Балога: Янукович пішов, а Тимошенко впроваджує ті самі стандарти

"А що змінилося після Майдану: один пішов, а інша впроваджує ті ж самі стандарти", - констатує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Балога: Янукович пішов, а Тимошенко впроваджує ті самі стандарти

"Особисто мені не зрозуміло, в якому статусі Юлія Тимошенко виступила зі зверненням до, вдумайтесь, Українського народу. Як екс-прем'єр? Так колишні мало цікаві в аналізі театру військових дій Путіна з Україною. У такому разі і Лазаренка можна було б почути)))) Як лідер партії з парламентською фракцією? Так у такому випадку і Азарова варто послухати, бо регіоналів у Раді значно більше, ніж представників "Батьківщини". Як кандидата у Президенти? Так офіційно ні вона, ні її виборчий фонд ще не зареєстровані, тому виступ у форматі політичної реклами поза законом. Це комерціна реклама? Тоді почім, може, і я захочу звернутися. Просто як рядова громадянка України? Так таких у нас понад 45 мільйонів", - пише В.Балога. 

"Запитань багато, та відповідь на них одна: власники телеканалів із традиційною для себе запопадливістю побігли до ЮВТ, думаючи, що вона без трьох місяців уже Глава держави. Однак олігархи забули, що обирають Президента не вони через свої телеящики, а українці. 

І запитання риторичне: чи пані Тимошенко дійсно вважає, що увесь Українськийй народ хоче її слухати?", - запитує політик.

03 березня 2014р.

Теги: Тимошенко, Балога

Коментарі

мішко 2014-03-04 / 21:29:11
Підтримую Балогу. Написав про те, про що подумали мільйони людей. А серед серйозних київських лідерів симпатизуємо родиною П.Порошенку.

123 2014-03-04 / 19:05:12
Ніяка, Юлька це буде другий янукович тільки в юбці

васісуарі лоханкін 2014-03-04 / 09:23:32
Но канешно пан Балога правий,адже внього серйозний вираз обличча,кому,як не йому знати всю поднаготну і Юлькі і підераса януковича.

освічена людина 2014-03-03 / 21:01:29
чи не писала цей сценарій тимошенко у тюрьмі . може нехай уже люкуєть у шаріте бо краплі жалю до недолі людської немає. донька відмічала де день народження 20 лютого це задовільняє тимошенко .

астраханець 2014-03-03 / 20:31:02
тимошенко при владі це контрреволюція в дії!

Русин 2014-03-03 / 18:33:38
А мені здається, що укроеліта: Тимошенко, Балога і іже-с-ними власне і добють ті паростки державницькі, які ще якось трималися на Божій ласці.
Час покаже.

Віт 2014-03-03 / 18:22:36
Жодного разу не побачив Балогу на трибуні у Верховній Раді. Принаймні за останні півроку... А в фейсбуці розмірковувати може й легше звісно, але на жаль безрезультатно...

виборець 2014-03-03 / 17:32:53

При всій повазі до теперішнього В.Балоги, зараз представники ЄЦ-у у ВР України не входять до нової коаліції, що сформувала уряд А.Яценюка. Хоча весь ЄЦ у парламенті і голосує разом з більшістю за всі важливі постанови ВР.

Більше того, тільки представники ЄЦ-у (з усіх опозиційних нардепів із Закарпаття!) взяли на себе фінансову та матеріальну допомогу Євромайдану на потязі 3 місяців.

Але.
В.Балога чудово знає «правила гри» в парламенті: лише члени коаліції погоджують всі ключові посади у виконавчій владі, так як саме вони несуть відповідальність за економічний стан у державі.

Ось саме чому Закарпаття має сьогодні губернатора В.Лунченка та начальника міліції В.Турдая.

В.І., а чому б Вам, як Коломойському у Дніпропетровську чи Таруті у Донецьку, відкрито не взяти відповідальність за ситуацію на Закарпатті?

На мою думку, під час загальної військової мобілізації проти путінської агресії, за соборність України, можливо і поступитись власними образами та амбіціями.

Думаю, більшість закарпатців, навіть тих, хто Вас ніколи не підтримував, встали би на Вашу сторону.

депутат 2014-03-03 / 16:52:58
Дуже слушні думки!!!

Макс 2014-03-03 / 15:39:33
Правильно говорить! Дійсно, в якій якості еск-зечка, засуджена за корупційні діяння і амністована теж за цією ж статтею звертається до народу?!!! Чи може все що говорилось та писалось про її злочини - це все брехня?

севлюшський 2014-03-03 / 15:38:38
ага, в "узкіх оліґархічєскіх круґах"

Караб 2014-03-03 / 15:36:15
Бо Тимошенко має авторитет!

Підтримую політ 2014-03-03 / 15:31:32
Так воно і є.

севлюшський 2014-03-03 / 15:17:08
Балога єдиний притомний політик на Закарпатті. І взагалі єдиний політик на Закарпатті.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"