"Губернатор" Ледида відгородився від закарпатців "тітушками", Ратушняком, міліцією та бюджетниками (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді під час сьогоднішнього велелюдного мітингу, на який з'їхались люди навіть із найвіддаленіших районів області, ухвалено рішення про створення Ради народу Закарпаття, розгортання на головній площі області - Народній - осередку безстрокового Майдану, про цілодобове чергування під будівлею Закарпатської ОДА та проведення щоденних акцій протесту прямо під вікнами "губернатора".

"Губернатор" Ледида відгородився від закарпатців "тітушками", Ратушняком, міліцією та бюджетниками  (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття пройшов перший із низки наступних мітингів перед Закарпатською облдежадміністрацією: від сьогодні ужгородці збиратимуться на акції протесту щоденно.

Сьогодні ж, знаючи заздалегідь про запланований протестний захід, влада області звезла на місце його проведення чисельну "команду" тітушків, бюджетників, "регіоналів" з районів та нагнала на площу силу-силенну міліціонерів.

Військовослужбовці взяли в очеплення периметр перед сходами ОДА, залишивши лише клаптик для "дислокації" на ньому бюджетників. Тітушки, своєю чергою, вишикувались на вході у будівлю облдежадміністрації. Тож зовсім небезпідставно зі сторони складалось враження, що міліція з щитами стоїть, охороняючи саме молодиків підозрілої зовнішності, а з ними - лояльних до злочинної партії людей.

Саме до них і були спрямовані промови Олександра Ледиди, який чи не вперше зявився на людях за останні два протестні місяці, охороняємий міцним кордоном з тітушок та бюджетників. Разом з Ледидою, до зібрання у гучномовець звернувся і невідь звідки вигулькнувший на акції Ратушняк, який заявив, що "він захищатиме народ і державне майно від бандитів". 

Час від часу тітушки згуртовано скандували "Закарпаття!" та "Ідіть звідси", тримаючи в руках плакати "Закарпаття за мир" та "Ми проти розколу". В той же час, коли дівчата-активістки хотіли пов'язати на вікна та двері ОДА чорні стрічки як символ початку вбивст і катувань простих людей під прикриттям режиму, "тітушки" перегородили їм дорогу, розповідаючи, що вони "захищають державне майно, хай дівчата йдуть звідси і вішають стрічки у себе вдома". Приблизно та ж риторика була притаманною незрозумілим людям, які розповідали журналістам, що прийшли сюди "захистити державне майно від псування".

Ті ж, хто прийшов висловити своє обурення у бік влади, що вже перетворилась на репресивне каральне утворення, і направити своє "Ганьба" представникам цієї влади на місцях, розташувались на колишньому газоні площі Народної, яку минулої осені перекопали за 3,5 мільйони бюджетних коштів заради примхи "губернатора" Олександра Ледиди.

Вистоявши пів години, освиставши можновладців-регіоналів, продемонструвавши плакати із надписами на кшталт "Ледида посібник убивст та шакал Віктора Януковича", люди перемітились на мітинг до пам'ятника Тарасові Шевченку. Частина активістів у цей час спілкувалась з міліціонерами, які спробували не дозволити людям використати лавиці для утворення периметру довкола стаціонарного намету.

Активісти розповідали міліціонерам, що їх найперший обов'язок - захист людей, тоді як зараз вони захищають злочинну владну банду. Обіцяли: якщо небезпека загрожуватиме комусь із військовослужбовців, активісти готові по-братньому прийти їм на допомогу. А відтак - просили по допомогу і підтримку у боротьбі на їхньому боці... 

Обмінявшись на мітингу думками і закликавши закарпатців не бути байдужими, організатори оголосили про розгортання на площі Народній місцевого осередку Майдану. Так, нині у центрі колишнього газону встановлено намет, де цілодобово чергуватимуть активісти. Усіх, хто може і бажає посильно допомогти найбільш активним учасникам бестрокового протесту, майданівці закликають підтримати Майдан дровами, харчами, чаєм, нести мішки та лопати для набивання мішків снігом і створення барикад. Бо, сьогодні вже стає зрозумілим, що барикади дуже навіть можуть знадобитись: сьогодні, як і кілька разів учора, міліціонери встигли буквально вкрасти у активістів діжку для розпалення багаття та дрова, що їх підвозили люди до намету.

25 січня 2014р.

Теги: тітушки, міліція, бюджетники, Ледиди, мітинг

Коментарі

толя 2014-01-29 / 09:36:48
Де, ви, українці, молоді патріоти Карпатської України, які в березні 39-го взяли автомати і пішли на Красне Поле? Вони,хоробрі серця, боролися з мадярською нечистю, вважаючи за краще померти вільними, ніж жити в такому майбутньому - не тільки під хортистськими гонведами, а, як виявилося, - і совковою наволоччю та згодом під медведчуківською, а тепер ригівсько-ледидівською кривавою рукою. Повстаньте і виженіть цю мусарську наволоч з краю! Я знаю, шо альтернативи немає, шо прийде продажний Балога або бандит камиш, ще гірші за ригів, а місцеві свободівці - звичайні покидьки. Правого Сектору, на жаль, узагалі нема. Але звертаюся до звичайних дужих хлопців, зробіть це не за них, не за галичан, які інколи дійсно несправедливо повчають вас, як жити, але благаю - виженіть мусаров та візьміть ОДА. Ви перші, хто має ненавидіти мусаров як кримінальну банду, адже такого кришування контрабасу та прикордонного криміналу, як на Закарпатті, немa

210 2014-01-28 / 15:38:29
Формування і очолення Уряду опозицією можливе лише на основі Конституції 2004 року (що захищає його від щоденної можливості відставки указом президента без будь-яких об'єктивних причин), призначення нових губернаторів за поданням Народних Рад областей та підписання Януковичем директив для Угоди про Асоціацію з ЄС

влад 2014-01-27 / 16:02:07
Слава героям!...народ прокинувся...

ГУЦУЛ 2014-01-27 / 14:29:04
ГУЦУЛ-ЧЕСТНЫЙ ЧЕЛОВЕК--НЕ СОСТОЮ И НЕ ПРИВЛЕКАЛСЯ--НЕ РАБОТАЛ НИКОГДА В СФЕРАХ ВЛАСТИ--ЛЕГКО ПРОВЕРИТЬ..А ЧТОБ ЛЕГЧЕ ВАМ НА ДУШЕ--ПОСМОТРИТЕ ФИЛЬМ --ВЕСНА НА ЗАРЕЧНОЙ УЛИЦЕ...И БУДЬТЕ ЗДОРОВЫ---БЕРЕГИТЕ ЗДОРОВЬЕ--ЗИМА..

ГУЦУЛ 2014-01-27 / 14:22:51
И ХОЧУ ДОБАВИТЬ----НЕ НАДО НАМ В ЗАКАРПАТЬЕ АГИТАТОРОВ С СОСЕДНИХ ОБЛАСТЕЙ....ЗАКАРПАТЬЕ-МИРНЫЙ НАРОД---НАС ДАЖЕ БАНДЕРОВЦАМИ НЕ НАЗЫВАЮТ---МЫ НЕ МОЛИМСЯ НА ИДОЛОВ БАНДЕРУ И ШУХЕВИЧА--МЫ МОЛИМСЯ БОГУ...

ЗНАЮЧИЙ 2014-01-27 / 12:40:28
На фото №8 (якщо №1 - міліція) у синій футбольній куртці голова федерації футболу Сваляви ланьовець Безик, а српаві від нього у чорній кутці - голова РДА Дрогобецький. Безик вирізнявся тим, що дуже активно пнреконував журналістів, що нині нам жити добре, його дідови справно платять пенсію, а у Франції люди палять машини і протестують, бо у ЄС жити ху..во. Казав, що живе у селі біля Ужгорода.
Кого пізнаєте- кажіть. Цікаво би довідатися прізвища двох красавців на фото № 10, що стоять біля Куцина.

Миша Гриша 2014-01-27 / 08:57:37
ДОРОГІ працівники SSорганів! Переходьте на бік людей поки не пізно! Згадайте про вашу сім'ю, їм жити з думкою, що ви працювали проти людей, ви грубо кажучи SSвиконавці. З дня на день повний розпад бандитського угрупування всі розпочнуть здавати одне одного! Ті хто будуть здавати, не думайте що вам щось зійде з рук, не надійтесь без-покараних не буде! Вас також буде очікувати народний трибунал, але він буде справедливий, ми і тільки ми можемо вам дати надію на спасіння, вам є що боятись ви краще знаєте чого від них можна очікувати. В наших тюрмах не досить місця для справжніх злочинців які віддавали накази, винищували людей, провокували сторони, розвивали корупцію без якої вас робили не потрібним для системи і в той же момент ця SSрежисура залишалися добрими самаритянами яких в випадку повстання проти влади прийме люба країна. Що тут можна говорити про людей які отримали не людські ідеали, працюючи для власної користі, про міліціонерів які мали не ідеальне дитинство. Вони не вині що так система працювала, надавалось невірна інформація про те що кримінал назавжди буде керувати Україною, що завжди вині будуть мати можливість відкупитись. Від тепер і назавжди маєте можливість допомогти Державі та Народу інформацією, фізично, духовно, фінансово, психічно. Щоб відмити заплямовану вами репутацію яка викликає антипатію у вашої родини та близьких чиїх Діти, Брати, Сестри які померли за Вільну Україну. Зробіть все, щоб для своїх дітей та близьких людей ви були Герой. Можливість отримання довіри від України та її народу проти якого тебе використовували. Щоб накрадені гроші вийшли боком терористам які поки-що у влади, . Можливо ти станеш Українським Народним Героєм якому пробачать його помилки, треба щоб кожна людина отримала шанс зробити щось корисне для могутньої Держави! Ніхто не мав давати право грати в гру і сидіти тихенько тодішнім урядовцям, які закрили очі, перед тим як запустити психів до влади. Теперішні діти грають в стрілялки, а влада яка у керма ще не награлась з того часу як 80-х розпочала своє захоплення України. При владі вині всі. Президента не має і не буде. Можна обрати людину яка всіх покарає, але ми не одна людина, ми не інтерес якихось зі сторін, ми Українці, ми покараємо всіх хто працював проти Народу та України! Потрібно щоб люди керували країною і покарали тих хто працював проти неї. Керівні органи маємо на увазі людей які віддадуть клятву "-Я принесу користь Землі і творінням її. зобов'язуюсь працювати на благо-устрій всіх народів!!!!" та введення однієї відповідальності для всіх Людей за Ми є відданні своїй державі Люди, ще Українець не в змозі зрозуміти як все буде прозоро. Він буде керувати Українськими Землями, для всіх країн ми прагнемо мирного союзу який об'єднає всі держави. Походження Українських Людей, чиї коріння у більшості не з тих земель де вони проживають. Українці мають спільне минуле і теперішнє, нас завжди налаштовують одне проти одного але єднає земля, та ситуація яку склала банда ті тяжкі часи правління мафією, та її режимом, і ще різними підвидами кримінального світу. любому порушнику покарання буде видано Народом України який являється ніким іншим як гарант прийняття вірних рішень і дотримання нових сформованих законів Народом України. То в випадку якщо підуть проти людей заради власної наживи або танців під дудку Європи, Америки, Англії, Росії і т.д., проти своєї Батьківщини, представляючи чиїсь інтереси ви не можете бути впевнені що дієте на благо-устрій України. Ми можемо жити тоді коли нас винищують, лякають владою, шантажують, ріжуть, палять, стріляють... Що як нам всім вже зараз об”єднатися проти криміналу та олігархії. Вони бояться народу, тому і безліч охоронців, високі паркани з підкопами які оберігають від воєнного захвату, бронебійні автомобілі все те що проти народу не працює! Ми криміналу не можемо причинити шкоду такої як він приніс Родичам померлих Героїв, які намагались повернути Свободу і Україну Народові. Ці нелюди створили думку що корупціонерів і людей які зажди раді рішити все грошима, ніколи не покарають як слід. Народ цим боягузам, хамам, крадіям покаже як треба карати винних, а вині є завжди. Буде відпрацьовувати тяжкою фізичною працею, але фізично всі помилки ти не відмиєш. З людей дуже довго знущались. Люди роками вважали, що змінюють уряд, але не бачили, що змінюється лише представник. Ціль якої тримались місця дуже бережно і міцно. Безперечно владою може керувати чесна людина віддана країні, наприклад спортсмен який має знайомства, вплив, довіру але не усвідомлюючи правди і реалій працювати на благо устрій все тих же бандитів лише другого угрупування котре буде продовжувати розкрадання державних скарбів. Нас потрібні Люди які не прагнуть якоїсь нової іграшки, додаткові заробітки, грати гру що в мене саме круте та модне! В пресі також будуть давати клятву що журналіст несе свою ціль Державний розвиток і виховання людей з вірним напрямком в житті. Коли ми розпочнемо карати, буде така велика кількість людей зобов'язання яких зберегти життя мільйонів ціною свого життя,а також розгляд покараних і людей яких суд помилував, самим жорстоким фашизмом під керівництвом Донецьких угрупувань. Україна терпіла любе правління її вже навчило ніхто нам не бажає добра, нам потрібно знаходити вихід самим, а не чекати, що на вихід покажуть одна з сторін. В цьому сучасному світі не можливо щоб ніхто не збагнув про один із самих великих геноцидів народу. І в спробі організувати розколу могутньої сили, яка надає допомогу сусідам яким ми залишаємось винними. Кредит під процент, знаючи що країна не зможе віддати, тому що, кримінал не ділиться. Наші "Рятівники" такі же як і наша влада користується тільки своїми інтересами. Надають кредит записаний на Державу, який отримує кримінал. Після отримання наш кримінал вивозить гроші туди звідки прийшли, а видає в виді милостині для народу якраз 10-15 відсотків і цим самим підіймає рейтинги виконавчому складу(м'ясники), або залякує виконавців. Не потрібно брати на себе те чого ти не зробив. Звертаючись до працівників Беркуту -ви маєте можливість відмити свої криваві руки, Тітушки досить надіятись на криваві гроші отриманні за брудну роботу(горе народу), іноземні спецпризначенці котрі сприяють розвитку криміналу та відповідальних за пролиття Української крові від своїх народів(налаштуванням коли Брати йдуть проти Братів), продажні корупціонери які побудували думку, що в Україні було і буде життя по талонах. Також повідомляю найкраще покарання для винуватих в розвитку Геноциду в державі це праця на благо устрій її. Нова Україна зробить вас патріотами! Від тепер ніякої жорстокості проти людей України! Ми всі Українці! Нас старались настроїти один на одного, а в відповідь, ми покажемо, що нашого добра, буде досить на те щоб змінити світ на краще!

-СЛАВА УКРАЇНІ!!!

-ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Слопиць 2014-01-26 / 21:32:32
А щурь уже перераховує гроші на Євромайдан у Київ. Прдастам пізд .. ЕЦ.

888 2014-01-26 / 18:27:42
Как бы дальше во власть не лез. Но мне бы не хотелось видеть руководителем области ратушняка, он далеко от них никуда не убежал, в каких партиях он только не был

саша 2014-01-26 / 17:03:53
з Воловецької РДА(працівників) відправляли людей на підтримку влади,при цьому погрожуючи звільненням з роботи..ГАНЬБА!!!

УЖГОРОДЕЦЬ 2014-01-26 / 16:34:27
А де тушки Блгдан 1 Андр1й АНДР11ВИ???

АНЦЯ 2014-01-26 / 16:20:34
За ч1й-то чужий 1нтерес, брат грудью 1де на брата.(С.Есен1н)

Фандлик 2014-01-26 / 15:09:59
Пак мушу пояснити 321-шому,бо се-се ня мало заділо, же я мав на увазі не тих "героїв", шо на перших 10 фото(удкіть мені што там за перевертні) , а тих, ко дійсно щиро проти виродків з ПР.

Верховинець 2014-01-26 / 14:55:50
Воловеччина гордиться своїм головою РДА Култаном Васильом Михайловичом який грудьми перекрив двері до Ледиди (фото 7) і захищає його від народу, при тому ще й тверезий.

українка 2014-01-26 / 12:41:53
ледида - це простітушка януковича,як з’ясувалося,його раб. А я була,якщо чесно,іншої думки про нього. Але,все-ж таки,він не наважився винести вчора партійну символику свого злочинного угрупування. І це вже шось.

Саня 2014-01-26 / 12:15:46
на сьомій фотографії голова Воловецької РДА

Русин-Українець 2014-01-26 / 11:32:50
ПР грозить бюджетникам звільненням з роботи і примусово звозить з районів в Ужгород!!! Будь ласка люди, схаменіться, не будьте бидлом!!! То не львівяни блокують ОДА як вам пояснюють, а самі закарпатці, яким набрид режим цієї влади. Гуртуймось цімбори разом, вшиткі мы сила!! Слава Україні, Закарпаттьови слава!!!!! Всі пойме на ОДА, най ті Ледиды чухавут думу, гет відсі!!!! Робіт як у Франківську - запрітили ПР і Компартію. Ми русини, ми в Україні, значит будьме разом!!!!

321 2014-01-26 / 11:24:12
Перші 10 фотографій це "герої" України та Закарпаття.

ВУЙКО 2014-01-26 / 11:15:51
Щур у свому новому будинку використовує електропостачання без обліку, оце так голова РДА.

Фандлик 2014-01-26 / 10:55:45
Но нарешті і Закарпаття ся рушило.А то вічно як не вся Україна- журиться як цигаретлики переправити, а самосвідомості, як у жителів інших західних областей, ниє.Знимаю крисаню перед тими, хто не побоявся вийти проти ПР.Здоровлічка вам, дорогі земляки. ви - справжні герої.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"