Міліціонери коло дачі Медведчука двічі проігнорували державний гімн України (ФОТО)

Інцидент мав місце сьогодні під час пікету дачного маєтку Віктора Медведчука у Жденієві на Воловеччині, коли на виконання національного гімну жоден з 6-ти міліціонерів не підніс долоні до кашкетів, віддаючи честь одному з головних символів країни.

Міліціонери коло дачі Медведчука двічі проігнорували державний гімн України (ФОТО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні закарпатський АвтоМайдан навідався до дачного маєтку Віктора Медведчука з метою пікетування дачі політика. Провівши пікет, на завершення активісти традиційно взялись до виконання державного гімну України. Однак, помітивши, що жоден з присутніх 6-ти міліціонерів, які охороняли дачне помешкання В.Медведчука, жодним чином не відреагували на славень, активісти  спеціально для них почали виконувати гімн повторно. Перед цим звернувши увагу правоохоронців на обов’язок віддати честь під час звучання гімну і наголосивши, що в Ужгороді при виконанні гімну міліціонери при виконанні гімну реагують належним чином.

Але і вдруге "медведчуківськими" міліціонерами цей обов’язок був проігнорований: на виконання гімну ніхто з них долонь до кашкетів не приклав. Деякі з них, не знаючи, що робити в такій ситуації, тільки стали струнко.

04 січня 2014р.

Теги: гімн, міліціонер, Медведчук

Коментарі

Верховинець 2014-01-06 / 00:23:55
Це і є справжнє ментовське варцабівське обличчя мусорів кончених закарпаття

Маргоша! 2014-01-05 / 15:27:06
То точно , як придурки з фільму "Пофіція Сан- Тропе"! ПОКЕМОНИ!!!!!!!!!! :))))))))))))))

Маргоша! 2014-01-05 / 15:21:28
То точно , як придурки з фільму "Пофіція Сан- Тропе"! ПОКЕМОНИ!!!!!!!!!! :))))))))))))))

vovk 2014-01-05 / 15:16:25
Cym prydurkam ne chvataje Lui De Funesa i mozhna znimaty daljshu seriju kinokomedii pro policiju iz SAINT- TROPEZ ( chto pamjatae). A jakscho serjozno,to chto takyj Medvedchuk scho joho za nashi hroshi platnykiv podatkiv ochoronjae musarnja??? Vashi vidhodovani mordy narod vzhe zapamjatav. I vono vam treba ,prydurky bezholovi??? Medvedchuk zdrysne do Putjkina, a vam kudy tikaty??? HA?

pfr 2014-01-04 / 21:24:10
що у міліції дуже багато спільного із зеками - так це любов до тюремної музики, Шуфутінского, Круга і т. п. Для них гімн - це туфта і галімий музон. У них у голові лиш одна звивина - та й та вмятина від фуражки

Русин 2014-01-04 / 20:35:42
Пак що сисі придурки знают? Ци їх гімн учат? Їх учат брати і ділити. Коли сися влада натірятся, майже впят вічарство ся розвине, бо сяких мусорі хиба вічарити виправити, де їх инде бде треба!

гость 2014-01-04 / 20:25:59
ментов смотрят их дети! какое же они быдло смотриш на них аж в сортир хочется . и какого хрена они там стоят как чучела!!!!

Остап 2014-01-04 / 20:08:51
Я скажу більше, особиста охорона медведчука також мусора з "Титану".
П.С. це бидло просто незнає, що потрібно віддати честь при виконанні гімну, якщо ти в формі і на голові фуражка(шапка).

міша 2014-01-04 / 20:04:13
це не поліцайти...верховинці неписьменні...школа НОВ НОВ

Любовь 2014-01-04 / 19:30:17
Мне очень интересно узнать-плательщики налогов Украиньі оплачивают зарплату 6 милиционерам ,которьіе охраняют дачу частного лица?Если частное лицо платит им зарплату-тогда почему на них милицейская форма?В любой стране Европьі-министр потерял бьі работу....А куда смотрит министр Украиньі?

123 2014-01-04 / 19:30:12
Бля в ментовку одні дауни набрані, Україна настільки погрязла в гівні через таких людей... Кого захищають ці міліціонери? Від кого?

Вася 2014-01-04 / 19:28:40
а з якого дива міліція охороняє цю фізичну особу?

111 2014-01-04 / 19:18:10
А другий справа нарушив форму одягу.

батя 2014-01-04 / 18:56:30
треба було попробувати гімн росії то можливо ми би побачили як віддають честь ці служителі медведчука.крайній справа красавчик

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"