Ужгородська міськрада проведе тендер на облаштування міських автобусів GPS-навігаторами

Рішення про створення робочої групи, яка займатиметься підготовкою умов тендеру, прийняте сьогодні під чергового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Як зазначив міський голова Віктор Погорєлов, відповідно до одного з прийнятих виконкомом свого часу рішень, кілька автобусів в Ужгороді вже обладнані відповідною технікою.

Однак, забезпеченням іншого громадського транспорту GPS-навігаторами вирішено доручити спеціалізованому підприємству, яке визначать переможцям за результатами проведеного тендеру.

Термін підготовки до проведення тендеру визначено до 15 січня. 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

18 грудня 2013р.

Теги: тендер, навігатори

Коментарі

варош 2013-12-18 / 18:41:08
Ужгородським маршруткам так потрібні навігатори все рівно що дитячим самокатам руль від шестисотого мерседеса!В черговий раз гроші здеруть з бюджету от і все!

варош 2013-12-18 / 18:37:50
Ужгородським маршруткам так потрібні навігатори,все рівно що дитячим самокатам руль від шестисотого мерседеса!!!!Одна вигода -гроші в кармани місцевих казнокрадів!

студент 2013-12-18 / 18:28:21

Тендери проводяться згідно Закону України" Про здійснення державних закупівель",який застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі
робіт - 1 мільйон гривень."То виходить,що міська влада хоче відтендерити гроші на встановлення навігаторів в розмірі 1(один)мільйон гривень?І це при тому,що скоротили кошти на ужгородську медицину і в місті зросла дитяча смертність і захворюваність на туберкульоз?!Відповідно до Закону України"
Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати:1) інформацію про основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо)".Коли населення міста буде знати,які фінансові оборудки (суми оборудок)планують керманичі міста,куди діваються гроші,невже так потрібні навігатори на розтрощені,замизгані маршрутки?

ого 2013-12-18 / 15:40:54
Ніяких скорочень міських служб через навігатори не буде!Буде черговий бандюковський дерибан за рахунок тендеру!

Вінки владі, а не жіпіеси! 2013-12-18 / 15:38:56
От йолопи! повністю вижили з розуму зі своєю ппартією реггіонів! Які жіпіеси, бовдурі, розграбованому та спаплюженому реггіоналами місті! Вінки треба від "вдячних" городян такій владі ставити, як у Києві коло КМДА!

Парасолі 2013-12-18 / 14:05:52
Щоб не утримувати цілу службу автомобільних перевезень. Таким чином Погорелов ліквідує кормушку Белякова.

atp 2013-12-18 / 11:33:22

dubilu ta zlodii

Ужгородець 2013-12-18 / 11:03:51
Все робиться чиновниками,щоб побільше "висмикати" грошей з міського бюджету!!!!Який тендер може оголошуватись на розбиті,смердячі,обшарпані міські автобуси та маршрутки?Краще б дороги ремонтували і вчасно посипали їх під час ожеледиць.Погорєлов і К тільки тим і займаються як стирити бабки в кишеню,а тепер ще і через тендер на навігатори на розбиті ужгородські повозки!

Парасоля 2013-12-18 / 10:54:41
Зачем городским автобусам GPS-навигаторы, а?

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини