Щадей від сьогодні - секретар Ужгородської міської ради

Який виконуватиме обовязки міського голови на перехідний період, поки не буде обрано нового мера Ужгоода.

Щадей від сьогодні - секретар Ужгородської міської ради

Такі підсумки голосування сьогодні в міській раді Ужгорода.

Так, згідно з висновками лічильної комісії, а кандидатуру Віктора Щадея на посаді секретаря міськради проголосувало 40 депутатів з 41, що голосували бюлетенями.

Після оголошення результатів Віктор Щадей символічно присягнув на вірність інтересам громаді Ужгорода, "щоб зробити все, аби гарантовані права та інтереси ужгородців дтримувались та виконувались".

На що з громади пролунали пропозиції до В. Щадея озвучити якнайшвидше чіткий план дій, а по завершенні тримісячного періоду керування - прозвітуватись про пророблену роботу на користь міста. 

 
24 лютого 2014р.

Теги: секретар, Щадей

Коментарі

лідія григорівна 2014-02-27 / 19:34:03
мером має бути патріот Ужгорода, який любить Ужгород, переживає за нього, за його культуру, за чистоту, за спокій людей і має в повній мірі захищати нас, від любої загрози нашого мирного життя. Якщл такий найдеться, Ужгород віддасть йому серце і він буде довго, довго, довго...

.... 2014-02-27 / 18:17:18
На нари його вмісті з Погорєловим

житель Ужгорода 2014-02-26 / 22:54:15
Схаменіться! зміни потрібні, але на краще! а тут обираєте це "чудо"! хай би працював по спеціальності, а не місто грабував! ганьба!

до речі... 2014-02-26 / 16:35:47
у ЖЕКах також багато "регіональних" начальників... до яких ходили-ходили, а вони все обіцяли-обіцяли.... ..своїм "друзям" на все добро давали, а на інших гарно ....... там теж би добре було поритись...

Женя 2014-02-26 / 13:00:42
Завтра на сесії мають бути присутні представники майдану, правого сектору, народу, як хочете називайте, щоб ніхто з залишившихся виродків не вирішив своїх брудних питань.

Нік 2014-02-26 / 12:47:20
Тыльки ы робимо, що чекаэмо що з того вийде, коли вже вийде щось чемне?

до Жен1 2014-02-26 / 12:00:53
Женя влане тебе н1хто не тримае, як не тримають й 1нших. Пропонуйте кандидатури свою чи того кого рахуете компетентним. Якшо Вас оберуть - покажете чого варт1. Нараз1 Щадей покаже чого вартий в1н. 3 м1сяц1 швидко пройдуть,побачимо що з того вийде.

*** 2014-02-26 / 11:39:54
Всі, хто тремтить за свою шкіру, вже побрали відпустки. Скільки жрерів зараз без начальників? Всі в відпустках!І начальника управління освіти поміняти!

Женя 2014-02-26 / 11:33:51
Ні за Рату, не за Погорєлова я не голосував, сам адекватно реагую на все те, що відбувається, але Щадей це вже занадто! Згадайте, коли після Рати прийшов Погорєлов, поміняли всіх посадовців. В земельний взяли людей, які не знають що таке кадастрові номера, КП АПБ очолив самі знаєте хто, соцзахист очолила молода некомпітентна дівчина,коли міськрада відмінила канікули і обурені батьки страйкували, щоб захистити втомлених дітей, начальник управління освіти підтримала Погорєлова, таких маразмів море. Але Щадей це вже реальний перебір.

228 2014-02-26 / 11:20:42
Разве Овцы могут быть секретарями? У нас наверное могут...

Злий дядько 2014-02-26 / 11:08:58
Я якщо Щадея через детектор брехні пропустити - дасть згоду??? Чи кишка тонка всю правду розповісти як на сповіді - а потім до влади йти??
Все в природі замкнуте- одні від корита-інші до корита, а простому люду з цього ніц((( Оце огидно......

2 Женя, Женя 2014-02-25 / 19:41:33
Ви напевно за Погорелова з Ратою голосували...вони ж не д1тини були...мен1 вас обох шкода.

2 Женя 2014-02-25 / 19:36:22
сися "дітина" ще не була "вибрана"-призначена, а вже посади обіцяла.

Женя 2014-02-25 / 17:53:16
Люди, подуріли чи що? Кого Щадея? Скільки дитині років? Що він накерує! Слів не має... Звичайно треба негайно все міняти, але хіба це розумне рішення((((((((((((((((((((((

Перевертні 2014-02-25 / 15:58:43
Беляков, Касперов, Лайкун - цих негідників одразу потрібно звільнити та засудити !!!

жужа 2014-02-25 / 10:08:57
Пане Вiкторе , наполегливо просимо Вас звiльнити погореловського рiшалу дурана сергiя

лідія григорівна 2014-02-24 / 21:37:06
Може хоть цей хлопчинаа уже наведе порядок з цими барами-ресторанами, що в житлових будинках... може, попереживає за нас, як за свою маму і наведе порядок... а то від роботи цих закладів до ночі, ні сну,ні спокою... то кондиціонери понаставляють, то музика гримить на всю.. хай хоч до рана працюють ті бари - ресторани, що знаходяться там де люди НЕ живуть.. хай беруть собі окремі приміщення...ми всі маємо право на спокійний сон.. а в будинках де люди живуть, максимум до десяти хай гуляють...а то сил і терпіння на них нема..ні дітям, ні дорослим,ні старим...

роману 2014-02-24 / 18:59:19
поперше його щойно призначили! подруге як1 нахрен зарплати. до чого тут мер?

Роман. 2014-02-24 / 18:39:08
А аванс вчителям коли буде? І чи буде вчасно виплачуватися нам зарплата?

Ужгородка 2014-02-24 / 17:56:09
Правий Сектор, то фото ще давнє, коли він був секретарем міськради першого разу.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 8
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07