Закарпатський владний канал "Тиса-1" запустив пропагандистський ролик проти Майдану (ВІДЕО)

Закарпатська ОДТРК (телеканал "Тиса-1"), яким керує колишній керівник прес-служби голови Закарпатської ОДА і керівника прес-служби Закарпатської обласної організації Партії регіонів Олександа Ледиди Віталій Мещеряков, запустив пропагандистський відеосюжет, спрямований проти столичного Майдану.

Закарпатський владний канал "Тиса-1" запустив пропагандистський ролик проти Майдану (ВІДЕО)

Ролик розміщено на офіційному сайті телеканалу "Тиса-1".

Закінчується відеосюжет словами: "Этот балаган надо удалять".

17 січня 2014р.

Теги: Майдан

Коментарі

імі 2014-01-27 / 16:42:07
ганьба каналу фу-фу.

Це я 2014-01-18 / 18:49:05
Таке гівно, як Тиса-1, і так ніхто не дивиться. Чого вартий тільки вигляд ведучих! Як сільські курви виглядають, повна безсмаковщина! На відміну від ведучих на М-студія, які виглядають просто, невимушено, по людськи.
А про рівень програм нема що і говорити.
Гадаю, директор каналу знає, що ніхто не дивиться Тису, але йому те до одного місця. Він свою зарплату дістане і без мінімального рівня рейтингу свого каналу.

Укр@їнець 2014-01-18 / 16:10:30
У той час, коли вся свідома Західна Україна бореться за своє краще майбутнє і майбутнє своїх дітей, ці місцеві барани-телевізійники, не маючи ні честі ні совісті, показують отаку порнуху. Ганьба вам. Це замість підтримки та подяки справжнім патріотам. Ви вклали дещицю в подальшу окупацію та русифікацію краю. Велика вам, ідіотам "пошана".

Влад 2014-01-18 / 15:19:43


в большинстве никто этот канал не смотрит.Это не канал а пародия..аботники в основном пид***сы и разная голубизна Лично мне настрать на этот канал я его вообще не мотрю


небайдужий 2014-01-18 / 10:52:14
Люди,Ви що не розумієте, що копати треба глибше!!! До чого тут регіональний канал? Він просто виконав вказівку зверху. Виконав, як і інші регіональні канали. Боротьба має бути з тою верхівкою,яка хоче нас зомбувати. До реальних дій треба вдаватися, а не до віртуальних

Віка 2014-01-18 / 10:44:34
На майдані було багато журналістів з Тиси. Я особисто знаю багатьох і мені відома їх позиція. Вони цього відео може й не бачили, а якщо і бачили, то що їм робити? Звільнитися?

ВАСЯ-2 2014-01-18 / 10:33:49
Правильно Вася всіх звільнити і буде тоді спокій!

ВАСЯ 2014-01-18 / 07:49:47
Уроди вас потрібно звільнити за брихню ваш канал має ітак нульовий ритінг а зарас вам обще шкода називатись журналістами ви жополизи Рігіонів.

Др. Мальтус 2014-01-18 / 01:34:17
Журналісти Тиси на Майдані були, я особисто бачив там Віолету Цап, наприклад.
Отже, якщо вони мають совість, то мусять якось відреагувати на це медведчуківське лайно (бо стиль той самий, що й в агітпродукції, яку клепали за вказівками Медведчука в 2004).

Таня 2014-01-18 / 01:06:18
Всі, хто співпрацюють зі злочинною владою - теж злочинці. Компррміси закінчилися з підписанням Януковичем законів, за які закриватимуть ЗМІ, а людей арештовуватимуть за політичну чи громадську діяльність. КРАПКА.

Мішко 2014-01-18 / 01:00:29
Наказувати може комітет ДЕржТелерадіомовлення. Але що було в даному конкретному випадку знає мабуть тільки верхівка Тиси.
Працівники нижчої ланки мають до того таке ж відношення як і кожен українець до того, що така людина як Янукович взагалі стала Президентом. Тому якщо ви хочете виправдань, почніть з себе, і поясніть де ви були, коли його обирали.
А ще краще не шукати винних серед тих де їх не на часі шукати, бо зараз у мислячої людини мають бути трохи інші пріоритети...

гість 2014-01-18 / 00:54:06
Журналісти каналу тут ні до чого. Вони в Київ не їхали і ролик цей не знімали. Це 100% вказівка влади розмістити цей сюжет. Телебачення ж то державне, а держава у нас, на превеликий жаль, це не люди, це ВЛАДА(((

БАМчик 2014-01-18 / 00:49:45
навіть якщо і так,що ролик не Тиси, працівники роти мають ? А честь ?

журік 2014-01-18 / 00:48:50


Перший Національний не керує Тисою, а тому не може їй нічого наказувати. Це рішення ПР і її члена Мещерякова. А всі, хто прислужує цій гниді і не заявляють публічно про свою незгоду, автоматично підтримують режим. І не шукайте собі виправдань.


Мішко 2014-01-18 / 00:38:21
Хіба не видно, що ролик знято не Тисою? Скоріш за все Перший Національний відзняв і заставив пустити його в ефір на Тисі. Не треба через це усіх журналістів з коричневою субстанцією змішувати, тим більше якщо вони до нього відношення зовсім не мають...

Про історію 2014-01-18 / 00:27:20
У 2004 році такі ролики були і не допомогло владі, і цей комуністичний ролик не допоможе. Соромно за наших краян працівників каналу. Не продавайтеся працівники а виходьте з народом.Банду ГЕТЬ,ГЕТЬ, ГЕТЬ, Господи вислухай і забери нелюдів від народу.

Алла патріот України 2014-01-18 / 00:26:52
Ганьба Тиса-1 за таке дешеве провокаційне відео. Вам має бути соромно шановні журналісти !!!

Арсен 2014-01-18 / 00:09:30
Це смішно дивитися. Ганьба має бути працівникам каналу перед своїми дітьми!

1234 2014-01-18 / 00:04:29
Він (Мещеряков) посаду відпрацьовує, ось і лизати треба по повній. незабаром і смоктати прийде час!

Ярослав Гулан 2014-01-17 / 23:27:18
Сьогоднішній сюжет про "Коридор ганьби" під ОДА вийшов ще "професійнішим" - http://tysa1.tv/index.php/tv-programs/informacijni/informacija/7690-qvchasnoq-291113-na-1300.html - жодного коментаря від активістів. Бідна журналістка дарма нині писала синхрони.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ