / 08:05:19
Уже все проплачено, а люди бидло

БАМчик 2014-03-05 / 22:01:14
якщо все те що пишуть хустяни мало
місце , тоді цього мента гнати треба !

(!! 2014-03-05 / 21:32:53
Чому мовчить І. Балога???? Де обласна рада??? Де Правий Сектор, Свида??? Закарпатці, не даймо сволочам знову зробити із нас бидло!!!

ПІДЛЕГЛІ 2014-03-05 / 20:55:45
ПОДВИЧ КОМАНДИР ДАІ ПОСТА ЛАЗЕЩИНА З ТЯЧЕВА ВЕРНИ ГОРОШІ ПІДЛЕГЛИМ ЗА НОВІ СЛУЖБОВІ АВТОМОБІЛІ, ЗА НЕ ОТРИМАНІ ОБІЦЯНІ ПОСАДИ, ЗА НЕОТРИМАНІ ЗВАННЯ, ЗА НЕОТРИМАНІ ОБІЦЯНІ НАДБАВКИ ДО ЗАРПЛАТИ, ЗА ОБІЦЯНІ ПЕРЕВОДИ В ДАІ, ВЕРНИ ГОРОШІ КОМУ БОРГУЄШ, ВЕРНИ БЕНЗИН ПІДЛЕГЛИМ, ЯКИЙ ОТРИМУЄШ ЩОМІСЯЦЯ ПО 2100 ЛІТРІВ НА СЛУЖБОВІ АВТОМОБІЛІ В УДАІ УМВС І ВИКОРИСТОВУЄШ В ВЛАСНИЙ АВТОБУС ДЛЯ ПОЇЗДОК В МОСКВУ ЯКИЙ ПЕРЕВОЗИТЬ ЛЮДЕЙ. ПОДУМАЙ І ПРИЙМИ РІШЕННЯ.

карась 2014-03-05 / 20:17:10
А відколи Хустщина це все Закарпаття?

Рон 2014-03-05 / 19:05:46
Пан Турдай Вам не сормно так триматись за корито, чи Ви вже пройшли люстрацiю?

бувший хустянин 2014-03-05 / 18:26:24

Пане Турдай, цей коментар мене попросили написати мої знайомі хустяни.

Ви пишете, що за справу П.Нагірного до Вас «не було жодної претензії, ні з обласного управління, ні з міністерства внутрішніх справ».

Це, мається на увазі, у В.Варцаби та В.Захарченка?
Ви хоч думаєте, якими «авторитетами» у міліції Ви прикриваєтесь?

Вам озвучити, скільки «тягнуло» в часи В.Януковича, щоб «без жодної претензії» аж до Києва за резонансне подвійне (!) вбивство? Чи самі знаєте?

Так скільки шаянської землі на підставних людей з Києва по цій справі було роздано?
Іншого пояснення такому Вашому щирому «одкровенню» нема!

Іршава 2014-03-05 / 18:12:48
Караул, де правий сектор, екзамен у МРЕО на права як стояв 200 баксів так і лишилося. Сволочі менти хоть на 50 доларів ціну опустіть, люди віддали своє життя за що? Та і долар суттєво виріс. Чи знає про це новий начальник УМВС, чи він на "морозі"?

віктор 2014-03-05 / 17:27:06
І прокурора тоже

іван 2014-03-05 / 17:21:43
судді призвіще. назвіть. що нагірному дав подписку?

БАМчик 2014-03-05 / 17:14:35
революцію роблять
ідеалісти ,а її плодами користуються покидьки...

логос 2014-03-05 / 17:00:25
БЕСПРЕДЄЛ по Хустськи, чекайте Кайла прокурором, бо Бенца бігать го уже прихвалює людям

бувший хустянин 2014-03-05 / 16:55:44

Пане Турдай, не знаю з якого дива Ви вирішили, що громада (особливо хустська!) Вас погодила. Чи під «громадою» Ви мали на увазі малого Лунтіка?

Повірте на слово, до Вас особисто є дуже багато питань, і не тільки у хустян – уважно почитайте коментарі до статей на ЗО про Ваше призначення.

Одне з них – справа В.Пригари.
Крім «відповідальності слідчих органів» у цій справі, яку Ви визнаєте, Ви чомусь не згадуєте про відповідальність хустських працівників ДАІ, які відпустили п’яного П.Нагірного з місця злочину (!), з водійським посвідченням та тех. паспортом на машину (!), що було основною умовою подальшої афери свата П.Нагірного Поповича. Вам про це щось відомо?

Крім того, хто ці «кілька людей» і до якої «відповідальності» їх «притягнуто»? Чи є серед них син свата П.Нагірного Ваш працівник малий Попович, який активно заминав цю справу? Скільки раз у Вас у кабінеті був адвокат П.Немеш з цього приводу і про що Ви з ним говорили? Чи може Ви його, по-чоловічому, послали, куди подалі?

Крім того, я вже писав про це у попередніх коментарях на цю тему, але ще раз повторюсь.

Щоб зняти всі інсинуації та наклепи, яких повно у і-неті, на Вас особисто та міліцію Закарпаття взагалі, опублікуйте, будь-ласка, декларацію про доходи Вашої сім’ї, Ваших батьків та батьків Вашої дружини.

І ще. І.Балога вже потис Вам руку? Чи Ви про це вже забули?

ник 2014-03-05 / 16:49:46
Но і нахал, комедія, а чому мовчить Балога?

Микола 2014-03-05 / 16:11:41
Харли, коли ся вже успокоїш з "командиром поста ГАИ "Лазещина"??? Доста вже писати, йди і набий му морду.

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
» Всі новини