19 лютого, 10.00, Ужгород, площа Театральна. ЗАГАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ

Вони знову не залишили нам вибору. Ми прагнемо мирної зміни влади, а вони щоразу заливають нас кров'ю і вкидають в пекельне полум'я війни. Ми вийдемо, аби показати, що в нас немає страху і що ми не змінили намірів. Майдане, ми з тобою! СЛАВА УКРАЇНІ!

19 лютого, 10.00, Ужгород, площа Театральна. ЗАГАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ

18 лютого 2014р.

Теги: Майдан

Коментарі

mykola 2014-02-19 / 23:53:25
Janukovyč je krvavyj dyktator joho potribno povisyty

mykola 2014-02-19 / 23:35:57
Dobryj Janukovyč--mrtvyj Janukovyč

mykola 2014-02-19 / 23:34:26
Janukovyč je bandyt joho treba povisyty.Janukovyč je skotyna jaka posylaje milicianty striljaty do ljudej. Janukovyč je paskuda jaka krade deržavni hroši.

galaxy 2014-02-19 / 13:32:58
галычаны рулят,а де вы русыны,чом сыдыте тыхо-берить власть,бо будете под поляком жити!

Заповіт Кобзаря 2014-02-19 / 12:28:06
...Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте.

І мене в сем’ї великій,

В сем’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом.

українка 2014-02-19 / 12:12:13
Патріот,ви молодці. Так і треба.Слава Героям.

Патріот 2014-02-19 / 11:21:11
Треба захопити облраду, відсторонити губернатора(взагалі треба його закрити в ізоляторі щоб не рипався)захопити МВС,Прокуратуру,СБУ. Обрати народного тимчасового губернатора в облраді,забрати з міліції щити ,протигази,шумові гранати та пневматичну зброю.І вести все на Київ.

Slavnyj UzhNU 2014-02-19 / 10:48:52
Vstavajte spravzhni patrioty UzhNU!!!, kopkajte tyx projdysvitiv Vashchuka, Perestu, Oficinskoho, Palinchaka, Shandora, Nikolajchuja, Lemaka z universytetu. Dĺa inshyx vykladachiv - ĺustracia. Nash i Vash rektor - prof. V.Smolanka! Vin dĺa nas, jak Kvit dĺa Mohylianky!!!

іван 2014-02-19 / 10:35:44
Тетяна.Яка ж ти недоумок та ригівська проститушка.

ДАЧА МЕДВЕДЧУКА 2014-02-19 / 10:34:09
ДОКИ БУДЕ СТОЯТИ ДАЧА МЕДВЕДЧУК НА НАШІЙ ЗЕМЛІ, ДО ЯКОЇ НЕ МОЖЕМО НАВІДЬ ПІДІЙТИ!!!!
ЗБИРАЄМОСЯ НА ЗАХОПЛЕННЯ ДАЧІ МЕДВЕДЧУКА!!!!

Тетяна 2014-02-19 / 10:23:56


Ідіотським коментарям, які звинувачують українців в ідіотизмі, тут не місце. Адмін 


УжНУ 2014-02-19 / 09:34:47
СТАРИЙ, ВЕЛИКИЙ, УжНУ, вставай! Але без РИГІВ-викладачів, ці перевертні не мають права ходити по НАШІЙ СРІБНІЙ землі!

українка 2014-02-19 / 09:07:14
ПР і комуністи не мають права існувати на Закарпатті. Раб режиму, нешанований ледида має вийти із партії і ліківдувати осередок вбивць у нашому краї.А про вбивць-антинародних недодепутатів ВР від Закарпаття навіть цензурно висловитися не можу. Щоб повидихало це кубло. УРОДИ,ВБИВЦІ і КАТИ.Нема пробачення катам.Від людських прокльонів не втечуть.

b52 2014-02-19 / 08:31:15
Хто має легальну зброю, захопіть із собою, так, на всякий випадок. Пораненому звіру віри немає.

Гість 2014-02-19 / 08:25:46
РИГІВ , ЦЮ БАНДУ КРИМІНАЛЬНУ , ЗАБОРОНИТИ ! ! !

ІВАН 2014-02-19 / 08:16:40
Гарний регіонал - мертвий регіонал!

В. Піпаш 2014-02-19 / 07:59:54
Правоохоронців віднині - нема. Так цих людей називати уже не можна. Є лише зекоохоронці, бандоохоронці!

СТРИЙко 2014-02-19 / 01:32:13
УЖГОРОД, НА КИЇВ!!! Досить терпіти владу вбивць! Око за око! Він не піде, доки не виконаємо пророцтво афонських старців!

Генек 2014-02-18 / 23:29:12
Чом нараз феесбешний? Людина мало сплутала неперевірену теорію з реальністю, от і не може заспокоїтися..

До зустрічі на Театральній. Всією душею хочу, шоб зі мною туди прийшли тисячі

... 2014-02-18 / 23:00:52


Де та ватра на якій спалять "словянина". Такого феесбешного козла тільки вогнем можна підчистити.

Вже спалили )) Адмін


НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая