24 січня, п'ятниця, 12.00. Ужгородська міськрада. ПОЧАТОК ВСЬОГО

У п'ятницю, 24 січня, о 12.00, ВСІ ужгородці збираються біля Ужгородської міськради, аби покласти ПОЧАТОК всьому тому, на що ми так довго чекали, за що так довго боролися. Збір - на площі Поштовій. НАСТАВ ЧАС ДІЯТИ!

24 січня, п

23 січня 2014р.

Теги:

Коментарі

Вуйко Славко 2014-01-24 / 20:12:29
Щойно надійшла інформація від опозиції на Майдані, що у Києві орудує під прикриттям влади, перодягнені у Беркут головорізи-спецназівці з Росії - 3 500 чоловік. Скоріше за все - убивства, тортури, нічні викрадення, у тому числі 30 автомайданівців минулої ночі, котрі не знайдені. Не виключено, що і Булатова, керівника Автомайдану викрали вони. Як і почали були з помічника Вячеслава Чорновола, потім самого його, потім еліту України.

Вуйко Славко 2014-01-24 / 20:08:52
Із сайту Тягнибока:

Олег Тягнибок
4 годин(-и) тому
За інформацією з достовірних джерел, 21 січня 2014 року близько 14 год. в аеропорту Жуляни здійснив посадку російський літак АН-12, який вилетів з аеродрому Чкаловськ, що біля Москви. Вантаж - ящики з спецзасобами, який використовує український "Беркут" та спецпідрозділи СБУ проти мітингувальників.
Літак був відбуксований на стоянку МНС, куди не були допущені прикордонники та інші, окрім працівників СБУ. Під їх керівництвом та супроводом вантаж був вивезений у невідомому напрямку.
Вчора літак відлетів до Росії.
Це є фактом підтвердження безпосереднього втручання Кремля у внутрішні справи України та задіяння до цього інфраструктури МНС та Міністерства оборони України.

Вуйко Славко 2014-01-24 / 20:06:56

Олексій Арестович: Російська дeржава подавляє Українську революцію:
https://www.youtube.com/watch?v=rXf0SSTo5TY

для Магаса 2014-01-24 / 18:50:14
Та хай мало поїсть.Можливо хоч трохи якась совість заговорить.

Магас 2014-01-24 / 18:42:16
Не корміть троля

Для ННН чи NNN, чи як тебе там 2014-01-24 / 18:30:52
Ну так в чому проблема?Якщо ННН такий герой і твердить , що лідера немає - так будь ним!Покажи свою любов до батьківщини!

БАМчик 2014-01-24 / 17:58:35
і через 20хв читаємо
"Кличка пяного затримала міліція"
це такааа туфта...

Іван 2014-01-24 / 17:57:12
Балогівський депутат Столярчук з Волівця не дає встановити фото загиблих біля памятника Шевченку

http://www.youtube.com/watch?v=ttlCfq3GJQo

БАМчик 2014-01-24 / 17:53:33
я слухав Кличка на Майдані ,він був схвильований, він не хотів смертей...

БАМчик 2014-01-24 / 17:49:37
Люди ця брехня про Кличка.!!! Топорна брехня !

ааа 2014-01-24 / 17:49:17
Ужгородські сцикуни сидять по норах...

12345 2014-01-24 / 16:09:57
http://cs7011.vk.me/c7005/v7005612/a233/CyZoZcnmYL4.jpg

Магас 2014-01-24 / 15:01:42
За останньою інформацією провладні тролі отримали "темники" з приводу коментування подій в інтернеті.Основні тези-
-демотивувати народ до подальшої боротьби
-основну увагу приділяти явним або уявним недолікам лідерів опозиції
-в умовах західної України використовувати релігійний фактор для локалізації протестних настроїв

Магас 2014-01-24 / 14:49:22
Підтверджую-ННН ригівський провокатор.Навіть прізвище його відоме

ННН 2014-01-24 / 14:15:53
Не провокатор я ніякий, а на ЄВРОМАЙДАНІ був і бачив, а ви якісь малолітні діти і не знаєте нічого.111 правду писав, а хто Лідер???Кличко чи Тягнебок?Смішно, такі як Янукович. Я зовсім ненавиджу його, але зним разом і Клич., та всіх, бо вони вийдуть на 1 час, а другі стоять.і так далі....

Українець 2014-01-24 / 14:09:28
Закарпатці отримали шанс відбити у ЗЕКА закарпаття яке продали йому за 200 гривень

влад 2014-01-24 / 13:52:56
До ННН
Ти провокатор. А лідери є. Ти про них не знаєш, бо не не в тих колах крутишся...

Остап 2014-01-24 / 13:50:17
До NNN, ти мабуть не на тому Майдані був? Судячи по розповіді це було в Маріїнському парку на антимайдані. Старший чоловік а брешеш. Ганьба!

Остап 2014-01-24 / 13:42:47
Коли чистиш стайню від гною, завжди забруднишся. Головне: вбити в собі раба!

STEPAN KRUK 2014-01-24 / 13:38:00
NE TOY BERKUT KOTRIY LAYNO KLUE, A TOY KOTRIJ LITAE!!!!!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ