"Регіонівські" "тітушки" кажуть, що закарпатці мають стати на коліна перед Януковичем

Учора надвечір знімальна група "5 каналу" поспілкувалась з "тітушками", що їх вже зранку регіональна влада разом з бюджетниками та "регіналами" з районів звезла на "антимайданівський" мітинг перед будівлю Закарпатської ОДА. На відео чітко видно й чути, що чоловіки знаходяться у стані алкогольного сп'яніння і не завжди поводяться адекватно.

Один з них спочатку тягся до камери відеооператора, закриваючи її долонею, і навіть спробував назвати журналістів провокаторами.

А ще один чоловік, який назвав себе Мирославом і представником румунської діаспори, заявив, що всім розумним українцям потрібно "стати на коліна і просити Януковича бути президентом, бо йому нелегко слухати "Зека- геть".

Відео - Ужгород. In

26 січня 2014р.

Теги: коліна, тітушки,

Коментарі

берегсаз 2014-01-31 / 05:52:34
Местные зэки,во главе с депутатом ГС от ПР Сергеем Митником!
Украина должна знать своих героев!http://vk.com/id66898454

берегово 2014-01-27 / 21:45:19
Як в народі кажуть:який вожак таке і стадо!Ось це наша ПР.Клас,так держати!!!!

Аналітик 2014-01-27 / 11:53:38
Моя професія не дозволяє мені підтримувати жодну зі сторін протистояння. Я фіксую та аналізую поведінку, методи, підходи обох сторін. Те, що у суботу утнув Ледида, зібравши в Ужгороді відвертий кримінал та соціально опущених людей і протиставив їх справді інтелектуальній публіці, яка стоїть за активістами майдану, він кінцево відвернув від себе політично нейтральних людей. Результат не забарився - уже в неділю на мтинг опозиції прийшло удвічі більше людей, ніж у суботу.
Цікаво, хто порадив йому зробити таку відверту помилку? Невже радники з його оточення, котрі працюють на Мошака?

берегово 2014-01-27 / 11:40:15
На відео бачити ,що це страхіття!Повна деградація нації!

митник 2014-01-27 / 11:37:33
Що ти Сергію зобрав сих беззубих приїзжих у Берегові,хоч бись дав ім рас проспатися,а не сміха з себе робити.Кому лижете Свищови вадь Лобоші.Сесь бивший валючик зек,де ся вродив?а другі ?

марія петрівна 2014-01-27 / 11:29:28
Дуже файно конюху який у ЄЛЄКТОРАТ, короче один дурень йде , сім за собою веде. Браво ПРдурки, одне погано. люди думають що на Закарпатті багато такий пяних дебілів що конюха та ЗЕКА у гузицю цілують, а насправді це і є всі дебіли закарпатські перед ода яких зафіксовано на цьому відео.

Закарпатка 2014-01-27 / 02:00:05
Це просто ужас! Повна деградація! Соромно за цих людей!Як члени партії регіонів не соромляться ще помісту ходити? Впасти до такого рівня! А були ж там поважні люди.Ганьба !!!!!!!!!

до Юра 2014-01-27 / 01:28:55
притягнися раз сюди та пак говори!

С.Ф. 2014-01-27 / 00:43:44
берегово 2014-01-26 / 15:36:04
ці активісти з м.Берегово, даже один з них депутат міськради від ригів
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
А що Ви тут побачили дивного... Якщо менше як рік тому сесія Берегівської міської ради http://zakarpattya.net.ua/News/109087-U-Berehovi-deputaty-zasudyly-Svobodu-Derzhkaznacheistvo-i-bezdiialnykh-pravookhorontsiv ОДНОГОЛОСНО проголосувала за звернення згідно якого засудили українців, які в Берегові під час святкування річниці Карпатської України «висловлювали радикально національні лозунги» – такі як «Слава Україні! Героям слава!» та такими гаслами «сіяли ворожнечу між народами в нашому місті».

А народний депутат України Іштван Гайдош навіть звернувся до прокуратури по питанню притягнення українців міста, які вітаються згаданим «Слава Україні! Героям слава!», до кримінальної відповідальності по статті за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Так що в Берегові багато хто думає на тому ж рівні, як ці хлопці на відео...

Закарпатець корінний 2014-01-26 / 23:57:56
Слава Богу-Слава Україні.Кому це не довподоби най сидить дома, або най пакує із українського Закарпаття за яке на Красному Полі люди віддали життя. Ми терпимо всі нації але щоб нас українців, більшість, не поважали то це наглість. У нас є особливості але ми належимо до великого українського етносу.Тітушки славу не дістануть, а тридцять срібних Євангелських. ГЕРОЯМ СЛАВА.

Закарпатец 2014-01-26 / 23:51:00
засланные придурки и провокаторы! сами не понимают зачем они здесь и кто они вообще! кроме "не еби мозги" сказать нечего им журналисту! А журналист дурень, так как спрашивает пьянь а не здравомыслящих людей!

Василий . 2014-01-26 / 23:12:49
Я не знал до этого какие люди живут в Закарпатье, теперь увидел Прекрасные люди! Вот пример толерантности и мирного существования многонационального народа. Восхищает их сплоченность противостоять этим экстремистам и разорителям страны. Держитесь люди! И Бог вам в помощь!

ЮРА 2014-01-26 / 23:11:45
К коментрию нета .Я ДУМАЮ ЩО вАС Я, ПРИТЯГНУ ЗА ОСКОРБЛЕНИЕ З А К А Р П А Т ТЕ

комі 2014-01-26 / 22:14:48
Господи, ким влада послуговуєтья!!! Уродженець Росії щось квакає про "його" Закарпаття і галичан?

Вова 2014-01-26 / 21:26:48
Я проживаю в Закарпатті, я не зі Львова,Івано Франківська чи інших областей,як тепер прийнято звинувачувати. Чому якщо людина намагається розмовляти українською,каже що Україна її батьківщина так вона відразу ворог. Закарпатці отямтесь не продавайтесь,за тридцять срибняків, відмовляємось від майбутнього. За наш добробут вже померли люди. Ми особливо знаємо як живуть в Європі, і можемо порівняти.Та тепер навіть не йдеться про Європу а за нашу демократію,свободу воле виявлення. Завтра 27.01.14 ЗАГАЛЬНИЙ ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЗБІР ПОНЕДІЛОК 8.00 БІЛЯ ОДА, НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ,ті кому набридло постійно доказувати що ми не нижча каста томущо не дипутати, бандити,мажори багатих батьків.кому набридло постійно давати подачки у вигляді хабарів,хто реально бачить що чим дальше то меньше перспективи вчитись,працювати,заробляти. Я впевнений що цей список зможе кожен доповнити,томущо стикався з схожими ситуаціями.Повторюсь не будь байдужим відстоюй свою волю,і покажи що Закарпаття є частина вільної,незалежної,прекрасної країни. Слава Україна,Героям слава.!!!

patriot 2014-01-26 / 20:30:03
Цих просто в європу не пустять за їхнє минуле, навіть якщо україна опиниться в євросоюзі... Страшно дивитись на цих "багатонаціональних" . На мою думку ця революція не за європу чи росію а за нормальну демократію і прозорі відносини держави з народом....

Орися 2014-01-26 / 20:15:21
Ганьба!!! Бидло таке як їх президент(( Лише позорять Закарпаття...

Орест 2014-01-26 / 19:28:38
Прочитав і стало сумно за Закарпаття.Така прекрасна земля, талановиті та роботящі люди і тут таке, немов би люди з Марсу прилетіли, чи то, що край від решти відділений горами...За ради справедливості мушу сказати, що і у мене у Львові багато рагулів і ідіотів, як зрешта і повсій Україні.Як нам таких маргіналів "підтягнути" до більш-менш людського рівня?А тут ще режим Януковича відкинув нас в культурному та економічному розвитку назад.Проте маю надію, що після повалення режиму все піде на лад. Закарпатці-бажаю Вам рішучості та впевненості, разом ми зламаємо хребет тим виродкам і бандюкам!

Нетта 2014-01-26 / 19:03:25
ЦІ П"ЯНЧУГИ ПОЗОР І ГАНЬБА ЗАКАРПАТТЯ! ЦЕ БОМЖІ З СВАЛКИ,ЗАКАРПАТТЯ НІКОЛИ І НІ ЗАЩО НЕ ХОЧЕ БАЧИТИ ЯНУКОВИЧА! ЗЕКА ГЕТЬ!

Но То Кониць 2014-01-26 / 18:56:27
НАРОД! Дивіться ще невеличке відео. Яких конюхів зібрав. Ганьба Сан Санич!!!
https://www.facebook.com/photo.php?v=729388170405310&set=vb.100000024026208&type=2&theater

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14