Померли ще дві жертви "залізничної" ДТП на Закарпатті (ФОТО)

Загальна кількість жертв трагедії на залізничному переїзді сягла 4-х чоловік.

Померли ще дві жертви "залізничної" ДТП на Закарпатті (ФОТО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, о 1 гоинід 39 хвилин на перегоні Сіль-Великий Березний на залізничному переїзді поїзд сполученням Львів-Солотвино здійснив наїзд на автомобіль марки ВАЗ-2106, в якому знаходились водій та три пасажири.

Як повідомили Закарпаття онлайн у підрозділі зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці, дві 16-річні пасажирки загинули на місці. 15-річну дівчину доставили у Великоберезнянську центральну районну лікарню з діагнозом "поєднана травма, відкрито черепно-мозкова травма, забій головного мозку, закрита тупа травма черева, забій лівої половини грудної клітки, травматичний шок другого ступеня". 20-річного водія авто також було доставленого у лікарню з діагнозом "поєднана травма, відкрито черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, перелом двох кісток лівого передпліччя, забійна рана, травматичний шок третього ступеня". Потерпілі, які з численними травмами були направлені у лікарню, померли.

Усі пасажири авто - мешканці Великоберезнянського району.

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що водій автомобіля, який врізався в потяг, порушив правила дорожнього руху, перетнувши залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора.

23 листопада 2013р.

Теги: ДТП, переїзд

Коментарі

ВК.. 2013-11-24 / 09:48:54
Як я чув, та переєзд мигав цілий тиждень, коли проводилися роботи з залізничним мостом, а дньом або два перед трагедією, почав робити нормально, може він думав шо переєзд просто мигав так як і раніше..! А може це просто понти ! про покійних кажуть неможна хренове говорити, але всьоравно як би небуло перед переєздом треба ставати, правила для всіх написані, і як на мою думку то водій виноватий у всьому ! ДУже жаль такі молоді..

ВСЕЗНАЙКО 2013-11-23 / 19:20:55
(АБО ХТО ТАМ З МЕНТОВКІ) ЗРОБІТЬ АНАЛІЗ ПЕРЕЇЗДУ...САМІ ЇЗДІТЕ ЧЕРЕЗ НЬОГО НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО...КУЛЬКО РАЗ ВУН ПРОСТО МИГАЄ БЕЗПІДСТАВНО...І НЕ ЖЕНІТЬ НА ЛЮДЕЙ...ПРОСЛІДКУЙТЕ ЗА ВИНОЮ УКРЗАЛІЗНИЦІ..НЕ БУДЬТЕ ОДНОБОКІ...ТОГО ВИМАГАЄ ГРОМАДСКІСТЬ. І НЕ БРИЗГАЙ СЛИНОВ...ПОТРІБНО В СИТУАЦІЇ РОЗІБРАТИСЯ ДОСКОНАЛО І ВЗЯТИ АНАЛІЗ СПРАВНОСТІ РОБОТИ ПЕРЕЇЗДУ ЗА ОСТАННІЙ РІК...УКРЗАЛІЗНИЦЯ - ЦЕ РОЗСАДНИК ДЕБІЛУ І ДАУНУ, ЯКИМ ТРЕБА В РОТ ДАВАТІ

Оксі 2013-11-23 / 18:23:43
Щойно уточнили. Вони живі. Хлопець ще непритомний. Дівчина прийшла до тями після операції. Стан стабільно важкий.
В контактах інформація помилкова.

Ксенія 2013-11-23 / 18:01:39
переконайтеся в цьому самі, що загинули двоє дівчат і хлопець на сторінці http://vk.com/id168430177

Ксенія 2013-11-23 / 17:55:37
Хлопець помер, залишилася в живих лише 15-ти річна дівчинка

Саша 2013-11-23 / 17:43:02
А хто ці діти? Хтось знає їх прізвища?

Олександра)) 2013-11-23 / 16:11:43
Хлопець живий..непритомний...а дівчина прийшла до тями))до палати нікого не пускають...коло неї мама..

наталка 2013-11-23 / 16:08:02
Велика трагедія... Співчуття родинам.

Адмін 2013-11-23 / 16:05:09


Так, Наталю, ми також уточнили і вже опублікували відповідну "коригуючу" інформацію - http://zakarpattya.net.ua/News/116843-Pres-sluzhba-transportnoi-militsii-pomylylasia-shche-dvoie-uchasnykiv-zaliznychnoi-DTP-na-Velykobereznianshchyni---zhyvi. На щастя, транспортна міліція помилилася. Дякуємо.


зотова 2013-11-23 / 15:54:28
Розмовляла з прес-секретарем їхнім. Він уточнив і за кілька хвилин повідомив, що живі. Бо ж я також пишу, тому це важливо.

Адмін 2013-11-23 / 15:50:37
Як живі, якщо у підрозділі зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці пише, що "потерпілі, які з численними травмами були направлені у лікарню, померли"?

наталка 2013-11-23 / 15:49:51
після цього повідомлення телефонувала в транспортну міліцію. Там уточнили й передзвонили, що живі

0001 2013-11-23 / 15:44:30
Хтось може конкретно сказати чи живі вони?

65465 2013-11-23 / 15:43:07
Всі знають що світофор не працював!!!слідство приховує це,щоб уникнути від відповідальності!

наталка 2013-11-23 / 15:38:20
щойно уточнила. Вони живі. Хлопець ще непритомний. Дівчина прийшла до тями після операції. Стан стабільно важкий.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини