Відставки ректора УжНУ Ващука вимагають вже більше сотні викладачів - документ

Більше сотні викладачів Ужгородського національного університету підписали звернення до колективу вишу, в якому вимагають від ректора Федора Ващука "звільнити усі займані ним посади в УжНУ".

Відставки ректора УжНУ Ващука вимагають вже більше сотні викладачів - документ

Як повідомили Закарпаття онлайн ініціатори звернення, збір підписів триває і продовжиться на кафедрах завтра, о 8.30.

Нагадаємо, що цього ж від Ф.Ващука вимагають і студенти УжНУ, які заявили, що примотають Ф.Ващука скотчем до стовпа, якщо той не напише заяву на звільнення.

24 лютого 2014р.

Теги: Ващук, відставка

Коментарі

Юрист 2014-03-02 / 09:59:03
Бисага Ю. Нервує ! Взятки вже не зможе брати! Але найбільше важко буде привикати Семераку, Фозекошу, Сідаку! А Ліховіцький вже став асом по хабарям!

Доцент фмв 2014-03-02 / 09:54:10
Хтось дуже сердитий на Палінчака! А ми його поважаемо! Я думаю, що сердиті на нього хтось із колишніх лаборантів! Але отримали вони по заслугам!

До активістів УжНУ 2014-02-25 / 12:55:14
Шановні активісти УжНУ! Прошу Вас не забути про "діяльність" хабарника Палінчака! Такому покидьку не місце в УжНУ!

Василь 2014-02-25 / 10:56:22
Шановні студенти Ви зрозумійте, що Ващук добровільно не піде з посапди ректора. За свою посаду він заплатив своєму дружбану заступнику міністра Сулимі 2 млн.$. І досьо однішнього дня фінансує будівництво його хати під Києвом. Так, що ці гроші потрібно йому відбити.

Іван 2014-02-25 / 08:42:15
Якщо Ващук залишиться, то це поразка однозначно. Він фактично сприяв виборам Кіловольта у раду. Ця рада відповідальна за втрачені життя. Лиця повинні змінюватися, він повинен піти

викладач 2014-02-25 / 07:15:33
Насправді людей, які б підтримували Ващука, немає. Вони намагаються зберегти свої посади, які отримали дуже дорого- матеріально або шляхом неймовірного приниження.

оладар 2014-02-25 / 06:42:27
Што хочете од мукачівського циганина? Він ся веде, як циганський баро...

Добродій 2014-02-25 / 04:37:32
Бачив на власні очі,який нарваний хабарник! Замість підписання заяви на звільнення,став виправдовувати і так втрачену честь! Видно,що совісті в отого "ректора"й бодай на йоту незалишилося.Звісно,він теж думав,що кормушка буде вічно! Ганьба хабарнику!

Павло 2014-02-25 / 00:02:18
Ващук - то уособлення всього, з чим боровся Майдан і за що гинули наші люди. Він завжди був при владі, підкупом, примусом, брехнею розширював свій освітній бізнес, а освіта для нього - то лише бізнес і нич більше. Він так само,як Ледида та інші регіонали, що були при владі, має піти - як не по-доброму, то якось інакше. Не мож цю гнилу мерзьку корумповану людини лишати на чолі університету.

Викладач 2014-02-24 / 23:38:07
Ващук має піти, бо він не просто корупціонер і містечковий диктатор, але й тому, що як член злочинної організації - Партії регіонів - несе свою долю відповідальності за вбивства, катування, викрадення та все інше, що режим робив із українським народом в останні місяці. За долю, яку вносив Ващук в "общак" ПР, наймалися снайпери та купувалися тітушки.

вася 2014-02-24 / 23:08:57
Студентів колишнього закду повідомляють що завтра на 8 годину буде зібрання студентів.Перевіряти присутність будуть по списках.Всі мають піднімати руки хто за Ващука а хто проти!!!Ось вам і стиль управління абсолютно диктаторський!ПРОШУ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ прийти під стіни на Заньковецьку 89 і підтримати студентів і викладачів.Якщо це читае ПРАВИЙ СЕКТОР-ДІЙМО!!!

Микола 2014-02-24 / 23:02:09
Цей г@нд@н, приєднавши свій комерційний коледж до УжНУ, перетворив Університет в ПП Ващук і ко, наплювавши і розтоптавши більш як 60-ти річну історію Університету. Гнати в шию козла, з всіма "ващущенятами"!!!

111 2014-02-24 / 22:10:38
Забув додати.Одна вшанована панянка із даного списку ще й читати не вміє, а є ще й + до всього кандидатом юридичних наук.

пересічний громадянин 2014-02-24 / 22:03:00
людина без совісті і честі Ващук, не підкупить правий сектор, з його депозитами він не лише завжди виходить сухий із водиЩось не віриться,що цей "урод",корупціонер,взяточник,кар'єрист,негідник,нахаба, ,а ще й на коні.Так буде і цього разу-гроші всьому голова.

Читач 2014-02-24 / 21:51:30
Палінчак! Стань мужчиною і напиши добровільно заяву на звільнення з посади та з УжНУ поки ще не пізно! Люстрація тебе не мине! І моли Бога, щоб ти зміг працювати у своєму селі простим вчителем географії, якщо тобі це ще дозволять! Усі знають хто ти є і який ти сцикун, але наберись мужності і прийми рішення про звільнення! Ніякі Ващуки та партійні квитки тобі вже не допоможуть!

йоой 2014-02-24 / 21:49:12
та студпрофком купити простіше-простого, бо ним керує продажна Завадячка А., яка зі саоїм теперішнім коханцем прогинаються перед Ващуком так, як тому треба! Студенти, не допустіть їх завтра на збори! Можуть бути непередбачувані наслідки! СТІЙТЕ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ І НАРОДНУ ПЕРЕМОГУ ДО КІНЦЯ!

Федір 2014-02-24 / 21:48:33
Де можна підписати документ? Думаю охочих значно більше... Відверто дивує, що серед перших підписантів ті хто промовисто виступав за його кандидатуру на виборах... Люстрація не повинна оминути і УжНУ! Доречі, завтра потрібно ставити питання і про відсутність авансу у частини працівників, догаздувався менеджер...

montella 2014-02-24 / 21:47:49
Викладачі Ви - герої!!!

Студент 2014-02-24 / 21:34:25
Є слухи, що профком студентів вже купили. Завтра побачим чи дійсно викладачі не підкупляться і не побояться піти проти Ващука!

Arsenicum SBU 2014-02-24 / 21:13:06
Брателло! Вы еще не в Кошице?
Завтра не получится. Будете возле позорного столба, замотанные скотчем...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ