На Закарпатті вчителька покусала ученицю 2-го класу

У селі Барбово Мукачівського райоу Закарпатської області 8-річну школярку покусала її 50-річна вчителька, яка була її класним керівником.

На Закарпатті вчителька покусала ученицю 2-го класу

Цю інформацію інтернет-виданню Закарпаття онлайн підтвердили у прокуратурі Закарпатської області.

За попередньою інформацією, сталося це12 листопада близько 11-ї години під час уроку української мови, коли діти писали диктант. Вікторія Л. не встигла дописати речення в диктанті, через що вчителька Ганна Н. вкусила її за передпліччя.

У дитина з'явилася гематома. Крім того, як стверджують батьки дитини, довелося робити аналіз на сказ.

Батьки написали заяву в міліцію.

Як повідомили в прокуратурі, інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 ч. 1 Кримінального кодексу України - "Умисне легке тілесне ушкодження" (карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

На місце виїхав прокурор прокуратури Закарпатської області і ювенальний прокурор. Вони мають з'ясувати, чи справді інформація відповідає дійсності.

13 листопада 2013р.

Теги: укус, сказ

Коментарі

поп-віт 2013-11-14 / 16:20:47
Цілком з Вами згоден,але я казав про загальні аспекти,якщо не буде реформ у освіті,то подібних осіб буде все більше і більше там,де їх не повинно бути взагалі

Віт 2013-11-14 / 14:48:25
До Поп
Припустимо що діти й не янголятка, але КУСАТИ??? Особа, яка стільки років пропрацювала педагогом, ВКУСИТИ ДИТИНУ??? Ну, буває, рукоприкладство, крейдою жбурнуть)) Було пам'ятаю в першому класі одного однокласника головою в дошку приклали злегка)), але кусати - вибачте, це вже щось не нормальне...

поп 2013-11-14 / 08:32:13
дуже цшкаве спілкування,викладачі звіри а учні беззахістні янголятко,,ніхто не помічає,те що система навчання принижує і самого вчителя і учня.Тільки тоді,коли ця система буде реформована,коли вчитель буде отримувати нормальні гроші а не подачки і на посаду вчителя буде конкурс,тільки тоді в навчальних закладах зявляться фахові спеціалісти.

СТОМАТОЛОГ 2013-11-14 / 08:07:50
АНАЛИЗ НА СКАЗ ,ДВА СПОСОБА ;кровь больного животного,берут заражают мышей ,.и наблюдают,может и не проявить (маленькие сроки наблюдений непроходит инкубационый период)- в этот период потерпевшего покусанного уже колят ,тоесть делают инъекцию ),далее могут провести повторную экспертизу путем вивесекции головы больного животного ,для анализа на головном мозге..,безусловно вчительку надо проверять на психиатрическую экспертизу,и именно врач психиатр в данном выпадке должен сделать выводы почему гражданка Б..,укусила .,гражданку П....,ВЫВОДОВ ЗДЕСЬ ДВА!Ежели она психически неуравновешеная ,есть такое понятие в психиатрии,нарушения реакции возбудимого круга,ежели да значит она неможет быть подвергнута уголовному преследованию,но ,в этом случае она неможет работать,;учительницей,продовцом,контролером в транспорте,(тоесть в общественно-загруженных местах),ежели врач -психиатр дает выод что оа абсолютна здорова ,зачит она должна быть подвергнута уголовному преследованию со стороны прокуратуры(так ка это ребенок,это есть функция прокуратуры а не милиции...

дохтор 2013-11-13 / 22:17:37
Цікаво, як саме вони робили "аналіз на сказ" :)

Віктор 2013-11-13 / 19:31:53
Робить Сатана обхід по пеклу.
- А це хто тут у вас?
- Це вбивці в казані зі смолою кричать.
- А тут хто це у вас?
- Це грабіжники корчаться в розпеченому казані.
Тут бачать інтелігентного виду чоловіка, що із задоволенням плаває
в смолі. Сатана питає:
- Хто ви? І чому ви в пеклі?
- Я вчитель. А хіба це пекло?

Міша 2013-11-13 / 18:54:58
Зуби гамором вибити і на 6 років позбавлення волі у тюрмі суворого режиму!!!!!!!!! Хто згідний зімною пишіть!

Вася 2013-11-13 / 18:19:47
Зуби на фІг вирвати І на виправнІ роботи

Правда 2013-11-13 / 17:47:52
Да,тепер дитину зроблять винною,цілому класу заборонять з нею спілкуватися.Викладач скаже учням,що такої учениці в класі не існує і т.д.А що саме гірше,то в своїй помсті буде використовувати дітей(старосту класу,родичів та підлабузників,які за хорошу оцінку ладні на все).А батькам дівчинки порада:
Підтримуйте свою дитину,вона для вас найкраще,що є в світі,вона продовження вас.

олена 2013-11-13 / 17:18:10
учитель-это не профессия.это-призвание. безумно сложный труд-для тех,кто не любит детей,а таких сейчас в школе учителей-подавляющее большинство.дети,вообще люди,работа с людьми-это не для всех.по поводу мамы.. да у нас учительница была мгногим ближе,чем мама,вот так! мы могли ей доверить то,что в силу разных причин не могли доверить даже родителям.читайте Сухомлинского,Ан Алексина ,Я Крчака-вот образцы педагогов! школа сейчас и вправду совершенно утратила воспитательную функцию.а раньше даже журнал выходил такой"Семья и школа" это,по идее-взаимосвязанные вещи. а теперь в школе дети мало кому нужны.впихнуть знания-по уродливой программе,написанной людьми.кот сами ни дня не работали в школе с детьми-вот основная задача. и показуха. вот вам и вся современная школа. в общем и целом.

Никита Ничипорук 2013-11-13 / 16:50:27
Ноги в таз, залить цементом и в море.

киевлянка 2013-11-13 / 16:41:37
Батьки зробили анализ на сказ! !А коли дитина йде в школу то краще би наказували вести себе пристойно, бути уважною, слухати вчителя, записувати домашнэ завдання ....

циник 2013-11-13 / 16:00:19
Я соглашусь с предыдущим высказыванием.Педагог читает свой предмет и не обязан исправлять ошибки в воспитании допущенные семьёй ,поскольку он не в состоянии сделать это физически,после работы в школе преподователя ждёт вторая смена,т.е. проверка кучи тетрадей,а у них,ко всему прочему ,есть ещё и своя семья,которой надо уделять внимание(и между прочим тоже воспитывать своих детей).Причина кроется на мой взгляд в другом-система образования рутинна и она практически не претерпела никаких изменений со времен бывшего СССР.При правильном подходе можно было бы все "острые углы"убрать.

поп 2013-11-13 / 15:40:00
"мамою для учня".Мамою для учня може бути тільки рідна мама!Якщо тут деякі бажають щоб вчитель виконував обовязки гувернантки,то не хай платять за цю опцію!Вихованням маленької людини повинна займатися сімя а не викладач.у якого на це не має жодного часу.Якщо учень приходе до школи і крім брудних висловлювань нічого не може промовляти,то хто винен викладач,чи батьки,які випустили у світ цю дитину?

Гість 2013-11-13 / 15:06:50
Пане Володимир,а ви дітей маєте?Цікаво яка би була ваша реакція на таке ставлення викладача до вашої дитини?Може ви б їй віддячили і путівку на Мальдіви купили?

Володимир 2013-11-13 / 14:23:33
Ви би краще своїх дітей вдома нормально виховували. А то самі ви на них "забили" і все повністю повісили на вчителів!

петя 2013-11-13 / 14:03:15
в с Осій вчителька Матіко А І давно сказилася

Адмін 2013-11-13 / 13:25:48
Мукачівщина

мама 2013-11-13 / 13:17:48
А в якому районі,місті чи селі сказилася вчителька?

мама 2013-11-13 / 13:12:46
То не дивина на Закарпатті вчителі можуть собі дозволити багато чого ,а батьки мовчать бо не хочуть проблем з цими "БОГІНЯМИ".На пенсію потрібно відправляти неврівноважених вчителів.Вчитель повинен бути мамою в школі для учнів,а не звірями в овечих шкурах!
Бідна Дитина,шкода батьків та їх здоровя і нерви.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку