Закарпатський намет вцілів і зараз став притулком для багатьох захисників Майдану (ТЕЛЕФОНОМ)

На Майдані - тимчасове перемир'я між силовиками та захисниками. Захисників вже значно більше, ніж міліції.

Закарпатський намет вцілів і зараз став притулком для багатьох захисників Майдану (ТЕЛЕФОНОМ)

Великий закарпатський намет, поставлений коштом Віктора Балоги, під час нічних подій на Майдані Незалежності залишився стояти і зараз став місцем, де можуть хоча б трохи відпочити після напруженої ночі захисники Майдану з різних куточків України. Про це нам розповів журналіст Андрій Ганусич.

Зараз у наметі з закарпатців відпочиває він, журналіст Ярослав Світлик і громадський активіст Віталій Грегор, а також Едуард Шуфрич з Тячівщини та двоє хлопців з Великого березного. Всі інші - українці х різних регіонів.

Стільки народу в цьому наметі не було від часу, коли його було встановлено.

Залишаються на барикадах Володимир Феськов і Святослав Бабіля. Все ще в Шевченківському райвідділі міліції перебуває ужгородець Олександр Сачко, затриманий з кількома іншими майданівцями.

11 грудня 2013р.

Теги: намет, Ганусич, Світлик

Коментарі

patriotka 2013-12-11 / 18:26:49
A hlopzi- molodzi,kalap doly!!!

Patriotka 2013-12-11 / 18:25:32
Golovne wo ne zabylu napusatu wo namet Baloga profinansyvav.Zikavo y skilku v majbytnomy vin obijdetsia zakarpatziam??Nevwe ne mowna bylo postavutu namet na narodni growi i bytu bilw nezalewnumu v majbytnomy?Vu we doviriaete Balozi jakuj pru vsih prezudentah ymie prozvitatu?

Закарпатець 2013-12-11 / 15:29:20
Ми віримо, що справедливість переможе, банду на чолі з головним бандюковичем очікує участь Каддафі.Жаль, що це не хотять зрозуміти силові керівники середньої ланки які женуть перед собою невинних хлопців на мітингарів. Чим раніше вони прозріють, тим скоріше ера бандюків закінчится.

Ужгородка 2013-12-11 / 14:34:27
Хлопці наші дорогенькі!!Ви справжні герої які пишуть нову,демократичну історію України.Молимось за вас і за перемогу.Хай вас Бог береже!

Віт 2013-12-11 / 13:22:23
Найбільша мрія - щоб з януковичом так сталося як з Каддафі! Щоб йому биту в дупу засунули й застрелили як пса, а потім на шматки рвали!!! І всіх його нащадків, і "брачних" і тих що на стороні!!!

slayer 2013-12-11 / 12:03:02
Сьогодні хірургічно-травматологічний колектив міської лікарні за 1 годину зібрав 4500 гривен для потреб Майдану і передав їх активісту на Київ.
P/S/Великий "опозиціонер" Курах в зборах коштів участі не приймав(він ще не визначився в сьогоденні)

рахівчанка 2013-12-11 / 09:21:34
Янукович брехач вчора на зустрічі з чотирма президентами казали не треба втручатися в мирні демонстрації а вночі розгін як так ?ого він хоче ?Чого він не вийде до людей ?

Громадянка 2013-12-11 / 08:24:01
Дорогі наші земляки,тримайтеся!Цю страшну і криваву
владу треба подолати!!!Молимо Бога за вас!!!

українка 2013-12-11 / 08:17:50
Сльози душу давлять, слів нема, мову відняло від того усього побаченого в новинах, як вчергове познущалися над святою вірою українців. Невже не буде покараний Янукович?
Будь-він проклятий і його діти до сьомого коліна, нехай Бог простить грішити в піст. Але ця сволота не має морального права ходити по цьому світу,за наших дітей, за тих кого копали і били, вбивали по ночам, так поступають лише головорізи!

Вася 2013-12-11 / 07:58:28
Нарід!!! Молимося. Зробимо тепер їм " заходи благоустрою"

Doss 2013-12-11 / 07:57:14
Людоньки, зла майте цю наволоч. Ми сильні, ми зможемо. Виходьте у УСІ!!!! наш час настав!!! Іншого небуде шансу. Будь ти проклят Беркут

закарпатка 2013-12-11 / 07:46:13
Хлопці тримайтеся там на барикадах! Будьте пильними, обережними, так як справа важка і справа із бандитами,із злодіями, які діють підступно, підло і зненацька.
Закарпаття усім серцем, подумками з вами. Не дайте себе обвести.
Усі, хто сьогодні держать оборону від бандитської навали на майдані, герої, це свідомі українці, які не відступлять!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"