Призначення на Закарпатті: Турдай - начальник міліції, Корбань - звільнений

Начальника Хустського РВ УМВС України в Закарпатській області Василя Турдая призначено начальником УМВС України в Закарпатській області.

Василь Турдай
Василь Турдай

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Також, як стало відомо інтернет-виданню Закарпаття онлайн, дотеперішній прокурор Закарпатської області Володимир Корбань таки написав заяву на звільнення.

За наразі не підтвердженою інформацією, екс-прокурор Закарпаття Анатолій Петруня може бути призначений прокурором Чернівецької області.

Василь Турдай відомий наприклад тим, що йому, разом з іншими можновладцями, інкримінують спускання на гальмах резонансної справи Павла Нагірного, коли в ДТП за участі цього можновладця загинуло двоє людей, а ще двоє були покалічені.

26 лютого 2014р.

Теги: Турдай, Корбань, Петруня

Коментарі

Євгеній 2014-03-01 / 07:54:28
Драгово разом з Вами буде хуй сосати.

Скотино йди на пенсію,докіть народ тя дись не ймив. Всі ви герої і начальники великі докіть вас за яйця не ймити,а пак на колінах ниєте й просите оби вас пустити...сцикуни!!!

Драгово 2014-02-28 / 23:13:32
Якщо потрібно зберемо народ за підтримку Василя Івановича і виведемо на чисту воду брехачів. Василь Іванович, народ за Вас по всій області. Не здайте владу "обертням"! Ми з Вами!!!

шаян 2014-02-28 / 21:25:29
на таких сбу очі закривають.тих перевіряють яким платить 1500гривень заробітної плати.а сам їздить на курорти.прибрав до своїх рук землі в шаяні. купив джіпа і октавію нові.ще і встиг купити квартиру в ужгороді. і це все з своєї заробітної плати.
а жінка з дитиною що померли в дтп про таке лише мріяли а вони сволочі вбили всі мрії родини разом з рідними

екег 2014-02-27 / 22:50:48
ти варцаба сволоч ти турдая прикривав бо він винен за 2 смерті в хусті а ти так говориш бо твою дачу дошорив у шаяні він чесно кажеш заробляє ніколи за які вуші ходить усюди відпочивати іще треба тебе перевірити варцабо твоі всі дачі у шаяні

інформ 2014-02-27 / 15:41:10
Театр починається з вішалки, а міліція з кадрової служби. Якщо у кадровій службі вибивають у кандидатів на роботу хабарі то так ці кандидати і будуть робити. Тому першочергове завдання п. Турдая розпочати реорганізацію з кадрового підрозділу. До того довели, що міліцію бють,а захистити себе вона не може і т.інше.

варцаба 2014-02-27 / 12:42:29
шановні Закарпатці не ведіться на новоявлених незнайомих самозванців з різних об'єднань. Спитайте їх де вони були до революції. Чим займалися. Звідки у них з явилася така свідомість.
З якого вони проекту. У кого в прислужниках. Згадаймо лише Яроша, який інкогніто,без рішення ради майдану пішов до Президента Януковича (про це зізнався тільки під тиском майдану)Що він обговорював, ніхто не знає. Можливо, через деякий час з"являтся записи розмовин і тоді буде ясно що то за правий сектор. Нагадую, що народ не уповноважував единолічно визначати кадрову політику в краї та Україні. Нехай спершу наведуть порядок у своїй організації-діяти у рамках закону України, а не революційною доцільністю. Стосовно мене, то згадайте події 2004 року у Сваляві з студентами та вибори у Мукачеві. А Турдай такий же я і всі. Одне для нього питання. Нечай задекларує усі свої та близьких родичів статки, доведе що вони зароблені чесно. Чому інваліди керують міліцією.

варцаба 2014-02-27 / 11:06:06
азеф, а ти далеко втік від тобою названих сикунів. Прийде час і ми себе назвемо і не тільки

Євгеній 2014-02-27 / 11:06:06
Варцабі

Забери свого смолоша із тиси!!! Доста боло красти та доносити няньови кілько бусів з італії поїхало.

"Няню нись за сутку 95 бусів боло, они брушуть шо 93, я всьо рахував, даже в будар не ходив, я єб#ав робочий час просирати"-малий Варцаба на доповіді у батька))))))

аврцаба 2014-02-27 / 11:02:51
Чому прокуратура мовчить.Де кулітка рябінчак немеш корсак та інші міліонері від мвс.

Азеф 2014-02-27 / 11:00:46
Меня дуже смышно з цих дитячих реплык. А ну ж, хоть один з вас розумників підпишіться під своїх скавулінням псячим. Ні, ніхто, бо ви є ссикуни, боягузи. Вмієте одне, брехати, як пес смердючий й не більше.

варцаба 2014-02-27 / 10:59:34
усі керівники, які керували у янека повинні піти. Вони виконували усі його забаганки. Інакше вони не були б у корита. Якщо вони прогиналися повергнутій владі то будуть це робити і при теперішній, а це небезпека. На високих посадах повинні бути люди, які прозоро зможуть пояснити народу про свої статки. Не може державний клерк кататися на автомобілі, який коштує 50000 дол., та мати особняк та інше. Призначення -після детальної перевірки. Правий сектор також не має прав одноосібно диктувати кадрову політику -це дуже небезпечно.

Євгеній 2014-02-27 / 10:54:13
Для Варцаби.


За вибори...арешт...міжнародний розшук... Янукович...власть Варцаби...крах правоохоронної системи Закарпаття(дерибан).

варцаба 2014-02-27 / 10:49:17
Спитайте у "Правого сектора" чи знають вони, що робив варцаба у 2004-2008 роках. У яких країнах переховувався і за що.як організовував вибори та інше.

Євгеній 2014-02-27 / 09:54:38
Турдай свиня позорна невже вони думають що після стількох смертей люди їм це пробачать... Народ не допустить до влади нових-старих корупціонерів. Ця влада не вистоїть...народ змінився... Посада начальників усіх рівнів влади має бути виборна, хто як не проста громада знає своїх "героїв" і те як вони прославились... Ганьба!!!

Юлі волю, але не владу!!!

Нагадаю що саме Тимошенко "сидить на газовій трубі" і завдяки чому в нас такий "дешевий" газ.

ник20115 2014-02-27 / 09:36:23
РЕКЕТ У ПАГОНАХ ПИШОВ НА ПИДВЫЩЕННЯ.УРА РЕВОЛЮЦИЯ!

Закарпатець 2014-02-27 / 09:32:27
Цьоку І.С на посаду!!"

СВОБОДА 2014-02-27 / 09:19:21


Написано кілька коментарів одного автора, написаних під різними ніками. Автору - попередження. Адмін


люда 2014-02-27 / 08:17:50
один негатив як такого чиновника можна допустити до влади.ужгород всавай.

Розчарований 2014-02-27 / 08:01:19
Хто що зробить? Як по справі Пригари нічого не добилися, так буде і тепер. Зрозумійте нарешті - Януковича позбулися, а зачистку так і не зробили!!! Звертайтеся на 1+1, не мовчіть!!! Сьогодні представляють Турдая. Далі буде пізно.

Рокосово 2014-02-27 / 07:22:55
Цей Хряк нардепа Лунченка прикривав вбивцю Нагірного і це занє весь ХУСТ і закарпаття всі під УМВС і недамо йому сісти в крісло ПАДЛЮЦІ ! Лунченко ти Гандон з білецьким

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая