"Саморозпущені" ужгородські "регіонали" просять Януковича подати у відставку (ВІДЕО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні, 19 лютого, Ужгородська міська організація Партії регіонів прийняла рішення про саморозпуск.

"Саморозпущені" ужгородські "регіонали" просять Януковича подати у відставку (ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив заступник міського голови Ужгорода і вже екс-"регіонал" Олександр Ковач.

Зараз пропонуємо увазі читачів відеозвернення лідера ужгородських "регіоналів" і ще одного заступника міського голови Юрія Белякова:

20 лютого 2014р.

Теги: Партія регіонів, Беляков

Коментарі

Читач 2014-02-20 / 23:00:39
А де Ваша партійна ідейність пани регіонали? Щурі тікають з тонучого корабля! Повчіться у комуняк - вони свої партквитки не здають.

Радванка 2014-02-20 / 22:46:38
РИГГи В и КОНЧЕНІ ТВАРЮКИ тай підери гнилі і тепер коли просто тихо і тупо кидаєте ЛЕДИДУ по вказівці Щербея і Ланьо із Свищом!!!!

от Юри 2014-02-20 / 22:18:07
Юра, ты кончений урод

Слухач 2014-02-20 / 22:09:15
"як демократичну так і розквітаючу суспільство"- Юрка, текст как-то по дебильному написан) Я светрик файний! порадьте з якого секонда взяли?

SOVA 2014-02-20 / 22:08:13
Поки така алкашна бидлота буде розпоряжатись нашими кровними грошима, доти не буде порядку у нашому місті. Невже ми, ужгородці, варті такого урядовця та йому подібним? Це результат нашої байдужості та інертності при місцевих виборах. Коли ми, накінець, прокинемося???

Сергей 2014-02-20 / 22:05:30
Уход ты думаеш что все твои подпольные дела просто так спишут нет гнида тебя ждет тоже висилица

Ужгород 2014-02-20 / 22:00:35
Цинізм не має меж

Лео. 2014-02-20 / 21:09:31
Бидло, другого слова нема. Нечисть. Я тебе просив допомогти у справі регіонала Гісема. Так ти у штани насрав. Чи є у тебе гідність та честь?

Olena1 2014-02-20 / 20:44:25
партійці розбігаються як щурі з тонучого корабля,якого х-я вони всупали в партію-відповідь,щоб обкрадати народ, то хай перепишуть свої вілли на дитячі будинки.Хустські вилупки добралися до халяви і зараз здають свого татка як обісрані ходять по місту.Їм пох-й що за них думають люди вони як курва на яку плюють,а вона говорить,що йде дощ

Флєня 2014-02-20 / 20:28:17
Склади повноваження заступника міського голови і депутата - от тоді і поговоримо!

гриша 2014-02-20 / 20:06:53
слушайте дык это типичный алкаш. неужто действительно он зам городского головы ?!!

СТЬОПА 2014-02-20 / 19:38:55
Белка, не хитруй. Чумайдан-вагзал-данецк

9576 2014-02-20 / 19:22:45
Белякова-зрадника - у відставку з посади заступника мера!

Микола 2014-02-20 / 18:57:44
Цей г@нд@н відповість за все, сльози, смерті і кров громадян, афганців, яких він "кинув"...

Лео. 2014-02-20 / 18:52:51
А що просить РЕГІАНАЛ Гісем? Передають, що з Києва пачками утікають ці риги. Ніякого прощення Вам.

Ужгородка 2014-02-20 / 18:44:30
Ой, пля, він взяв вас і послухав.... не гоніть пургу

Депутат 2014-02-20 / 18:44:03
Якщо немає партії регіонів, то списочники повинні скласти депутатські повноваження, а ТВК обнулити список. Якщо чесними - то до кінця!

Fireman 2014-02-20 / 18:33:08
Cej sveter jomu rigi vydaly za doblesnu sluzbu partiji regioniv?

El Che 2 2014-02-20 / 18:30:03
Beliakov, tobi ce prosto tak z ruk ne zijde, ne tuzhysia!

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки