В Ужгороді звинувачені у хабарництві Мікловда – звільнений від відповідальності, Офіцинський – чекає суду

Про це сьогодні повідомили журналістів у ході брифінгу на «корупційну» тему в прокуратурі Закарпастької області.

В Ужгороді звинувачені у хабарництві Мікловда – звільнений від відповідальності, Офіцинський – чекає суду

Так, за словами начальника відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення Романа Орсага, колишнього декана економічного факультету УжНУ Василя Мікловду звільнено від відповідальності за ст. 48 Кримінального кодексу України.

Як зазначено відповідною статтею, «Особу, яка вперше вчинила злочин невеликої або середньої тяжкості, може бути звільнено від кримінальної відповідальності, якщо буде визнано, що на час розслідування або розгляду справи в суді внаслідок зміни обстановки вчинене нею діяння втратило суспільну небезпечність або ця особа перестала бути суспільне небезпечною». Натомість, Василь Мікловда, як відомо, притягався до відповідальності і був визнаний винним в одержанні хабара в особливо великих розмірах – на момент розгляду справи в суді йшлося про хабар в сумі 1200 доларів США.

Стосовно проректора УжНУ Романа Офіцинського, якого в травні поточного року було затримано під час отримання хабара в розмірі 43 тис. грн., а пізніше відпущено під заставу сумою 23 тис. грн., наразі поновлено досудове рослідування. Як повідомив прокурор Закарапаття Володимир Корбань, "Офіцинський довго хворів, про що є відповідні медичні довідки. Наразі поновлено досудове розслідування і, думаю, вже найближчим часом обвинувальний вирок буде направлено до суду". 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

25 листопада 2013р.

Теги: хабарництво, прокуратура, Офіцинський, Мікловда

Коментарі

Ласло 2014-01-07 / 23:13:34
Він так хворів, що не давав жити своїм підлеглим.Та створював нестерпні умови праці своїм працівникам.Для цього у сволоти здоров'я вистачає.

Нік 2013-12-01 / 17:38:08
Порядний хабарник комуніст Мікловда викладає в Мукачеві в Інституті.

До "ура" 2013-11-29 / 20:50:27
Чим же так насолив вам Мікловда, він порядна людина на фоні інших викладачів, а те що є тупі студенти, які самі дають гроші - то це проблема самих студентів. Навчаючись на економічному факультетів - бачили і чули багато, Мікловду тупо підставили.А на дошку корупціонерів повинні бути вивішені інші викладачі!

ЖОРА 2013-11-29 / 17:19:10
А на юрфаці хто наведе порядок? З Бисагою, Сідаком,Лемаком і компанією!

Семен 2013-11-29 / 09:42:31
До яких пір Переста Ю.Ю.буде доїти медиків?

Вася 2013-11-28 / 10:03:55
На історичному нічого не змінилося! Лише у Фенича виріс апетит!

Синевир 2013-11-27 / 12:02:53
Шкода Мікловду... Тупо підстава.. Препорядний чоловік... Я радий що студентом був коли він був деканом... Думаю тоти №ідараси, що він колись витяг із №івна, даже і не диивлят в його сторону. Печально.

spudei 2013-11-26 / 09:14:12
Голосуйте за рідний Ужгород у Битві міст України - topfan.com.ua

студентка 2013-11-26 / 08:49:49
Михалу Рошку у цій справі допомагають Голичка та Дацьо Оксана

Ужгородець 2013-11-25 / 23:46:16
Правий "ура!" треба створити Почесну дошку викладачів-хабарників УжНУ і терміново!!!Студенти мають знати "почесних високоморальних" викладачів і не намагатись унаслідувати їх приклад!!!

Вася 2013-11-25 / 21:57:32
А Фабіанка де? Бо Рошко її заміняє у всьому....в тому числі і в хабарницстві

Знаючий2 2013-11-25 / 18:40:36
чому прокуратура не зацікавиться "великим комформістом" Палінчаком. у нього теж непогано налагоджений бізнес по збору коштів зі студентів, він добре знається на цьому бізнесі.

випускник 2013-11-25 / 18:26:00
Офіцинський - проректор,це просто ганьба вишу!Хабарник-викладач не може бути викладачем ,це суперечить усім нормам людської моралі.Яку повагу він може мати у студентів після такого ганебного вчинку?Про що він може говорити студентам?

ура! 2013-11-25 / 17:56:55
Скоро в УжНУ організують стенд "Почесні хабарники УжНУ".Треба ж якось вчитися майбутнім хабарникам.Ганьба таким викладачам-доїльникам!Мерзько від їхньї науки.Жлоби тільки і знають,що простягати руку - дай,дай і бажано зелені.Недалеко до того часу,коли будем купувати китайських спеціалістів,бо українських просто не буде,будуть тільки у випускників нікому не потрібні дипломи,як чеки про оплату навчання.Це ж треба старому Мікловді бути таким скотом,що маючи престижну роботу і написавши стільки наукових праць,то не цурався ще і хабарі збирати зі студентів!!!

читач 2013-11-25 / 17:22:25
Офіс наколи не хворів!!!!!!!!!!!! Здоровий як бик. Хіба манди підхватив та го кусали. Фу, як все мерзко.

історик 2013-11-25 / 17:12:12

В перекладі на просту мову, це означає, що В.Мікловда у свої пенсійні роки щиро покаявся та співпрацював зі слідством, здавши «розклад» та «схему» на економічному ф-ті УжНУ до «ващуківського» періоду.
Чим полегшив прихід Ф.Ващука в УжНУ.

А ось Р.Офіцинський видно поки що нікого не здає, «хворіючи» та надіючись на «кришу». Але це, впевнений, не надовго.

Все залежатиме від того, кому і наскільки терміново буде необхідним компромат на Ф.Ващука.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду