Ужгородській міліції дали вказівку ліквідувати Майдан на площі Народній в Ужгороді (ФОТО)

Ужгородська міліція готує силову "зачистку" Майдану на площі Народній в Ужгороді. Таку інформацію з джерел у правоохороних органах отримали вчора організатори Майдану.

Ужгородській міліції дали вказівку ліквідувати Майдан на площі Народній в Ужгороді (ФОТО)

Надвечір відбулися певні рухи, які підтверджують реалізацію такого сценарію: міліція перегородила заїзди на площу і перешкоджала завезенню на неї мішків з тирсою, що мали замінити на барикадах мішки зі снігом, що тане.

Сьогодні зранку ситуація продовжилася: міліцейські авто блокують заїзд на площу. Заступник начальника Ужгородського міськвідділу міліції - начальник відділу громадської безпеки в Ужгороді  Вячеслав Григор’єв особисто вимагав від захисників Майдану припинити заміну мішків на барикадах.

Цим подіям передувала інформаційна атака ЗМІ, що належать Партії регіонів та екс-меру Ужгорода С.Ратушняку, в яких шлося про те, що Майдан на Народній перетворюється на смітник, що абсолютно не відповідає дійсності.

Не варто сумніватися, що силові дії міліції на ужгородському Майдані викличуть нову хвилю спротиву в Ужгороді.

12 лютого 2014р.

Теги: Майдан

Коментарі

Vika 2014-02-19 / 18:08:13
если менты или беркут начнут зачищать улицы, пусть те кто вернутся домой найдут мертвыми и заживо сгоревшими или сгнившими тела своих семей!!!!! за справедливость!

БАМчик 2014-02-13 / 14:51:29
якщо ригам щось сподобається -забирають .приклад Захарченка...

БАМчик 2014-02-13 / 14:45:36
погоджуюсь з вами
др.Мальтус .хотів відповісти та ви мене опередили.

Др. Мальтус 2014-02-13 / 14:05:20
"Складається враження, що ваше завдання всіляко дискредитувати Балог" - чиє завдання, від кого?
Балоги - це креатура епохи Кучмізму, зі шляхом від СДПУ(о) до "широк" в облраді з "регіоналами". Так, в нас, на щастя, не Донбас і не Харків, але й ніяк не вільна від кучмізму-регіоналізму територія. Маємо свій специфічний варіянт, в якому квазі-опозиція, контрольована Балогами, постійно "вирішує питання" з удаванами ворогами-регіоналами.

І в чому тоді роль нової революції? Залишити статус-кво, аби всі породження епохи Кучми-Януковича залишилися при своїх, змінивши лише партійність?

др Мальтусу 2014-02-13 / 11:33:16
Складається враження, що ваше завдання всіляко дискредитувати Балог. Невже не розумієте, що якби не Балоги, то на Закарпатті уже давно був би Донбас?! Бо Удар чи Свобода, чи навіть Батьківщина є силою й авторитетом у краї? Спрямуйте свої ядучі стріли на тих, хто зараз примазався до євромайданівських подій і збирає до купи прислужників влади і запроданців, видаючи себе за "активних борців" з режимом.

Житель міста 2014-02-12 / 23:23:05
Правильно роблять! Ужгородці та вся Закарпатська область, як це прийнято НЕ любить діючу владу, АЛЕ ще більше люди нелюблять "подхалімів" які на крилах революцій стають народними депутатами!!! Люди НЕ люблять владу в цілому, а це вибачте і більшовики і опозиція і скромна особистість під охороною. Давайте будемо реалістами! Хто нам зробить краще життя як не ми самі??? Янукович - ні, він людина яка з нікого стала кимось, за що йому честь і хвала, але травма дитинства змушу таих людей робити все для того щоб їхні діти мали все, у даному випадку це всі великі підприємства України. Бз перебільшень...
Юлія??? Вибачте але хто натравлював народ і міліцію один проти одного в 2004? Згадуймо шановні згадуймо! А кого на місце посадили на Шустер Лайв??? Котрий великий стратег закрив рота після того як йому нагадали пор масову покупку посадових місць після програшу на виборах??? Так вот люди добрі! У нас не одна проблема, їх у нас як мінімум 450! А молотити один одного це справа червоно-чорних екстремістів засновником якого є ніхто інший як славнозвісний пан Тягнибок... Я аплодую цим людям стоячи, без пафоса й лукавості! Це генії які керують тупим стадом і при цьому кожен з их герой... Слава Україні!!!

БАМчик 2014-02-12 / 21:25:24
згоден з 0.Д. розганяй не розганяй настрій тих хто вийшов не зміниш.

Vendetta 2014-02-12 / 20:21:19
Узагалі потрібно ліквідувати призначенців у областях як посаду. Це непотрібний формат "смотрящих" в Україні, який себе не виправдовує! Є Ради і досить. Тим більше, що вони "смотрящі" собі в кишеню... Просто ці Ради слід зробити якнайбільше підконтрольними й підзвітними громаді. Порушив депутат угоду з громадою - відразу у статус Б.У. і криміналку... А на його місце іншого знайдем!

Тирса 2014-02-12 / 19:17:01
Майдане, докорінна зміна влади можлива тільки шляхом виборів. ОДА, на жаль, формується шляхом призначень. Призначати посадовця на місце Ледиди буде чинний президент, тобто ВФЯ. Що на що міняємо?

Щедей 2014-02-12 / 16:50:17
Для заборони потрiбно рiшення. Ледиди. та суду .

майдан 2014-02-12 / 15:35:29


Майдан на площі Народній разом з київським Майданом і майданами всієї України вимагає докорінної зміни влади.


Тирса 2014-02-12 / 15:13:32
А чого власне вимагає Майдан на Народній і від кого? Зміни одного голови ОДА члена ПР на іншого члена? Чи ви думаєте, що ВФЯ призначить головою Закарпаття представника від Свободи?

ужгород 2014-02-12 / 15:12:55
Нормальна ідея - може най би і завезли мішки з гівном. Партії вбивць такі і підходили б...

Жека 2014-02-12 / 14:55:33
Може ще мішки з гівном завезете? Охреніти мош від вас.

Garibaldi 2014-02-12 / 14:36:06
Україна вже два місяці не така як була......це вже не ті люди,які будуть дивитися,плакать і мовчать....Т.Шевченко......"бездєніжне раболепство" ушло в минуле............за невиконані обовязки,прийдуть і обовязково запитають.....за викрадені Державні фінанси на піку...кожного...на примінину силу, прийде Народний требунал............і навіть на іншому світі покою їм не буде......дух Майдану непереможний......Слава Україні!!!

СТЬОПА 2014-02-12 / 14:06:40
Можливо просто охороняють повстанців від ПР?

ЗвіздЄЦ ПР 2014-02-12 / 13:34:31
Говорю це, не маючи особливих симпатій до І.Балоги

ЗвіздЄЦ ПР 2014-02-12 / 13:23:42


Др.Мальтус, досить експлуатувати фальшиву тему, та ще й з чужої подачі. На сесії Іван Балога говорив не про бомжів, а про жебрака-закарпатця (на контрасті з панами з влади). А ви всього лиш вторите регіональним і ратушняківськими ЗМІ, які, викрививши, відексплуатували цю тему.


Українець 2014-02-12 / 13:23:07
Ой владі краще б не робити цього.

GSHOCKKK 2014-02-12 / 13:19:43
дивлячись який Сан Санич)

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"