"Революцію" в Ужгороді беруть під контроль хабарники і "тушки"

Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Цей відомий вислів Т. Карлайла почав реалізовуватися в Ужгороді.

"Революцію" в Ужгороді беруть під контроль хабарники і "тушки"

Скажімо, про проведення о 14-й годині позачергової сесії міської ради через ЗМІ повідомляє виключений з фракції Єдиного Центру за "дерибан" комплексу "Корона" колишній кримінальний елемент Іван Волошин, а на чолі колони студентів до споруди ОДА йде наближена особа ректора Ф.Ващука, яка працювала на перемогу Партії регіонів в студентських гуртожитках УжНУ і так само привладна "тушка" в міськраді, що голосує в унісон з "регіоналами", очільник іноземної філології УжНУ Михайло Рошко. За вірну службу нинішньому "регіональному" керівництву УжНУ М.Рошко отримав в оренду приміщення під бар та АВС в гуртожитку №4 УжНУ.

Точно у цьому ж контексті можна оцінити і появу нинішнього наказу ректора УжНУ, члена Партії регіонів Федора Ващука.

Вчора на мітингу на площі театральній бачили проректорів Р.Офіцинського і Ф.Шандора.

Серед тих, хто постійно намагається потрапити в камеру, один з найбільш одіозних прихильників С.Ратушняка, один з організаторів масового земельного дерибану в минулому складі Ужгородської міськради, за що він в числі інших був публічно виключений з фракції "Батьківщина", узурпатор будинку "Просвіти" в Ужгороді Павло Федака.

02 грудня 2013р.

Теги:

Коментарі

Студет 2013-12-06 / 13:22:28
А Рому Офіцинського коли будуть судити, а то під шумок видає себе за поета...

Вася 2013-12-05 / 16:40:19
Престарілий бонвіван Рошко знову вирішив перекраситись, він ще лише що губи не малює, жаль що студенти повелися на цього телепня, який зведе на нівець всі щирі прагнення студентів, що борються за євроінтеграцію

ЛЕНОВО 2013-12-05 / 16:38:11
РОШКО - той іще козел. Було б добре,щоб прокуратура перевірила законність отримання ним приміщення під бар та магазин в гуртожитку №4 і чи фонддержмайна вкурсі що майно дежрави орендують без оплатно.

УжНУ 2013-12-05 / 11:12:51


З Рошка всі сміються. Там ще один такий є - Фенич. Більшість викладачів ЩИРО підтримуюють своїх студентів і йдуть на мітинг.

9122 2013-12-04 / 23:15:44
До: 1553 2013-12-02 / 16:32:31

Виявилося, що відома українська поетеса Мар'яна Савка зі своєї редакторської звички дещо підредагувала текст відомої оди Д Табачнику пера Михайла Рошка та Василя Густі. Отже, ця ода тепер виглядає так:
"Роки за роками спливають у даль,
Той швидше, а той повільніше,
А ваші вагомі труди – як вода,
Яку тут оспівують Вася і Міша.
Для вас в цій державі немає людей,
Є бидло, яке не здолає висоти,
Бо звикло приносити вам на щодень
Всілякі жадані щедроти.
Ще є закарпатці – принаймні їх два,
Що вами турбуються щиро,
Щоб вам не змокріла цілком голова,
Коли у вас люди плюють усім миром.
Ростуть хабарі як добірний врожай
На подив і заздрість у цілому світі –
Здавалось, назавжди захоплений край,
Та вам там, на жаль, вже нічого не світить.
Ні многая літа, ні благая літ –
Все! Баста! Ні слави, ні злетів!
Послання «Йди геть!» сердечно прийміть
Від всіх українських університетів!"

ЛЮДМИЛА 2013-12-04 / 10:53:40
САМІ БІЛЬШІ ЗЛОДІЇ ІБРЕХАЧІ ТРИКУР ІЧУБІРКО .ТОЧНО ЗАВЕДУТЬ НАРОД У БЛУД

Студент 2013-12-04 / 09:53:04
Читайте про перевертнів в УжНУ, які тепер бігають по майданах, а до цього плазували перед своїми панами-ригами.
http://holdingnews.com.ua/analitik/perevertni-bez-pogoniv.html

Знаючий2 2013-12-03 / 21:26:57
Що ж тепер в цій ситуаії буде робити Палінчак, який нещодавно вступив у лави партії регіонів????? Він, біднесенький, так радувався отому мандату та членству у цій "шанованій" партії, так потирав від радості свої маленькі та брудненькі рученята, тепер все пшик.....як завжди, Палінчак хотів вилизати задниці (те що він найкраще вміє робити), а тепер у тую задницю й дістане!!!!!!

911 2013-12-03 / 10:47:31
Люстрація!!! Тільки такий вихід, бо земля наша,на жаль, плодить іуд та кочубеїв споконвіків. Морди продажні, тварюки безродні,пройдисвіти. І батька й матір продадуть! Ганьба й анафема перестам, ващукам,щербеям,фенича, рошкам і іже з ними...

Влада розпочинає репресії в Закарпатті 2013-12-02 / 23:43:29
Після виходу з Партії регіонів Федір Ващук потрапив у Києві в опалу. Під жорстким тиском влади Федір Ващук написав заяву про звільнення з посади ректора Ужгородського національного університету. Наказ про призначення нового ректора УжНУ вже підписано. Преде активом УжНУ його представить заступник міністра освіти вже завтра.

Просвітянин 2013-12-02 / 22:53:39
Федака - хитрож...й.Примазується всюди. І Раті служив,і коло балоги крутився... І зараз на мітингах як блазень виглядує поза наметом.

Юрій 2013-12-02 / 19:46:57
Так от на які гроші він собі "Ниву" купив)))

просвітянин 2013-12-02 / 18:56:15


ясно що знає. частину оренди з магазинів паранно кладе собі в жеб


Юрій 2013-12-02 / 18:54:15
Цікаво- Федака знає, що він узурпатор "Просвіти"?

УжНУ 2013-12-02 / 18:50:21
Фенич дуже любить гроші і корчити із себе великого керівника.Заради цього він у будь-яку партію піде. Нажаль, таких у нас достатньо...

перхожий 2013-12-02 / 16:59:13
Да такого подонка як ващук тяжко знайти. Маюуть більше в області і немає.

777 2013-12-02 / 16:48:12
Про оду. Це справді сильно. Такі викрутаси язиком в одному місці простому смертному не під силу. Треба мати талан, а б сказав - вроджену геніальність.

1553 2013-12-02 / 16:32:31
То, я так розумію, Мішка Рошко читав перед студентами власноруч написану оду на честь вельмишановного міністра Табачника: "Роки за роками спливають у даль/і творять ріку - життєдайну і красну/у руслі якої пливе не вода,/а Ваші вагомі труди повсякчасні/ во ім'я Держави, на благо людей,/ щоб молодь Вкраїни здолала висоти/ науки і знань, щоб грядущий наш день/ приніс для народу жадані щедроти./ А ми, закарпатці, Вам вдячні й за те, що словом і ділом турбуєтесь щиро/ про наших людей і про наших дітей,/щоб науки зерно проростало у мирі/ й давало потрібний добірний врожай/ на подив і заздрість у цілому світі./ Віншує в цей день Закарпатський наш край:/ хай сонце Вам щастя і успіхів світить/ на многая літ! І на благая літ!/ Снаги Вам! Здоров'я! Новітніх Вам злетів!/ Уклін і вітання сердечні прийміть/ від нас, від краян, від університету!" Шедевр!

За справедливість! 2013-12-02 / 16:29:05
До Михайла.
Одне не можу зрозуміти - всі про це пишуть. Так треба плюнути, раз є таке бажання, щоб знали, де їх місце і яка до них повага.

Викладач 2013-12-02 / 16:17:02
До УжНУ.
Молодець,що згадав про Фенича. Цей член Партії регіонів (уже другої-в минулому робив кар"єру в СДПУ (о)) жопу рвав донедавна,щоб Ващук став ректором,жопу рвав,тупо виконуючи всі його розпорядження (мудрості ж нема,лише маніакальне прагнення до збагачення та влади заради тих же грошей),а тепер в черговий раз "прозрів". Воістину немає меж людській мерзоті.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку