Хірург Василь Бесага з Виноградова вийшов з фракції Партії регіонів у райраді

Щойно стало відомо, що завідувач хірургічним відділеням Виноградівської районної лікарні Василь Бесага вийшов із фракції Партії регіонів в районній раді.

Хірург Василь Бесага з Виноградова вийшов з фракції Партії регіонів у райраді

Зважаючи на політичні репресії та вбиство мирних українців, лікар, очевидно, не міг надалі миритися з такою ситуацією. Це те єдине, чим він міг запротестувати проти бандитського режиму.

26 січня 2014р.

Теги: хірург, Бесага, фракція

Коментарі

Тягни Бик 2014-01-29 / 14:39:43
До бика
(Ти шось попутав риг. Погрожують життю і здоровю тільки твої риги та тітушки. А кіть дохтор найшов в собі мужність визнати очевидну помилку, то йому тільки честь і хвала.
Чи ти, уроде, ставиш на один рівень цього дохтора Бисагу і таких як довбак, поляк, шерегіяй, рішко?????)
Культура спілкування у Вас шановний "До бика" , що вона на високому рівні культурності. Ви перейшли на особистості!!! З написаного Вами тексту в мою адресу я відчуваю таке, що вихованню вашому Батьки мало приділяли уваги і мало пояснювали як потрібно спілкуватись з людьми. З чого я можу зробити висновок, що Ви пане внутрішньо дуже бідна людина, що стосується внутрішньо моральних та культурних якосте. І такі Люди як Ви хочуть керувати всією країною і йти в напрямок Європи. Мені Вас шкода

kotik 2014-01-27 / 20:09:21
Честь і хвала Василю Васильовичу! Лікар з великої літери!

До бика 2014-01-27 / 14:48:48
Ти шось попутав риг. Погрожують життю і здоровю тільки твої риги та тітушки. А кіть дохтор найшов в собі мужність визнати очевидну помилку, то йому тільки честь і хвала.
Чи ти, уроде, ставиш на один рівень цього дохтора Бисагу і таких як довбак, поляк, шерегіяй, рішко?????

Тягни Бик 2014-01-27 / 12:47:47
(Розумію і підтримую Василя Васильовича. Високоморальна і порядна людина.Хто наступний? Інші бояться гніву.... Бушка.......(СВОБОДА))
(СВОБОДА) БЛА БЛА БЛА..... він такий порядний і високоморальний, чому це він вийшов тоді? Значить є в ПР такі особистості, як можна всіх рівняти під одну гребінку, це то саме, що сказати, що ВСІ Закарпатці "ТУПІ, НЕ ОСВІДЧЕНІ ВУЙКИ ТА СЕЛЮКИ". А можливо тому, що Він як нормальна людина переживає за своє та блиських життя, щоб йому хату не спалили чи через погрози які він вислуховував. Так як зараз всі хто покидає лави ПР, це ті люди яким в основному погрожують фізичною розправою, або пошкодженням особистого майна. ДУЖЕ ДЕМОКРАТИЧНІ МЕТОДИ

Чузен 2014-01-27 / 11:27:35
Україна - нація лінтюхів і бомжів.

3366 2014-01-27 / 10:14:13
Потрохи подають заяви про вихід, про звільнення свідомі громадяни- судді, лікарі,вчителі, Україна велика та й українці гідна нація.

))) 2014-01-27 / 10:06:47
Свободі-Вам хто дав право росписуватися від імені свободи?!!!любий "порядний" регіонал мав здати партквиток ще 2 місяці тому,після побиття дітей на майдані!а взагалі в регіоналів порядних людей просто не існує!!!ПОРЯДНІ ЛЮДИ НЕ ПІДТРИМАЛИ БИ НІКОЛИ БАНДИТСЬКУ ВЛАДУ!!!

Підтримка 2014-01-26 / 23:29:50
Молодець пан лікар. Ця партія через беркут діє як терористи всі хто може залишайте таку партію і це буде вчасне каяття, не чекайте розпачі як Юда бо буде погано.

Янош 2014-01-26 / 23:01:07
Валерій Іванович, все Берегово чекає на Ваше рішення!! Це ж банда, навіщо вона Вам?

степан 2014-01-26 / 22:58:26
Василь Васильович ВИ МОЛОДЕЦЬ

Бергівчанин 2014-01-26 / 21:33:38
А наш "регіонально-партійний" хірург Кустрьо наслідує свого виноградівського колегу, чи як? До 31 січня ще має час для роздумів.

Вийде - буде славетним (без іронії) хірургом, гідним нащадком Бертолона Ліннера. Залишиться в "регіонах" - так і буде з цією плямою все життя жити.

БАМчик 2014-01-26 / 20:31:33
а раніше що це партія не було ясно ?? втім вітаю

українка 2014-01-26 / 20:23:29
Молодець. Так має поступити кожна свідома,нормальна,адекватна людина,у якої залишилося ще щось трошки людяного.

Свобода 2014-01-26 / 20:07:32
Розумію і підтримую Василя Васильовича. Високоморальна і порядна людина.Хто наступний? Інші бояться гніву.... Бушка.......

lemak 2014-01-26 / 20:01:38
Що лиш тепер до нього дiйшло, коли по всий Зах. Украини заборонюють партию РИГИВ ? Очко не зализне!

інтелігент 2014-01-26 / 19:50:38
Молодець! Ів ПР є ще люди, хто наступний? Піднімайтеся з колін!

2345 2014-01-26 / 19:45:56
умничка

123 2014-01-26 / 19:31:44
Молодець!Видно ще не всі зубожіли морально в тій партії!

Аннушка 2014-01-26 / 19:27:40
Молодець!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ