Заява журналістів Закарпаття з приводу побиття Тетяни Чорновол

В Україні, де нині керує режим В.Януковича, М.Азарова, В.Захарченка, А.Клюєва та інших, перейдено всі межі здорового глузду. Влада, що поставила країну на грань економічної та суспільно-політичної прірви, вже не гребує нічим, аби втриматися в керівних кріслах.

Заява журналістів Закарпаття з приводу побиття Тетяни Чорновол

Чорне стало білим, а біле – чорним. Злочинці сидять у владі і судять невинних. Терор проти найактивніших з числа тих, хто не підтримує режим, став нормою. Закон – бездіє, або й активно покриває злочини.

Останньою краплею стало жорстоке побиття київської журналістки Тетяни Чорновол, яке сталося цієї ночі.

Журналістська громада Закарпаття не може стояти осторонь цієї події.

Ми констатуємо, що не має суттєвого значення, хто є конкретними виконавцями цього злочину, хоча вони, безумовно, мають бути знайдені та покарані. Винні всі, хто причетний до цієї влади, яка своїми діями та бездіяльністю творить в країні атмосферу залякування –  від президента Януковича і до влади на місцях, яка є активним провідником політики зверху.

Вимагаємо від чинної влади України зупинити механізм репресій і терору.

Вимагаємо припинити провокування українського суспільства на активний опір, за яким – кровопролиття.

Український народ має право жити у своїй вільній державі. І якщо влада не хоче визнавати це право – вона нелегітимна.


1. Олег Диба, головний редактор інтернет-видання Закарпаття онлайн

2. Володимир Мочарник, головний редактор незалежної газети "Чорна Гора"

3. Валерія Каналош, головний редактор ТРК "Виноградів ТВ"

4. Тетяна Кашуба, журналіст інтернет-видання Закарпаття онлайн

5. Андрій Слохіняк, позаштатний журналіст

6. Максим Молнар, журналіст

7. Вікторія Жуйко, журналіст

8. Ростислав Бегеш, журналіст

9. Вікторія Преображенська, журналіст ТРК "Виноградів ТВ"

10. Леся Товт, радіоведуча

11. Іван Гарагонич, журналіст інтернет-видання "Панорама Мукачева"

12. Галя Сернівка, журналіст

13. Володимир Піпаш, журналіст

14. Віталій Глагола, журналіст

15. Андрій Ганусич, журналіст

16. Ярина Денисюк, журналіст

17. Юрій Лівак, журналіст

18. Лариса Подоляк, журналіст

19. Влад Микита, журналіст 

20. Наталія Каралкіна, журналіст

21. Олена Смерека, журналіст

22. Ольга Павлова, журналіст

23. Таїсія Грись, журналіст, обласне радіо

24. Колектив ТРК "Мукачево" (М-Студіо)  і радіо "Закарпаття FM"

25. Галина Ярцева, журналіст

26. Микола Скунць, оператор

27. Юрій Кравчук, журналіст

28. Габріелла Руденко, журналіст

29. Сергій Росада, редактор "Міжгірського порталу"

30. Ярослав Глагола, журналіст

31. Ярослав Світлик, журналіст

32. Евеліна Гурницька, РІО

33. Олег Супруненко, позаштатний журналіст

34. Михайло Носа, журналіст

35. Наталія Маджара, журналіст

36. Михайло Фединишинець, журналіст

37. Мальвіна Савинець, Виноградів, журналіст

38. Іван Берец, журналіст

39. Людмила Федоришина, газета РІО

40. Дмитро Васильєв, Мукачево.net

41. Олександр Ворошилов, журналіст

42. Людмила Сюзєва, Закарпаття онлайн

43. Василь Ільницький, головний редактор газети "ФЕСТ", власкор газети "День" на Закарпатті

44. Олександр Гаврош, журналіст

45. Маріан Токар, головний редактор сайту "заКарпатія"

46. Федір Савчур, журналіст, Берегове

47. Тетяна Лешко, журналіст

48. Анастасія Лесів, журналіст

49. Аттила Штерр, журналіст ЗОДТРК

50. Алла Хаятова, журналіст

51. Андрій Ващук, позаштатний журналіст , "Карпатський об"єктив"

52. Ірина Ващук, М-Студіо

53.  Віктор Бедь, шеф-редактор газети "Срібна Земля", архімандрит

54. Михайло Удут, головний редактор газети "Срібна Земля"

55. Анатолій Костюк, редактор відділу газети "Срібна Земля"

56. Олексій Пайда, редактор відділу газети "Срібна Земля", адвокат

57. Ігор Ковальчук, керівник прес-служби УУБА-КаУ, протоієрей

58. Ілля Михайлов, референт прес-служби УУБА-КаУ

59. Юрій Шаринський, референт прес-служби УУБА-КаУ

60. Наталія Зотова, власний кореспондент ТСН, 1+1

61. Олег Лукша, головний редактор журналу "Карпатія"


62. Тетяна Вашергелі, журналіст, Тиса-1

63. Наталія Мигалина, журналіст

64. Іван Яцканин, письменник, публіцист, Словаччина

65. Оксана Дудаш, Фест

66. Мар’яна Нейметі, журналіст

67. Ірина Гармасій, журналіст Тиса-1

68. Володимир Маркітан, журналіст

69. Іван Костевич, журналіст

70. Юрій Вигодованець, "Голос Карпат"
 

Заява відкрита для підписання. Долучитися до підписання можна в коментарях під цією публікацією

25 грудня 2013р.

Теги: влада, терор

Коментарі

Юрій 2014-01-03 / 22:29:33
Вигодованець Юрій, Голос Карпат

Володимир Маркітан, журналіст 2013-12-28 / 19:35:24
Прошу внести і мій підпис під цією заявою. Дякую сайту за ініціативу і добру справу.

БАМчик 2013-12-28 / 11:32:44
А че трогать та душу
твою- Севка? Поди
гнилая уже...как пить дать гнилая...

... 2013-12-28 / 10:45:04
А ти невтомний, sevka. Видно гарно платять і пишеш із гебешної резервації. Стиль, манера, зміст вказує на чекіста. Але вже пізно. Бандерівців, тварино, пам'ятаєш? Вони вже дістали свої шмайсенри, тому онкологія, це так - невеличка толерантність. А насправді, дорога до пекла тобі і тобі подібним вже оплачена кров'ю патріотів. Ми будемо стояти на узбіччі і підсвічувати факелами, щоб ти раптом не помилився разом із твоєю кодлою.

sevka 2013-12-28 / 10:25:28


Коментар видалено. Адмін


... 2013-12-28 / 08:05:05


Ось саме зараз, sevka, хробаки почали їсти душу твою. І не питай у онколога звідки в тебе та страшна хвороба.

Коментар sevka видалено. Адмін


Ірина Гармасій 2013-12-27 / 20:00:45
Прошу долучити моє імя до заяви. Від обурення гірко. Революція гідності набуває сили

О.Д. 2013-12-27 / 19:56:15
Мар'янко, для журналістів це принципово. І підписи журналістів не можна було розмити в загальній кількості підписантів. Журналістика через отакі ситуації має приходити до тями, повертатися до своєї справжньої суті. І це важливо. А всі інші і так мають право висловитися в коментарях.

М.Нейметі 2013-12-27 / 17:41:27
До вуйка
Владу робимо ми самі, коли даємо хабарі, купуємо неякісне, бо влада - це гроші, тому й нашої вини тут багато.
Дуже хотілося б зараз відчути і вашу підтримку, будьте зараз разом з нами і поставте і свій підпис під заявою. До адміна: мабуть, було б краще, коли б до заяви могли долучитися не тільки журналісти.

До М.Нейметі 2013-12-27 / 12:37:38
Потрібні! Ми є Божим продуктом і нас псує тільки середовище та наша байдужість. Ужгород прекрасне місто. І якщо кожний депутат зрозуміє, що є важливіші речі за злодійство, викладач УжНУ (не найкращого у краї, а невдовзі єдиного) зрозуміє, що брати гроші у дітей злодійство, міліціонер (якщо ще не ганьба) зрозуміє, що все-таки треба служити народу, а якщо ні, то злодійство і т.д.
За всі злодійства є кара. Тільки безбожник невірить у кару на землі. Треба наазати. Треба вказати "сліпим" злодюжам, що не можна красти і вимагати. Накажемо двох-трьох, зробимо з цього публічність, шостий-сьомий думатиме... Ви, журналісти, величезна сила, яка себе недооцінює! Хіба ще до Вас не дійшло, що тільи Ви можете на щось вплинути?
Ужгород - місто, де злодію не сховатися!!!
Робіть "Списки Ганьби" з розділами адміністрацій, міліції, прокуратури, "сбб", УжНУ, "Краснодона", гімназій, шкіл, садиків, спортивних і танцювальних клубів і т.д. Тільки тоді, коли імена знахабнілих і неадекватних хабарників та злодюжок цього міста Ви будете "крутити в ефірі", ми пані М.Нейметі зможемо захистити одне одного. І повірте, що на них ніхто не буде показувати пальцем. Вона самі на себе будуть це робити...

Вуйко з полонини 2013-12-27 / 12:31:23


до Мар’яна Нейметі,Ти мабуть зовсім не у цьому світі живеш,************!Від влади залежить те,як поважають демократію,а отже і журналістів!Влада повинна не допускати і не доводити до таких випадків,як трапилося з Тетяною.У журналістів має бути чітка позиція за демократію і справедливість,а не бути козачками-прислужниками на повідку олігархів при владі!


Мар’яна Нейметі 2013-12-26 / 22:50:58
Справа не у владі. Справа у тому, чи потрібні ми одне одному. Чи можемо захистити одне одного насправді, бо це найважливіша з усіх наших справ, виявляється. Підписуюсь.

Оксана Дудаш, Фест 2013-12-26 / 22:23:06
Повністю підтримую заяву

Іван Яцканин 2013-12-26 / 21:28:41
Цинічна розправа над журналісткою Тетяною Чорновіл є явним підтвердженням того, що Україна, яку веде В. Янукович з М. Азаровим і з усією своєю бандою є дедалі більше поліцейською державою. Прошу мене долучити до підписання під цією публікацією.

Іван Яцканин, письменник, публіцист

Наталія Мигалина 2013-12-26 / 19:06:43
Додайте, будь ласка, мій підпис під заявою

Наталія Мигалина 2013-12-26 / 19:05:06
Українці довели, що ми не стадо. Але вони вирішили, що якщо не вдається інакше, то треба ламати фізично тих, кому не байдужа доля країни. Щоб іншим було страшно. Господи, в якій державі ми живемо! Чому Україна стає для всього світу прикладом беззаконня і вседозволеності? Але, разом з тим, вона і стає прикладом сили духу, волелюбності та справжньої цивілізованості. Пишаюся своєю країною! І вірю, що правда все-таки переможе!

Тетяна Вашаргелі 2013-12-26 / 18:42:55
журналіст, Тиса-1

Марія 2013-12-26 / 18:31:29
Боже ! Та з усіма,хто посміє виступати проти влади,та ії ставленніків ,вчиняють так,або переслідують іншими методами Наприклад,в колективі Ужгородського коледжу культури знайшлися розумні викладачі,які виступили проти антипедагогічних методів управління 25-річної ставленниці влади(нахабно звільнивші заслуженого керівника Митровку М.М.) І що почалося!?Правда до крові не вбивають,але знищують іншими методами А влада де?

Вита 2013-12-26 / 15:50:44
Коментарий Герзанича на карпатньзе

Вита 2013-12-26 / 15:49:33
Господи, если ты есть на небе пошли им прозрение. Как может заместитель генерального директора Закарпатской ГТРК быть ещё и председателем профкома???????? Стыд. Господин Герзанич, определитесь с должностю, КТО ВЫ???????? опомнитесь, Чорновил не телевизиоонный журналист как вы несёте пургу в коментарии. (((((( не коментарий, а срам((((((((((( Люди посмотрите эту низость и тупость. У Владимира Герзанича шаршавый язык, хорошо отлизывает сраку Мещерякову и ему подобным(((((

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"