Берегово долучилося до всеукраїнської акції «Не бійся! Ти – українець!» (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 3 лютого, Берегово долучилося до оголошеної Віталієм Кличком на недільному віче в Києві всеукраїнської акції «Не бійся! Ти – українець!».

Берегово долучилося до всеукраїнської акції «Не бійся! Ти – українець!» (ФОТО, ВІДЕО)

У центрі міста, на площі Кошута, зібралося близько 30 чоловік, які не бажають бути осторонь подій, що відбуваються в країні.

Акцію розпочали біля Будинку культури, де під стіною ринку розмістився імпровізований  меморіал на честь загиблих в ці дні за свободу України – у вуличних боях, померлих від ран та катувань. Щодня сюди приходять берегівчани, аби запалити свічки, покласти квіти та помолитися за душі героїв, що померли за Україну.

Під час акції ті, хто зібрався, заспівали державний гімн та пройшлися центром міста із гаслами «Разом – сила!», «Приєднуйтесь до нас!», «Берегово – не спи!», «Україна - це Європа!".

03 лютого 2014р.

Теги: Берегово, акція

Коментарі

cтефан 2014-02-07 / 13:28:59
Шановні п.Оленко та п.Олег!
Ти справжні патріоти нашого Берегова.Я завжди читаю Ваші статті п.Олег,з яких зрозуміло,що для Вас Берегово є рідним містом.Так,все рівно хто ВИ за національністю,будьте Ви людиною з великої літери.
Так тримайте.Багато "НАС" з Вами

Олена 2014-02-05 / 21:25:57
Я пишаюсь, що я частинка цього народу! Я пишаюсь, що в нас є українці і є угорці, які не бояться і не соромляться того, що в їхньому серці! Слава Україні!!!

Русин 2014-02-04 / 18:38:00
Олежку а де Бабидорич?

севлюшський 2014-02-04 / 12:30:58
Молодці ті, що ЩОСЬ РОБЛЯТЬ. Кожна ДІЯ пришвидшує кінець цього режиму

До патріота 2014-02-04 / 12:26:32
На майдані в києві зараз борються проти злочинної влади, нечесних суддів, корупціонерів...(хоча починалося все з Євроінтеграції). "Свобода" тут не причому, не зациклюйтесь на "Свободі", вона нічого поганого не хоче ні для Закарпатців, ні для Берегівців, в тому числі.

іОлег, Берегово 2014-02-04 / 12:22:10
patriot"у - скажіть, повсталі угорці в 1703, 1848 чи 1956 - вони хто були? Варвари, терористи та злочинці? Адже вони вбивали законних представників влади, захоплювали державні будівлі, руйнували фортеці. То ж чому їхні вчинки сьогодні не засуджуються, а шануються на рівні державних свят, а повстанців честують як героїв?

patriot 2014-02-04 / 11:28:00
vot na taki akciji so organizyje partija svoboda vudno skilku procent z naselenja BEREGSZÁSZa ykrajinec.ja pidtrumyjy ljydej na majdan,i dymajy bilsistj vengrji tezh ale dyzhe bojysj vid partija svoboda bo dlja nux nema tilku ykrajunska nacija i bilse nichoho,onu i v kijevi tilku lamajytj pamjatniku,striljajytj na pravooxoronci,kudajytj kokteli molotova,bjytjsja,krichatj yltra nacionalni slogenu-putajy ja jakso onu bydytj pru vlasti so byde z YKRAJINOJY?

Українець 2014-02-04 / 09:39:22
Горянці.
А ким бути добре - московином?
Я є Українець і я сам вирішую що мені робити, незважаючи на безпеку, чи небезпеку.
Якщо людина соромиться свого походження, то це не громадянин країни, а звичайний пристосуванець і маргінал.
Ось тому у нас така велика кількість зрусифікованих маргіналів-"недоукраїнців"

Олег, Берегово 2014-02-04 / 00:44:13
Горянці - я б не сказав, що бути в Берегові українцем небезпечно.
Все нормально, все спокійно.
Інше дуже прикро: багато людей СОРОМЛЯТЬСЯ висловлювати свою позицію. Це, мовляв, ганебно - "бігати з прапором", вигукувати якісь гасла тощо. Їм не соромно взяти 200 гривень і проголосувати аби за кого, їм не соромно отримувати зарплати, втричі менші, ніж вони дійсно мали б заробляти, не соромно ходити слизькими, брудними вулицями вздвозж смердючого каналу. Це нормально, звично. А от висловити вголос свою позицію - соромно...

Важливий момент - на акції було й кілька угорців, які гордо несли угорській прапор, і разом з українцями співали український гімн. Щоправда, вслід їм дехто шипів - "не ганьбіться".

Горянка 2014-02-03 / 23:26:42
Як в Донецьку. Українцем бути знову небезпечно. Герої

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ