ВІДЕО жорстокого побиття «Беркутом» затриманих біля Адміністрації президента

У мережі YouTube опубліковано відео, зняте сьогодні ввечері у дворі будівлі Адміністрації президента України.

ВІДЕО жорстокого побиття «Беркутом» затриманих біля Адміністрації президента

На відео зафіксовано, як співробітники спецпідрозділу «Беркут» б'ють людей у цивільному.

«На коліна, сука!», - кричить один із співробітників «Беркута» чоловікові .

«Революції йому захотілося», - говорить інший.

На відео чути, як один із затриманих намагається виправдатися: «Я півгодини як сюди прийшов».

Очевидно, це затримані, які брали участь у конфлікті біля будівлі Адміністрації президента.

01 грудня 2013р.

Теги: Беркут

Коментарі

андре 2013-12-08 / 11:43:45
Янукович сука ти відповіси за це... тепер я кожного працюючого в беркуті буду ламати голоми руками не палкою а руками ... нічтожиства.... мусора кончіні прийде час і ви відповіси за все.

ігор 2013-12-03 / 21:24:15
беркут сука

Дмитро 2013-12-02 / 16:28:22
Це не наш беркут у Криму 2 літаки приземлились з російським і переоділись унашу форму(((

2 Копча 2013-12-02 / 12:34:12
Нема розуму? Нажаль це виправити не можливо.

Ужгород 2013-12-02 / 08:21:45
Нелюди! Бити лежачих! Це влада окупантів! Це чекає нас усіх, якщо ми не повалимо цей антинародний режим!

Копча 2013-12-02 / 01:43:45
Олеже, Янукович налаштований на продовження свого президентського терміну то ж ніяких переговорів вести не буде. Ну хіба що для видимості аби руками переговорників від опозиції забалакати Майдан і усе повернути на свої місця. Протестувальники відчують що їх "злили" і на цій апатії виграти в 2015 буде надзвичайно легко.

Копча 2013-12-02 / 01:39:31
Олеже попередній пост адресується не Вам

Копча 2013-12-02 / 01:38:16
Я тут х.їю від роздумів офісного планктону на тему, що буцімто беркут агресивно поводився бо його спровокували. А коли ці виродки вбивали чи калічили у райвідділках людей протягом усього періоду свого існування то це теж їх хтось провокував. Скажіть, а хто спровокував перший кривавий розгін Майдану хто "розніс" податковий майдан та інші мирні протести. Цій владі не потрібні провокації щоб потопити протести в крові. Може події під адміністрацією і були дурью кількох надто запальних молодиків але це аж ніяк не привід для спецзагону зривати на протестувальниках свою злість.

О.Д. 2013-12-02 / 01:31:27
Корчинський провокатор і в даному випадку провокував ситуацію, яка би мала дати підстави Януковичу (Путіну) запровадити в Києві надзвичайний стан. Була ще провокація з захопленням КМДА, де заловили тітушка(явно від Корчинського. А інші організовано втекли) з коктейлями Молотова тощо. Я не симпатик "нашої" опозиції (точніше, антипатик), але нічого доброго "Братство" на Майдані не робило. ХАОСизація Майдану, його непотрібна радикалізація - виключно на руку владі і Путіну. Якщо, як ви кажете, два варіанти небезпечного розвитку подій - рівнозначні, тоді вже краще без крові і надзвичайного становища. Тоді ще є якийсь шанс...

Копча 2013-12-02 / 01:24:17
Корчинський провокатор від початку 90-х але ж провокація це частина політичної гри. )) Сенс дій Корча чітко прослідковується і полягає у максимальній дестабілізації подій навколо Майдану в унеможливленні переговорного процесу між безбарвними лідерами опозиції і владою. Небезпека полягає в обох варіантах у першому це кров у другому це піти на переговори з владою та розхолодити бойовий настрій мітингувальників. Згадайте скільки протестних рухів за каденції Януковича наші опозиціонери бездарно "злили" то ж сподіватися що вони щось там порішають на мою думку марно.

Webmaster 2013-12-02 / 01:23:22
Нема жодної сенсації. Правильно поступають. Цей шматок відео немає сенсу без подій, котрі відбувались до цього. Беркут радісно посміхався і дякував, коли їх давили трактором? ні, дякують на цьому відео. Через провокаторів страждають невинні люди, і страждають набагато гірше.

О.Д. 2013-12-02 / 01:07:26
Копча, моє ставлення чітко сформульоване в самому факті розміщення цієї інфи, винесенні її, як пріоритетної, в стрічку закарпатських новин, виділення заголовку зеленим і самій суті заголовку. Хіба тут можливі двозначності в тлумаченні моєї позиції в цьому конкретному випадку? Чи у вас є якісь сумніви щодо моєї позиції загалом? ))

Не захищайте Корчинського. Яким би талановитим публіцистом і оратором він не був, це провокатор, що працює за чуже бабло. І провокатор не тільки конкретно в цій ситуації. А загалом...

Копча 2013-12-02 / 00:55:31
Олеже сподіваюся Ви не виправдовуєте "космонавтів" тим що вони б'ючи людей просто помилилися маючи вирізняти серед них перед побиттям "провокаторів" і "хороших" мітингувальників.

О.Д. 2013-12-02 / 00:16:25


То були провокатори від Корчинського і ті, хто повівся на ту провокацію. Але суть справи від того не змінюється. Бо "Беркут" не знав, хто ці люди.


Генек 2013-12-02 / 00:04:41
Але в штурмі АП звичайні мітингувальники ж не беруть участі, наскільки я зрозумів, так?

Генек 2013-12-01 / 23:59:43
Капец... це ж просто один нервозний долбо*б, а всі остальні нічого ж не робили, видно його же і боялися...

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини