Ініціативна група викладачів та студентів УжНУ окреслила план дій щодо відставки ректора

Ініціативна група викладачів та студентів УжНУ окреслила план дій щодо відставки ректора

ЗВЕРНЕННЯ ВІД ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ

ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УжНУ

 

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ ТА СТУДЕНТСТВО

В зв’язку з ухваленим Рішенням № 3 від 20.01.2014р.

ЗБОРІВ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ І ГРОМАДСЬКОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Збори представників органів місцевого самоврядування і громадськості Закарпатської області вирішили:

1. Звернутись до трудового колективу ДНВЗ «Ужгородський національний університет» із пропозицією висловити недовіру ректору Ващуку Федору Григоровичу.

2. Звернутись до Міністерства освіти і науки України із пропозицією про відсторонення Ващука Ф. Г. із займаної посади.

Прийнято 20 лютого 2014 року.

м. Ужгород

Та вчинених Ректором Ужгородського ДВНЗ проф..Ващуком Федором Григоровичем грубих правопорушень під час перебування на посаді Ректора ми представники трудового колективу та студентства висловлюємо йому недовіру та просимо звільнити з займаної посади.

МОТИВИ

НЕДОВІРИ РЕКТОРУ УжНУ ВАЩУКУ ФЕДОРУ ГРИГОРОВИЧУ ТА ВІДСТОРОНЕННЯ З ПОСАДИ

1.        Аморального перебування в складі партії «Регіонів»

2.        Ініціювання незаконного відчуження майна.

3.        Незаконне звільнення викладачів з посад.

4.        Створення неналежних умов праці професорсько-викладацькому складу, що могло призвести до негативних висновків по акредитації кафедр «обліку і аудиту» та кафедри «фінансів»

5.        Статут Університету не відповідає принципам громадського самоврядування вищого навчального закладу.

6.        Втручання в навчально-виховний процес (не передбачені Законом вимоги до викладачів по прийманню іспитів тощо).

7.        Постійні вимоги що до лояльного ставлення до студентів, а не створення дій по покращенню навчального процесу.

8.        Створення непередбаченого Статутом Університету органу «АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ» з метою вчинення додаткового тиску та психологічного навантаження на професорко-викладацький склад та їх залякування.

9.        Порушення проведення конкурсів на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр та інститутів без додержання конкурсних умов.

10.     Надмірних та сумнівних витрачання коштів на реконструкцію приміщення ректорату.

11.     З вини ректора було незабезпечення навчального процесу, відповідний рівень санітарно-гігієнічних умов приміщень головного корпусу (обігрів, санітарно технічний стан).

12.     Порушення конкурсних процедур під час здавання приміщень в оренду (столової, кафетеріїв то що).

13.     Не надання інформації на численні та обов’язкові до виконання запити по отриманню інформації.

14.     Подвійна оплата студентами гуртожитків та оплати за навчання (видача платіжного документу на отримані кошти).

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСЬОГО ЧИСЛЕННОГО КОЛЕКТИВУ УНІВЕРСИТЕТУ ПІДТРИМАТИ ІНІЦІАТИВУ ПО ВІДСТАВЦІ РЕКТОРА ТА ЗІБРАТИСЬ      25.02.2014р. О 9-30 БІЛЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ В М.УЖГОРОД пл..Народна, 3 ДЛЯ ТА ПІДПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ В МІНІСТЕРСТВ ОСВІТИ З ЦІЄЮ ВИМОГОЮ.

МИ МАЄМО ВТРИМАТИ ТЕ, ЩО ТАК ВАЖКО ОТРИМАЛИ.

НА МАЙДАНІ ГИНУЛИ ЗА НАШЕ МІЦНЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ТА ВІЛЬНОДУМСТВО, ПОБУДУЙМО СВОЄ МАЙБУТНЄ САМІ. 

24 лютого 2014р.

Теги: Ващук, відставка

Коментарі

Ужгородець 2014-02-24 / 16:50:39
Лемак - "знаний" фахівець, який не може скласти жодного документа без юридичної помилки - все зробив для того, щоб на посаду ректора прийшов Ващук. Керуючись особистими образами (його не призначили проректором за успішну "підривну" діяльність за ректорства Вегеша), він цинічно використовує сьогоднішню ситуацію для задоволення власних безпідставних амбіцій. Лемак на посаді ректора - це абсурд і ознака повної деградації УжНУ.

малюк 2014-02-24 / 13:31:19
Справді, в ужну деканують деякі особи сумнівних репутацій. окремі вискочки та легко доступні жіночки.

викладач 2014-02-24 / 13:18:43
всіх деканів теж геть! саме вони є основною ланкою всіх корупційних схем ректора!

Пугач 2014-02-24 / 13:18:41
Ферко Шандор міг би піти на весні в гори який небудь туристичний маршрут маркувати(він це любить) та якось випадково і не повернутись. Може на Румунію забреде, там теж треба туризм розвивати та грантики деребанити. Або в Карпатах серед медведів полінгові дослідження проводити, правда не за бабки, а за те що не зїли.

йоой 2014-02-24 / 13:17:45

бля... тож треба так! якраз тепер далеко від міста(((( До якої години у політологів можна підписати???? може ще встигну

anapest 2014-02-24 / 12:59:24
Доповнення до йоой
Ващук пригрів ціле "кодло" СБУшників (зараз вони помічники ректора, в тому числі з питань боротьби з корупцією), міліціштів та членів їх сімей. Жінка начальника напрямку Шумицького - декан філфаку та головний піар-менеджер медіацентру УжНУ; дружина Варцаби - зав. кафедри на економічному;член правління спілки адвокатів Немеш - "проффессор", Варцаба - доцент юрфаку.
Про яке підслуховування йдеться? Це ващук, сволота, давав доручення підслуховувати телефонні розмови конкурентів та робив провокації (до прикладу проти проф. Мікловди В.П.)
А хто робив Ващуку "зелений" коридор на кордоні, коли той вивозив сотні тисяч доларіф та євро, зібраних йому деканами й іншими "смотрящими"? Не хлопці зі спецслужб???
Люстрація, копняк в сраку і кримінальне провадження!

Ta shcho z kosoju 2014-02-24 / 12:42:56
Mozhlyvo i Peresta buv na boci Majdanu, lyshe SBU cherezh joho druzhynu Ilonku na njoho tysnula i vin ne mih buty vilnym u svojih vyslovljuvanniah... shche i bombu (atomnu) jomu u kert shmaryly sbushnyky!!! Xer-oj nash Diurjo...
LUSTRUVATY!!!

Всі на БАМ - відставка Ващука 2014-02-24 / 12:39:00
УСІМ, УСІМ, УСІМ.
Швидко на БАМ на кафедру політології.
Там триває збір підписів за відставку Ващука.
Передайте всім.
Чекаємо.
Спасайте усіх.

Українець 2014-02-24 / 12:22:08
Бачив вчора шандора біля ОДА.
Я думаю, що людина далі буде клоуном ферком машликом на радіо звідки він починав.
Фенич? Я думав, що це нормальна людина, а виявилось ....
Люди, Студенти пишіть про них більше правди, щоб ні одна падла не перефарбувалась!

йоой 2014-02-24 / 12:07:02
шо за фігня на сайті УжНУ про те, що ректора "прослуховувала СБУ", що він підтримував настрої майдану і таке інше????? ЦЕ ТАК ВАЩУК СТАРАЄТЬСЯ ВИЙТИ СУХИМ ІЗ ВОДИ????? Народ, не вірьте!!!!!!!!!

ФанМайдан 2014-02-24 / 11:51:10
Не забудьте продажну с*чку Гасинець Я.С. - типу декану біофаку. Вона добре починала як активість помаранчевої революції і банально скотилася до продажної тварі і поборниці ідей наповнення власного кошелька.

Читач 2014-02-24 / 11:48:23
Палінчака та подібних йому жополизів-пристосуванців ГЕТЬ ПОГАНОЮ МІТЛОЮ з УжНУ!!!! Лемака так само разом з ними!!!

ФанМайдан 2014-02-24 / 11:47:06
Ващук, Палінчак, Переста, Фенич, Рошко, Офіцинський, частково Шандор - всі ці нелюди мають бути люстровані і під зад з університету вигнані. Якщо хоча б один залишиться, це буде як недолікована хвороба яка знову повернеться. Геть гнид! До цього списку треба ще додати псевдопрофесора Ніколайчука тайого шістку завхоза Сойму

cтефан 2014-02-24 / 11:47:01
Шановні дописувачі!
Ви ще забули такі "любовниці" як ХАНАС та КЛЯП М.,які хотіли стрибати вище "пупа" за рахунок ВАЩУКА.
Всі порядні люди з ВАМИ.

викладач 2014-02-24 / 11:26:46
Більшість деканів обрані шляхом залякування і підкупів, половина з них - далекі від науки, непрофесійні вискочки. На факультетах ходили як божки, а тепер не вилазять з деканатів, притихли. Всіх їх треба позбавити посад, бо вилізуть уже в інших політичних силах. Посіяли нездорову атмосферу у колективі, хизувалися своїм вассальним становищем за що повинні відповісти. Найбруднішими методами рвався до влади Фенич, дозволив собі поводитися з викладачкою-жінкою як примат, як ница істота.

El Che 2014-02-24 / 11:18:54
"Як можна було допускати таку моральну потвору і падонка до влади? Чому розумні і порядні люди сплять і не при владі, чому чекають доки якась бидлота прийде і буде ними керувати?" - ні, це не про ващука, це про януковича, але скільки схожого...

Викладач 2014-02-24 / 11:08:05
Шановні колеги!
Необхідно скласти список наших "героїв", які зраджували наш університет з травня 2012 року і яким треба "подякувати" за прихід до університету туалет нього ректора Фе Ващука.
НІколайчук, Лемак, Офіцинський, Височанський, Шандор, Сойма.
Незабудьмо "подякувати" і тим, що підтримували цих зрадників а потім Ващука своїми виступами на вчених радах та під час виборів ректора:
Русин, Мікловда, Чопей, Лизанець, Переста, Костенко, Рогач, Фенич, Маринець, Дуло, Рошко, Палінчак.
Саме з них треба розпочати люст рацію в університеті.

ini 2014-02-24 / 10:54:40
Что касается коледжа на Радванке. Этой богодельней руководит Росоха - взяточник и переносчик денег Ващуку. Все хозяйственные оборудки и стройматериалы оформляются и списываются через коледж и Росоху. Он и лесопилку имеет в Березнянском районе. Сука продажная...
Обращаюсь к студентам: если вы поддержите ващука - вы такие же, как он. И будете прокляты всем украинским народом во главе с "небесной сотней"...
Люстрацию Росохе и информацию - в прокуратуру.

Вася Лемак 2014-02-24 / 10:40:39
Хлопці дайте мені шанс стати ректором - даю слово стану ЛЮДИНОЮ.

ФанМайдан 2014-02-24 / 10:27:02
Ващук, Палінчак, Переста, Фенич, Рошко, Офіцинський, частково Шандор - всі ці нелюди мають бути люстровані і під зад з університету вигнані. Якщо хоча б один залишиться, це буде як недолікована хвороба яка знову повернеться. Геть гнид!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ