Новопризначений голова Закарпатської ОДА вперше з'явився на робочому місці

Новий голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко сьогодні вперше приступив до роботи.

Новопризначений голова Закарпатської ОДА вперше з

Близько 16-ї години він приїхав до ОДА на білій Audi Q7 і пішов до свого кабінету, інтер'єр якого не змінився ще з того часу, як його облаштував Віктор Балога.

Згодом В.Лунченко вперше провів робочу зустріч з начальниками управлінь ОДА.

04 березня 2014р.

Теги: Лунченко

Коментарі

петро 2014-03-05 / 11:43:22
на трибуну вил1з готько-сват погорелого сп1шить приеднатися до влади ново1 т1льки на щабель вище

завтра 2014-03-05 / 00:32:01
чекаємо на повідомлення про першу заміну памперсів)

верховинець 2014-03-04 / 23:17:27
Се чмо разом з Міжгірськими Щурями обврадало нас Верховинців, а недавно захищав обох щурів коли вни у Подобівцях побили київського бізнесмена. Люди подивіться в інтернеті повно інформації про сю скотину котра разом з уродами щурями робила і бде робити тяжкі злочини. І нині у селищній раді Пішта Мирослава та тупий василь Юрик є головними загребущими рукаим Лунченка від ФЗ, а Щурь мішко, ванька Беля, слава купецький є його ворюгами та бандітами від ФЗ у райраді, і всі сисі паскуди голосували з Ригами.Ганьба жидку Яцеку та всій конченій Батьківщині.

виборець 2014-03-04 / 22:33:24

Після малого Ледіди, який у 28 років став головою Ужгородської райдержадміністрації, Харченка, якому на 30 років подарували Чопську митницю, наша область має новий «рекорд» - 32-річного губернатора, який жодного дня не керував навіть у сільській раді.
Все досягнення якого є те, що на батькові гроші купив місце у списку до ВР України по квоті Р.Бровді у «Фронті змін».

Невже досвіду керування готелем у райцентрі достатньо щоб керувати областю?

123 2014-03-04 / 21:49:08
А чого Сеня го не представляв, се нас кролик ощасливив кiндерсюрпризом

Роберт 2014-03-04 / 21:38:48
Бiзнес в Угорщинi, а тут вiн чиновник, почав iз рiшалова кадрових питань у мiлiцii, що сись дiтвак може для людей зробити, або що для них зробив у Хустi, Стрижака малого най возьме замом для пари, дурдом, I всi мовчать як стадо

ввуйко з Рокосова 2014-03-04 / 21:12:53
кажуть ун тоже Гей ?чом на білуй бабськуй АУДІ возиться.?

Готько Євген Степанович, зав.каф. онкології УжНу 2014-03-04 / 20:10:52
Мені однаково, чи буду
Я жить в Україні, чи ні,
Чи хто згадає, чи забуде
Мене в снігу на чужині.
Однаковісінько мені.
В неволі виріс меж чужими
І, не оплаканий своїми,
В неволі, плачучи, помру,
І все з собою заберу,
Малого сліду не покину
На нашій славній Україні,
На нашій- не своїй землі...
І не пом'яне батько з сином,
Не скаже синові:"Молись!
Молися, сину за Вкраїну-
Його замучили колись!"
Мені однаково, чи буде
Той син молитися, чи ні...
Та не однаково мені, як Україну
Злії люди присплять, лукаві,
І в огні її окраденую збудять-
Ох, не однаково мені.

Тарас Григорович ШЕВЧЕНКО
С.Петербург, між 1840 і1850 роками.

Я вивчив напам'ять цей вірш за наполяганням мого на сьогодні покійного батька ще у 1976-79 роках (точно не пригадаю). Тому вибачте за можливі неточності у синтаксисі/пунктуації.

В.Лунченко, удачі Вам у Вашій нелегкій справі!

Готько Є.С.

Audi Q7 2014-03-04 / 18:38:25
Audi Q7 від 595.361 грн!!!
Люди я простий чоловік каждий динь на роботу хожу та на Жігуля назберати неможу..А ту смоляк якийсь на тако джипові ся возить..Де буде та справедливість

податкова 2014-03-04 / 17:53:01
Все зароблено тяжкою працею і куплено на задекларовані доходи.

Микола 2014-03-04 / 17:50:08
Мусай было дописовати "... інтер'єр якого не змінився ще з того часу, як його облаштував Віктор Балога."?

вуйко з 2014-03-04 / 17:48:20
А Лунтік уже склав свої повноваження депутата ВР, чи сидить на двох стільцях?

123 2014-03-04 / 17:34:59
Приїхав на білій audi Q7 доста скромно!

фронт змін 2014-03-04 / 17:34:34
Цікаво,звідки у керівника апарату хустської міської ради Audi Q7.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини