На закарпатській Великоберезнянщині в зіткненні поїзда та легковика загинули двоє людей

2 особи загинули і 2 особи постраждали внаслідок зіткнення поїзда і легкового авто на Закарпатті

На закарпатській Великоберезнянщині в зіткненні поїзда та легковика загинули двоє людей

О 1 год. 39 хв. 23 листопада у селі Забрідь Великоберезнянського району на нерегульованому залізничному переїзді перегону ст. Сіль - ст. Великий Березний Львівської залізниці, сталося зіткнення пасажирського потягу № 601 Львів-Солотвіно з легковим автомобілем.

Трагедія сталася через те, що 20-річний водій автомобіля «ВАЗ-2106» намагався встигнути проїхати обладнаний світло-звуковим сигналом залізничний переїзд на червоне світло,

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди двоє 16-річних дівчат-пасажирів отримали тілесні ушкодження, не сумісні з життям, та загинули на місці пригоди. Водій та ще один пасажир - 15-річна дівчинка, з численними травмами доставлені до районної лікарні.

О 2 год. 45 хв. рух залізничного транспорту відновлено.

Проводиться перевірка.

23 листопада 2013р.

Теги: переїзд, поїзд, зіткнення

Коментарі

Я за народ 2013-11-29 / 18:59:03
Дуже його жаль, вiн був хорошим хлопцем.Така страшна трагедiя 3йе молодих людей померло. Вiчна йiм память хай спочивають з миром.

000 2013-11-29 / 14:34:27
Серьожка помер!(
вічна йому пам'ять.
Ми тебе ніколи не забудемо(

Я за народ 2013-11-28 / 16:15:55
Блин народ но не пишiть всякi дурницi, жалко дiвчат жалко и Серьожу ви незнаэте шо там сталося нашто судити людину. А це я пiдтримую шо 16 рiчнi дiвчата в цей час малиби сидiти дома а не возитися бог зна де, знала дiвчат лiчно i дуже менi йiх жаль i це не йiхня провина шо вони гуляли по ночах а провина батькiв.

юра 2013-11-27 / 01:27:53


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Ангелина 2013-11-25 / 15:31:47
Батьки,рідні,кохані і друзі загиблих дівчаток,я приношу Вам свої співчуття!Це велика трагедія,і словами підтримки вам не допомогти!Але все ж таки ви повинні триматись!Я хоть з дівчатами особисто не була знайома,бо живу в Ужгороді,але бачила їх на дискотеках.А мама Андріани навчалась з моєю мамою в одному класі.Люди,не будьте такими циніками,таке може статись з будь ким!Забрідь забрав життя мого дідуся,також в ДТП,але ми це пережили.Не потрібно нікого звинувачувати.Доки їм на небі зрка горіла,доти й жили.А за Сергія й другу дівчинку,помоліться,хай Бог допоможе їм з цього вибратись,хай вони будуть здорові.
Дівчата,спочивайте в мирі!Близькі запамятають вас такими життєрадісними,добрими і щирими,якими ви були своє хоч і не довге,але життя! Вічна вам память!

333 2013-11-25 / 15:08:50
ПО ПЕРШЕ! ЗАВЖДИ ПЕРЕД ПЕРЕЇЗДОМ ПОЇЗД ПОДАЄ ЗВУКОВИЙ СИГНАЛ ПО ДРУГЕ ВОДІЙ МАЄ ЗУПИНИТИСЯ НА ЗНАК СТОП І ПЕРЕКОНАТИСЯ ЩО НЕ ЇДЕ ПОЇЗД ПО ТРЕТЄ ЯКЩО ПЕРЕЇЗД БУВ НЕСПРАВНИЙ ТРЕБА БУТИ ЩЕ УВАЖНІШИМ І ПЕРЕКЛАДУВАТИ ВЕНУ НА УКР ЗАЛІЗНИЦЮ ЦЕ СМІШНО . ПОЛИМКИ БУВАЮТЬ НА КОЖНІЙ РОБОТИ А НЕДОТРИМАНЯ ПРАВЕЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПРИЗВОДИТЬ ДА ТАКИХ ВИПАДКІВ ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ УЧІТСЯ НА ЧУЖИХ ПОМИЛКАХ !

00000 2013-11-25 / 14:16:59
канєшно в нас всьо так робиться....прості люди які нівчому не винні та нехай помирають, а ще і посмертно їх винуватими зроблять а вся наша влада, начальники будуть і дальше собі благополучно жити і других калічити.....

юра 2013-11-25 / 13:12:57
там блять чотири дня сука світлофор просто так блимав а коли тута херня сталася тогдий такой наладили жиби жилізнодорожники не були віноваті

юра 2013-11-25 / 13:10:40
ви сука придуоки там водій не винен там винні жилізно дорожники,бо по перше там не правильний переїзд,подруге там несправжній світлофор і він був нерегульований,може водій і став на стоп але там видимість кончена там посля переїзда поворот зразу і ще плюс до того туман був такшо не виніть водія він там не причому.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

дядя 2013-11-25 / 12:34:12
настя ти права

0000 2013-11-25 / 11:01:52
замість того, шо ви ту устроїли та ліпше пуйдіть та поставте свічечку за померлих а за виживших помоліться, бо лише чудо Сергія врятує...
а ви тут винен, не винен, ви там були ви знаєте чому так сталося??? сидіть тихо і сопіть у дві дірки і радуйтеся що це не з вами таке сталося.... якщо водій і винен, то він вже по повному розплатився за свої гріхи..... а судити не ви будете... праведні всі, а самі чим займаєтеся..... що тепер молодьож витворяє та колись лише у фільмах можна було побачити.....мало успокойтеся всі, бо колись тому настане кінець....

Настя 2013-11-25 / 09:38:19
Богдан, ти ким себе возомнив? ти хоть знаєш які причини тої аварії!!! якого **** ти судиш водія? ти **** шо самий чесний ці шо?
Люди нєфіг туй робити з себе самих умних!!! представте шо би ви робили на їхньому місті!!! і як би ви дуже дотримувались правил!!! і вообще коли ви їх останій раз читали і чи вообще читали!!! ці то лем туй судити потерпілих!!! ви раз задумайтеся над собов а потош будете шось піпікати! каждий з вас ходить гуляти і я просто не вірю шо ви николи не сидите довше чим 11 год!! вшиткі знаєте собі забантувати до рана а дівок судете! просто в каждого своя доля і з каждим може ся дашто стати!
такшо роти позакривайте і подумайте чи боло би вам приємно коли вас обсуждали би зовсім незнакомі люди!!! представте як би було вашим батькам!!!
Ви ж нич не знаєте шо там боло і як!!!а судите!!! може в них склалася така ситуаціа шо вони не сразу сообразили як з неї вибратися!!! а можи вони питалися но зробити нич не мож боло!!! вот нафіга судити? подумайте шо би ви зробили на їхньому місті!!! а просто язикамі чесати всі годні!! задумайтеся над тим а потом пишіть всякой такой хоть шо!!!

....) 2013-11-25 / 08:26:35
.*.

вася 2013-11-24 / 22:27:42
дуже жаль аж на душі фігово

11111 2013-11-24 / 22:24:05


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Вика 2013-11-24 / 22:22:29
и в правду,
если бы девочки были умные,
к тому же не совершенно летние девочки!
они бы не гуляли ночью в такое время,и нормальные родители не отпустили бы гулять среди ночи!
и кажется их в ту машину силой не заставляли садится!
и Сережа в этом не виноват!

Вика 2013-11-24 / 22:17:32
что вы обвиняете Сережу?
вы знаете кто виноватый?
вы знаете вообще почему он не остановился?
не вам судить!
уж лучше молчите,чем эту херню тут пишите!
он и так в тяжелом состоянии!!!!!!

Друзі 2013-11-24 / 21:49:14
Ми важаємо зо Водій не винен.

Имхо 2013-11-24 / 21:19:07
Люди,не тупіть.Закон вам в руки,просто водій не учив правила переїзду через залізницю .

Стаття 20. РУХ ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕЇЗДИ

20.1. Водії транспортних засобів можуть перетинати залізничні колії лише на залізничних переїздах.
20.2. Під'їжджаючи до переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов'язаний керуватися вказівками і сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і дорожньою розміткою, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд (локомотив, дрезина).
20.3. Для пропуску поїзда, що наближається, і в інших випадках, коли рух через залізничний переїзд заборонено, водій повинен зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінією) (див. додаток 2), дорожнім знаком 2.2 (див. додаток 1), шлагбаумом чи світлофором так, щоб бачити сигнали, а якщо засоби організації дорожнього руху відсутні - не ближче 10 м до найближчої рейки.
20.4. Якщо перед переїздом немає дорожньої розмітки або дорожніх знаків, що визначають кількість смуг руху, рух транспортних засобів через переїзд дозволяється лише в один ряд.
20.5. Рух через переїзд забороняється, якщо:
а) черговий по переїзду подає сигнал заборони руху - стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом (червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками;
б) шлагбаум опущений або почав опускатися;
в) увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума;
г) за переїздом утворився затор, який змусить водія зупинитися на переїзді;
ґ) до переїзду в межах видимості наближається поїзд (локомотив, дрезина).
20.6. Рух через переїзд сільськогосподарських, дорожніх, будівельних та інших машин і механізмів дозволяється тільки в транспортному стані.
20.7. Забороняється самовільно відкривати шлагбаум або об'їжджати його, а також об'їжджати транспортні засоби, які стоять перед переїздом, коли рух через нього заборонено.
20.8. У разі вимушеної зупинки транспортного засобу на переїзді водій зобов'язаний негайно висадити людей і вжити заходів для звільнення переїзду, а якщо це не вдається зробити, він повинен:
а) коли є можливість, послати двох чоловік уздовж колій в обидва боки від переїзду не менш як на 1000 м (якщо одного, то в бік ймовірної появи поїзда, а на одноколійних переїздах - у бік гіршої видимості залізничної колії), пояснивши їм правила подавання сигналу зупинки машиністу поїзда (локомотива, дрезини), що наближається;
б) залишатися біля транспортного засобу і, подаючи сигнали загальної тривоги, вживати всіх заходів для звільнення переїзду;
в) у разі появи поїзда бігти йому назустріч, подаючи сигнал зупинки.
20.9. Сигналом зупинки поїзда (локомотива, дрезини) є круговий рух руки (у світлу пору - із шматком яскравої тканини або будь-яким добре помітним предметом, у темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з факелом або ліхтарем). Сигналом загальної тривоги є серії звукових сигналів транспортного засобу, що складаються з одного довгого і трьох коротких сигналів.


Безумовно є й вина на Укрзалізниці,но,як би водій був обережний нічого би й не сталося !

111 2013-11-24 / 20:56:05
От сука, машиніст. ене пропустив жигуля з курвами...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини