Головний міліціонер Закарпаття і начальник "Беркуту" разом з підлеглими присягнули народу

"Беркут" був не весь.

Головний міліціонер Закарпаття і начальник "Беркуту" разом з підлеглими присягнули народу

Щойно на ужгородському Майдані - площі Народній перед спорудою Закарпатської ОДА - відбулася символічна процедура переходу закарпатської міліції на бік народу.

Зокрема начальник УМВС України в Закарпатській області Василь Варцаба привселюдно заявив: "Я, Варцаба  Василь Миколайович, переходжу на сторону народу!".

Те ж саме сказав і начальник закарпатського "Беркуту" Василь Шаленик.

Для цього закарпатські мітингувальники зробили для них живий коридор. При цьому хлопці з самооборони гриміли щитами і скандували "Молодці!".

Разом з керівництвом приймав особовий склад "Беркуту" та міліції - вони показували свої посвідчення на камери і повторювали слова присяги. При цьому, було помітно, що на Майдані присутні не всі "беркутівці" - загалом їх в Ужгороді має бути 60, але на площі було значно менше.

20 лютого 2014р.

Теги: Варцаба, Беркут

Коментарі

Русин 2014-02-23 / 20:40:56
Закарпатський беркут був на Грушевській в Киеві.Як будуть зібрані всі докази та імена це все буде опубліковано в інтернете.... а таким псам як Варцаба вірити то все рівно шо сказати Янукович свята людина.

Іштван 2014-02-23 / 17:22:19
Хлопці, наш беркут був на Грушевського і тоди коли убили перших людий. Мают они і ранених, побиті руки, видко робили гранати, айбо, ковдоші, побилися тим. Перевірте, аш то є так.

справедливий 2014-02-23 / 15:52:50
керівнмцтво УМВС в повному складі треба міняти то корумпована банда яка тримається за своє крісло а не займається розкриттям злочинів і заради грошей і влади і за ради того щоб утриматися вони дурять і будуть дурити як Київ так і народ. Банду геть! Слава Україні!

вендета 2014-02-22 / 20:50:19
А де решта беркутні? Сказано ж, що їх було менше ніж 60 чол. Може і вони брали участь у побоїщі на Євромайдані, били, вбивали людей за гроші?! Де вони були під час присяги ? Закликаю всіх активістів, журналістів проводити розслідування та встановлювати чи брав закарпатський беркут участь у тортурах, вбивствах,катуваннях людей. Адже вони були в Києві ще за словами Варцаби з грудня місяця. Чим вони там займалися майже два місяці?Закарпаття має знати своїх "героїв", і гідних "відзначити".

АРЕШТУВАТИ 2014-02-22 / 11:36:32
ВАРЦЕБУ НЕГАЙНО ВСІХ ССУДІВ ПРОКУРОРІВ НЕГАЙНО ОСОБЛИВО СУДЬУ ДВОРНИЧЕНКО

Варцаб 2014-02-20 / 23:56:20
Варцаба з Феделешом у кабінеті пють коньяк і тихо посміюються, говорячи Києву як лохують нарід. А інформацію збирають!

владимир 2014-02-20 / 17:05:31
Продажная мразота!

Русин 2014-02-20 / 16:18:52
Нехай завтра піде у будинок дитини у Сваляву, подивиться на тих діточоу, може наведе порядок з казнокрадати, а з жалю до діточок і свої статки на них перепише.Міг би і повідомити чи був в будинку дитини і скільки вкрали від сиріт грошей, а не піти до них раз у рік сфотографуватись для преси. Поїдь у Сваляву, зроби божу справу.

Хасав 2014-02-20 / 15:44:31
Ну и дурилки картонные

Просто сусід.. 2014-02-20 / 15:30:52
Давайте не вірити таким як Варцаба!Це дійсно нереально!1Така людина просто так за велінням серця не робить!Наш генерал ще хоче повоювати.Щур він рижий,не хоче йти до кінця за своїм патроном!Пане генерале ви повторюєтесь-другий раз ,не страшно ?

колишній правоохоронець 2014-02-20 / 15:08:16
так ,як колишній правоохоронець,варцабі не вірю. кожне його слово - велика брехня. він переживає не за український народ,а за свої незаконно придбані володіння,які рано чи пізно повинні перейти у власність народу. де він був під час правління попередньої помаранчевої влади? відповім,бо він збреше -знаходився у бігах в російській столиці,де займався бізнесом.прийшла до влади вовча зграя бандитів-ригалів на чолі із зеком зековичем,варцаба став начальником умвс в і.франківську,а пізніше за немалі гроші купив собі аналогічну посаду в нашому краї.прошу вас,люди добрі! не вірте цьому пройдисвіту.він вас зрадить,бо є іудою,а останній здатний на все.будье свідомі і не давайте себе обдурити.

вуйко 2014-02-20 / 14:48:01
хай підтвердять своє рішення документально як у Львові
http://uainfo.org/yandex/279427-dokument-yakim-mvs-sbu-prokuratura-armya-zadeklaruvali-pdtrimku-maydanu.html

Do "третя з права" 2014-02-20 / 14:47:00
Klass, tak vono i je!!

Ivan 2014-02-20 / 14:45:03
Молодцi то вони молодцi, но не менше и хитрi. а все дуже просто: за свои шкури трясуться.
Люди, за яки зарплати они таки хороми построiли? Може за краденi, може за хабарi? Ви не дуже обольщайтеся, нутро гнилое не змiниш. При першiй нагодi вони нас зрадять.

Сер 2014-02-20 / 14:31:03
Суддя 2014-02-20 / 13:22:27

Із суддяними буде окрема розмова, тобто український народний суд!

chorej 2014-02-20 / 13:37:48
"Поздно, Вася, пить боржоми..." (Із пісні про язву дванадцятиперстної кишки)

Пане генерале, пане генерале... Невже події 2004-2005 років вас нічому не навчили? Що СДПУ(о), що ПР - це бандитські формування за природою, принципами й особами, що їх очолюють.

Суддя 2014-02-20 / 13:22:27
Зрадники і боягузи. Перед ким впали, галицьким збродом ?. Чому раніше не домовлялись?. Спасаєте свої статки ?, які набрались за хабарі?, все одно Тягнибок все забере своїм бандитам.

третя з права 2014-02-20 / 13:18:19
Ви вірите Варцабі? не смішіть мене... тупа показуха, щоб люди місто не громили...не варті їхні присяги і ломаного гроша... заборонили ПР, а завтра прокурорчки оспорять...вийшли з ПР, а завтра знову вступлять... наша так звана революція в Закарпатті збоку виглядає, як суто толерантна домовленість і нашим і вашим: і вовки ситі і вівці цілі...

шніцер 2014-02-20 / 13:15:25
а чому знизили зарплату???

Холодний Брат 2014-02-20 / 13:14:18
Українко, я так розумію, Ви із Сваляви. У вас настрої зібратися громадов є?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"