В НПП "Синевир" попереджають про охорону первоцвітів та покарання за їх знищення штрафом

На території НПП "Синевир" нині зростає чимало весняних видів рослин, як от підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, первоцвіт весняний, анемона дібровна та інші.

В НПП "Синевир" попереджають про охорону первоцвітів та покарання за їх знищення штрафом

Для охорони і збереження ранньовесняної флори в парку щорічно проводять природоохоронну операцію "Первоцвіт". І нині для її здійснення служба держохорони НПП "Синевир" посилює охорону рослин, тим самим не допускаючи їх знищення.

Начальники ПОНДВ створюють рейдові групи по патрулюванню в місцях масового зростання рослин. Також створюється оперативна група у складі 5 чоловік, яка стежитиме за дотриманням природоохоронного законодавства. Хто ж наважиться на порушення закону, повинен пам'ятати, що при виявленні фактів збору ранньовесняних рослин, на нього буде складатися протокол, а за кожну зірвану рослинку він сплатить грошовий штраф, повідомили Закарпаття онлайн в НПП «Синевир».

 
23 лютого 2014р.

Теги: Синевир, первоцвіти, охорона, штраф

Коментарі

Київ 2014-02-26 / 10:59:43
Молодець.

Міжгіря 2014-02-26 / 08:36:18
Дербак М.Ю. має керувати РДА.

однокурсник 2014-02-25 / 23:33:48
Він зраду ніколи нікому непробачить слово закон для нього КСХТ МОЛОДЕЦЬ

Міжгірці 2014-02-25 / 21:23:32
така людина як Микола Юріевич Дербак повинен керувати Міжгірським районом успіху Вам Миколо Юріевичу, весь район за Вас.

Міжгіря 2014-02-25 / 18:43:39
Дербак М.Ю. хороша людина,успіхів вам в роботі..

Колочавці 2014-02-25 / 13:43:11
Синевирці, за Дербака і колочавці з вами

синевирці 2014-02-25 / 13:06:56
вчора четверо бидлот Колочавських рижих із заіками хотіли захопити владу в нацпарку, їм пощастило що ми Синевирці пізно про це дізналися і вони повтікали як криси, попереджаемо всіх , хо полізе на Дербака М Ю тому буде дуже погано ! Отямтеся поки не пізно , незабувайте, що у всіх лісників є зброя, і вони встали всі на захист свого директоа ! ви всі зробіть стільки хорошого скільки Микола Юріевич зробив для Терблянсбкої долини, а потім гарчіт !

колочава 2014-02-25 / 12:07:47
Влада міняється постійно,а люди лишаються жити у краї.треба старатися жити мирно і робити щось для свого краю так,як це робить Микола Дербак.

Колочавці 2014-02-24 / 16:56:26
Бахми Боже, што знищеме того што полізе на чоловіка. Лишіться порядної людини, а саме основне - прекрасного керівника.

колочавець 2014-02-24 / 11:44:14
Добре зводити наклеп на людину позаочі,я прямо сказати не наважиться ніхто.Дербак старається для всіх,і люди це цінять.Колочава за Дербака.

жителі колочави 2014-02-24 / 11:37:00
Микола Дербак за кілька років керівництва національним парком показав себе як розумний,ефективний керівник,дбайливий господар.Весь колектив його підтримує і стоятиме за нього до кінця.Не чіпайте людину,яка стільки вже зробила для всього регіону і зробить ще більше.дай,Боже,нам усім мудрості і терпіння у цій ситуації,щоб на гарячу голову не наламати дров.

міжгіря 2014-02-24 / 08:08:28
Синевирці Колочавці і Син Полянці, недайте різним Мандилм-швандилям та іншому зброду позорити Вашого директора, ми всі знаемо хто ці так звані борці за народ, адже мандиль неук та його поплічники силою лізуть і лізли до влади, в різні часи, що ви забули як у вас казали старі люди ( хочеш бути у берді ), а в Колочаві кажуть стару легенду Бахми - боже нуж ми брат а сестра сокира, так, що вспоминайте !

лісники 2014-02-23 / 23:45:19
всі вставайте на захист нашлго законного директора ! недамо різним зайдам зазіхати на це крісло ! хто хоче бути директором то попробуйте прийти силою ! тоді побачите що з вами буде !! Молодець Микола Юріевич , вся наша ріка за ВАС , МИ З ВАМИ !

Колочавці 2014-02-23 / 21:41:04
Тоже усі за Дербака. Супер директор!

синевирці 2014-02-23 / 21:39:34
гарна людина багато чого зробив і робить для Тереблянської нашої долини, скільки змін в хорошу сторону змінилось під час його керуваняя ! МИ СИНЕВИРЦІ НЕ ДАМО ЙОГО В ОБІДУ ! ВСІ БУДЕМО ЙОГО ВІДСТОЮВАТИ ВСІЕЮ ТЕРЕБЛЯНСЬКОЮ НАШОЮ РІКОЮ ! другого директора нам непотрібно ! СЛАВА ДАНОМУ ДИРЕКТОРОВІ ! Всі за ДЕРБАКА !!!!!!!!

калиничу 2014-02-23 / 21:22:29
на його місці не дай Бог типирь комусь бути

ваня 2014-02-23 / 21:14:26
під розумінням,що надав допомогу місцевому населенню розумієтьсь декілька близькихдо ПР підприємців які рубали ліс,та давли йому відкати

Калинич 2014-02-23 / 21:12:22
Файний чоловік. Людина слова. А пише за нього усякі гадості тот, що сам мечтає на його місці красти

тюх 2014-02-23 / 21:06:41
кажуть що купив собі особняк у Василькові під Києвом та вже туди тікає

Дядя Ваня 2014-02-23 / 21:05:46
Лишіться чоловіка, іроди нещасні.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини