Ужгородський Майдан: Крок за кроком

Сьогоднішнє віче на ужгородському Майдані виявилося велелюднішим від попереднього. Власне, реалізовується чіткий курс організаторів на нарощування його потенціалу. У неділю до всезакарпатського протесту, оформленого на ужгородській площі Народній, долучилися не тільки нові мешканці обласного центру Закарпаття, але й активісти з інших районів області і, що важливо, практично всі опозиційні до влади потужні політичні сили.

Ужгородський Майдан: Крок за кроком

Аби уникнути вже підготовлених владних провокацій, про які майданівці дізнаються від працівників правоохоронних органів, і цього разу довелося відвести людей від споруди ОДА.

Організатори коротко повідомили про план дій на найближчу перспективу. Зокрема, після здійсненої організаційної підготовки, у понеділок о 8.00 розпочнеться повномасштабне блокування споруди Закарпатської ОДА. На 14.00 заплановано традиційне віче. У вівторок має бути скликана сесія Закарпатської облради, яка може передати владу Народній раді. Це останній шанс і для депутатів від Партії регіонів.

Утім, наголосили виступаючі, найважливішою зараз є нинішня ніч. За інформацією з правоохоронних органів, саме сьогодні влада Партії регіонів і тітушки зроблять спробу зачистити площу від Майдану. Тому закликали всіх чоловіків записуватися в сотні для охорони його периметру.

Отже, пріоритети на сьогодні – ОХОРОНА МАЙДАНУ ВНОЧІ та БУТИ НА ПЛОЩІ НАРОДНІЙ О 8.00 ПОНЕДІЛКА.

 

26 січня 2014р.

Теги: Майдан

Коментарі

Zemlenoi 2014-01-27 / 21:40:26
Ви тут такі розумні речі пишите присягу на память заєте конституцію теж такі розумні аж страшно а чи самі дотримуєтеся того що знаєте, самі провокуєте кидаєете питарди тіж сніжки у правоохоронців а потім плачите що Вас бють

Украінка 2014-01-27 / 19:56:13
Подивіться -ПОЗОР!!!Бандити із представниками влади по одну сторону барикад Згадайте кримінальне минуле закарпатських дипутатів.24 роки крали.Дипутати -відкрийте двері ОДА своім виборцям і небуде кровопролиття!

Анюта 2014-01-27 / 18:03:39
І треба нам та Європа, якщо ми за неї платимо найціннішим - життям. І чи дійсно влада, яка прийде буде краща за цю, що зараз. Я не вірю!!!

Точка G 2014-01-27 / 13:42:35
Вступаючи на службу, працівники органів внутрішніх справ клянуться "завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним… мужньо й рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися зі злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок", – витяг із Присяги.

Точка G 2014-01-27 / 13:41:59
Чому так мало опозиційних депутатів рай-міськ-обласних рад на мітингах ? Чекають як карта ляже ?

обєктивний 2014-01-27 / 13:04:28
Без сумніву, міняти потрібно владу - і чим швидше! Подобається комусь, чи ні - пригадайте слова Леніна з праці "Государство и революция" про те, що замало "взяти" владу - її ще потрібно утримати! Припустимо, що Ледида сам напише заяву і піде до себе на ранчо організовувати партизанський загін ім. В. Януковича. Кого замість нього? Яка програма дій? Що першочергово робити? Ми сильно дотаційна область. Якщо "злочинна" влада припинить фінансування, що будемо робити ми - бюджетники? Без зарплати і авансу? Необхідно добряче думати і приймати рішення. А те - що БАНДУ ГЕТЬ - навіть не обговорюється!

де мукачівці 2014-01-27 / 12:18:58
Шось то підозріло, що Балога своїх людей не виводить на площу. Мукачево без грошей майже не йде. Цікаво би почути їх думку.

Ноу 2014-01-27 / 11:58:12
При чому туй Юля і Свобода, нехай сидить собі, вона заслужила.

Boy 2014-01-27 / 11:53:45
Не в Януковичі діло….був би Обама чи паніка Меркіль на них також би виступили… Вся справа в тому, що за 22 роки люди самі створили собі “свободу”, так званого “дикого капіталізму”….у людей забрали заводи,фабрики, а селянам хоч і дали землю але не дали плуга….люди віддали землю арендарям і за це отримають пару мішків зерна а то і під зад….. українці ринулися на заробітки….діти бігають безпризорні, стають неучами…..наживаються «порошенки», «пінчуки», «ахметови», »тимошенки», «балоги», і навіть вождь свободівців Тягнибок уже збудував маєток «борючись» за народ….., і от вони, тобто люди, які підтримують опозицію, і думають , що можливо отримати гроші від Яценюка і іже з ними… Він кричить : «Хочете пенсію 1000 євро і всі , як БАРАНИ кричать “да”, «Ви хочете зарплату 3 000 євро»? І всі кричать , як БАРАНИ “да”…грабили Україну кравчуки,кучми, ваш любимий Ющенко та Юлія….”Ми зробимо Україну таку гарну…» а сама грабила народ……То ж треба мати розум, щоб це розуміти…. Треба міняти систему….а не шило на мило….. Тому не треба кровополиття.. Влада отримала тяжке наслідство , казна після Ющенко і Тімошенко була зовсім пуста і нам треба, звичайно, з одного боку допомогти а з другого боку сказати владі, що треба негайно проводити реальні реформи у економіці…..деякі , які у нас уже розроблені….,,,,,,,,,
Ми закарпатці європейці по народженню, духу або по місцю проживання….остановимо розгул пропаганди кровопролиття…. Справедливість насиллям не встановлемо…. Партію «Свобода» на Закарпатті потрібно заборонити….делегати повинні відмовитися від членства або їхати в Галичину….Слава Україні! Слава закарпатцям! Ганьба запроданцям та іноземним агентам!

Львівянин 2014-01-27 / 11:51:16
Видаляйте видаляйте, Августин Волошин і Степан Клочуряк в гробу перевертаються бачачи ваші продажні регіональні рила.

до всіх 2014-01-27 / 10:47:06
Ледида, міліція - ставайте на бік народу, поки ще не пізно! Ви ж народ України, чи не так, ви ж проти злодіїв?

Ужгородець 2014-01-27 / 07:17:14
Колишн1й сослуживець з Макеевки вчора написав. Почав розмову про евромайдан, про те шо вони там оху... Про те шо зах1д воював за фашист1в ...та все в такому род1. П1сля нетривало1 розмови виявилось що в них, в Макеевц1 по телев1зору н1чого кр1м 5го каналу. Шо одна брехня. п1зн1ше6 скину переписку...

777 2014-01-27 / 01:47:36
Дивуюся з деяких "перевертнів".давай оцінку будь-кому об"єктивно, а не по тому, як "всебічно та об"єктивно" висвітлює подію "найчесніший та об"єктивний канал" тиса 1. Куцин,Сербайло та Гнатків виступали на мітингу від опозиції. Хлопці молодці - не побоялися піти на заклик Ледиди:а чи є що сказати представникам опозиції? і вони не побоялись говорити правду про антинародного президента та ситуацію в країні і впершу чергу на київському майдані в оточенні політичних противників.закликали тих покаятися та відмежуватися (вийти з ПР) від діючої влади. можливо і їх виступи вплинули якимось чином на вже колишнього "регіонала" Румянцева, який стояв серед чиновників-антимайданівців і той написав заяву про вихід з партії. я не адвокат,але за справедливість!

паик 2014-01-27 / 00:55:13
не піддавайтеся на провокації що якісь чужі люди роблять провокації. Це все наші Закарпатські люди яким набридло жити при цьому режимі. Виходьте на площу, приймайте активну участь у подіях

Генек 2014-01-27 / 00:05:41
Доречі, випадково підслухав телефонну розмову на вулиці, в якій йшлося про те, що "атака планується на понеділок". Будьмо пильними.

Генек 2014-01-26 / 23:07:36
Можете не спішити. Працівників ОДА обдзвонили і сказали їм, шо не треба йти на роботу, дали вихідний, не даючи коментарів про причини. Інформація достовірна.

До перевертня 2014-01-26 / 23:07:25
Вчора теж біля Ледиди стоя Куцин, але це не означає що він підтримує конюха.

Перевертні 2014-01-26 / 22:53:15
Вчора на ужгородському антимайдані біля ОДА поруч з Погореловим та Ледидою стояв Сербайло Андрій, а сьогодні він вже на Євромайдані виступав за народ. Під люстрацію !!!
Докази: Відео ролик на Тиса1 "В Ужгороді знову пікетували ОДА" на 1:04

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая