Необхідності в блокуванні Закарпатської ОДА немає: у чиновників вихідний, мети досягнуто, з середини "забарикадувались" міліціонери (ФОТО)

Закарпатська ОДА сьогодні не працює - як і повідомляло Закарпаття онлайн, чиновникам облдержадміністрації сьогодні зробили вихідний. Відтак, потреби блокувати установу немає, протестувальники добились того, що й планували. З середини ОДА зачинена, у будівлі перебувають кілька десятків міліціонерів. Так само міліціонерами оточений перимет споруди.

Необхідності в блокуванні Закарпатської ОДА немає: у чиновників вихідний, мети досягнуто, з середини "забарикадувались" міліціонери (ФОТО)

Як і було заплановано, активна громадськість Ужгорода зібралась сьогодні зранку з метоб початку блокування Закарпатської ОДА. Перед будівлею в шеренгу вишикувані працвники міліції, кілька десятків військовослужбовців перебуває в середині ОДА. 

Мітингарі, зібравшись, впритул підійшли к кордону міліціянтів, скандуючи "Слава Україні!", "Ганьба", "Герої не вмирають, герої живуть вічно!". Під мирним натиском мітингарів міліція зробила спочатку один, а затим - і другий крок назад. Втім, далі кордон так і лишився стояти незворушно.

Вигуки зібрання супроводжував дріб, що його вибивли кілька мітингарів з-за барикад осередку ужгородського Майдану палицями по бочках. В якийсь момент один з військових командирів повідомив мітингарям: "Шановні громадяни! Захоплення і блокування адміністративних будівель карається згідно з чинним законодавством". На що у відповідь отримав від одного з протестувальників тезу про те, що "Виступ міліції проти власного народу карається згідно з Божим судом".

Порадившись, адміністрація ужгородського Майдану винесла рішення: блокування Закарпатської ОДА силами мітингарів не потрібне, бо ж чиновництво і так на роботу через вихідний не вийшло, а отже, головна мета досягнута - роботу облдержадміністрації і так заблоковано. 

Тож опісля усією громадою мітингарі вирушили до обласного управління МВС, аби почути від головного міліціонера області Василя Варцаби, де зараз перебувають закарпатські силовики і підтвердити або спростувати інформацію про те, що на Закарпаття рухаються кілька автобусів без номерів зі львівським "Беркутом". 

27 січня 2014р.

Теги: блокування, вихідний, міліціонери

Коментарі

007 2014-01-27 / 20:03:19
Нарешті Закарпаття прокинулось. Добре б було, якби майбутня влада, яка буде, а вона буде, набралася сміливості та скасувала для себе всі пільги у вигляді величезних зарплат, величезних пенсій, допомог та недоторканості. З цього, на мою думку,почались би зміни у покращення для народу.Та й влада відчула б на собі можливість прожити на зарплатню звичайнтх людей.

вариський 2014-01-27 / 12:46:08
У них скоро настане вічний вихідний!

Микола 2014-01-27 / 11:49:09
позавчора їздив на пересічку, на Словацькому кордоні щось підозріле творилося, прикордонники тестували тривожну систему, тренувалися, їжаки викатували,...

Реаліст 2014-01-27 / 11:32:26
Службовцю: В цілому підтримаю.15 років стажу держслужби маю. Але Ви заабули дописати сюди Балогу і Ко. Я добре памятаю як мої покійні дід з бабою гнилими макаронами пенсію отримував. А Справедливого підтимаю! Якщо мої батьки пенсію не дістануть, жінка допомогу на дитину. Люди які в мене працюють - зарплату.

Вел. Бичків 2014-01-27 / 11:18:31
Ви, ПРокляті ПРоплачені так звані русини-антибандерівці! Ви не тут живете? Ви не терпите погану медицину і освіту, нікудишні дороги, нікчемні пенсії і зарплати, корупцію і кумівство, ваші родичі не по заробітках по чехіях та москвах? Влада вас лякає галичанами? Галичани вам 23 роки керують, галичани вам "покращують", дерибанять ваш бюджет, творять кривду і беззаконня? Не робіть із Закарпаття донбас у мініатюри, зомбі-антифашисти, ганьба на всю державу! Ви бажаєте собі і своїм дітям таке нинішнє життя і таке, як їм готує бандитська ПР? Майте совість, будьте з народом, не гавкайте за подачки!

Службовець Дибі 2014-01-27 / 11:04:08
Олеже, блокувати йти треба, цього чекають три четверті службовців ОДА, що три тисячі на місяць не отримують, ти тут працював і добре знаєш як тут люблять ДЕРЖИМОРДІВ-КАПІТАЛІСТІВ. Молодий спеціаліст після ВИШу отримує всього дві тисячі. Цеж треба було п"ять років ужгородській зажратій професурі взятку за таку майбутню зарплату носити? Хто плаче за Конюхом, так це Свищо(бензофабрику у Берегові ж закриють), Антал(всі земельні ділянки виділені тільки цього року на 10 років тянуть), проффесор права Ільницький і вся інша тутешня дебільна Міжгірська БИЗОТА. Мають що втрачати фивники УКСу, ОЛВНо, фінансів, великий злодій соцзахисту, доктор Шніцер з його оптимізацією давно мав втекти. Простий і нормальний люд ОДА давно чекає змін.

лінч 2014-01-27 / 10:58:20
До кончених моральних уродів що підтримують ЗЕКА Януковича - Лучше януковича любий інший з опозиції, бо Янукович з сімєю нас повністю обікрав, накших дітей злочинці Беркутівці добивають та людей голими катують на морозі і ніхто НЕПОКАРАНИЙ, от ми самі їх у бдемо КАРАТИ. нема часу з уродами вести переписку бо йду агітувати людей щоб виходили на площу біля ОДА, Конюха чмирити.

таня 2014-01-27 / 10:58:05
Справедливому: Люди можуть не отримати пенсію і зарплату не через те що люди на майданах, а через те що гроші вже давно вкрадені у народу і платити нічим спитай що робиться в державних казначействах уже більше року.а тоді пиши справедливий піісатель.

катя 2014-01-27 / 10:56:36
слава україні! люди добрі, майданівці шановні, навіть, якби всі вийшли на роботу, як би ви їх блокували????? за 100 метрів від входу??? люди добрі!!! ви себе від усіх заблокували. була там. ніхто не чув мене. яка блокада? ви про що???????? шкода, бо це просто піар тих, хто хоче цього піару. на "5" каналі сюжет погрозливий. я вірила, що так насправді. нічого подібного...

Українець 2014-01-27 / 10:56:18
Хотілося б глянути в очі тим ідотам, котрі тут тролять.
Вам гроші платять за срач і підтримку влади, котра б"є свій народ?
Вам не буде соромно в майбутньому, що ви, як Іуда продались за пару гривень, щоб тут писати коменти і вихваляти режим, котрий робить з вас рабів.
мені соромно, що я з такими даунами живу в одній області. і в одному місті.

яна 2014-01-27 / 10:48:32
і всі знають одно- не даш на лапу нічого не вирішиш..навіть в дитячому садку, щоб дитину туди взяли.. така ось правда життя...

яна 2014-01-27 / 10:47:15
бо риба гниє з голови...і закони в нас не працюють!!!

до 12345 2014-01 2014-01-27 / 10:35:12
Кому це Ледида брат?- Молодим людям,що мають дипломи про вищу освіту і не можуть знайти роботу,мати хоч мізерну зраплату,мати житло,утримувати сімю.Чому за те ,щоб влаштуватись на роботу медсестрою треба заплатити 3 тис.грн?Чому довкола ,починаючи від учителів,завідуючих дитячих садків вимагають взятки?

яна 2014-01-27 / 10:34:03
зрозуміло лиш одно, що так уже не буде!!лиш би не гірше!!

tyiu 2014-01-27 / 10:32:20
вас приїжджають агектіровать пособники Кличко і Тяхібок .. народна влада до парій не стосуватися ..

Марина 2014-01-27 / 10:18:58
Ужгороод, Хуст із вами! Геть бандюків!
Слава Україні!

тим 2014-01-27 / 10:18:11
ЛЮДИ ХТО ВАМ ПЕНСІЮ І ЗАРПЛАТУ ПЛАТИТИ БУДЕ??

ВИКА 2014-01-27 / 10:15:57
проч Кличко і Тяхнібок з закарпаття ... люди вони не отнарода

оля 2014-01-27 / 10:14:30
Закарпатці молодці!Ми показали,хто справжній газда!

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"