Убивці хлопця в Рахові належать до секти сатаністів (ФОТО)

Про це повідомили в прес-службі УМВС України в Закарпатській області.

Убивці хлопця в Рахові належать до секти сатаністів (ФОТО)

Як повідомялє видання "Факти", в ході допитів підозрювані повідомили, що належать до секти сатаністів.

Тепер як основну версію правоохоронці розглядають вбивство з ритуальною метою.

Про те ж саме твердять і коментатори з Рахова на сайті Закарпаття онлайн.

Щонайменше дивним є і фото самого покійного Владислава Михайлюка в його профілі в соціальній мережі ВКонтакті.

Сторінки вбивць у мережі ВКонтакті - граф Мор (Веклюк), Oleh Taylor і Михаил Неадекватний (Гамор), на які теж вказали читачі Закарпаття онлайн, також переповнені сатаністською символікою.

05 листопада 2013р.

Теги: сатаністи, вбивство

Коментарі

!!! 2013-11-09 / 21:24:24
якщо перевернуті хрести, розчленовані трупи, голови насажені на кіл це нормально, то я нерозумію куда котиться цей світ.

111 2013-11-07 / 08:55:55
http://media.stb.ua/uploads/public/VIKNA/061113/061113_temna_sprava22.flv

Та ти шо О_о 2013-11-05 / 16:52:31
ютюбу, ти спочатку подивись на ті стрінки, особливо Олега Тейлора, пролистай картинки, переглянь відео... А то так - не читал, но осуждаю. Тут питання не в тому у що вони вірять, а у жорстокому спланованому вбивстві. На довічне їх.

незалежне 2013-11-05 / 15:52:48
youtube: 18 ножових поранень якось на випадковість не змахує..
А музика і тексти пісень таких рок-груп, як «Slayer» («Вбивця»), «Celtic Frost» («Кельтський Мороз»), «The Who», «KISS» і «Led Zeppelin» часто-густо виступають із закликом до суспільної непокори і поширюють сатанинську ідеологію. Достатньо показові навіть самі назви їхніх пісень: «Шабаш, кривавий шабаш», «Вбий і будеш врятований!», «Номер звіра» тощо. Подібна музика характеризується вкрай низькою якістю з погляду мистецтва, але натомість її зміст прямо закликає до сатанізму, а її атака є чимось набагато більшим, ніж просто розвага.Культова група «жорсткого» року «Led Zeppelin» змогла залишити свій слід в історії поп-культури головним чином завдяки своєму гітаристу Джиммі Пейджу (Jimmy Page), який, випробувавши на собі повною мірою галюциногенні наркотики, привів групу до явного сатанинського культу. Серед пісень, що принесли групі світову популярність, «Неауеn» («Східець у небо»), текст якої включає чаклунські заклинання та підсвідомі повідомлення, і «Presence» («Присутність»), яка взагалі присвячена сатанинським силам.
P.S.чомусь в таких описах і текстах не дуже виражено ваших:"нема призовів до зла"

youtube 2013-11-05 / 15:20:23
Сатанисти ) Вбили випадково, а вся дурниця на сторінках то від їх прихильництва до важкої музки, доречі, в котрій нема призовів до зла, а саме його критика. Звичайні малолітні дол-би, а не сектанти.

небайдужа 2013-11-05 / 13:18:32
Ви шо тріснулися головою? Я про тих хто писав статтю!! Яка дивна фотка??? На задньому плані машина, в якої включені фари! Він просто вчився їздити літом і тому зробив таке фото! Ви думайте шо пишете!!! Не верзіть дурницю аби зацікавити! Тут вже йдеться про людьскість! Майте совість! Батькам співчуваю! А Владіку Вічне Небесне Царство! А тих ублюдків треба відправити в пекло з муками!

Не прихильник 2013-11-05 / 12:18:40
То ви вважаєте що "Нормальні прихильники цього культу набагато адекватніші і розвинутіші за пересічну людину!"?????? Я здивований м'яко кажучи. Ну якщо за пересічну людину брати якогось наркомана .... Взагалі словосполученя "нормальні прихильники...." це щось з чимось. Сатанізм апріорі - ЗЛО. Розберіться, хто такий сатана, а потім цю нісенітницю верзіть.

земляк 2013-11-05 / 12:14:23
А де влада та громадськість були?
Що, накінець роблять церкви, разом із своїми попами, яких понабудували різні конфесії, практично на кожному перехресті, по всьому Закарпатті?
Чи збирати голоси від виборців та гроші від вірників все ж легше і простіше - ніж займатись вихованням молоді?

Мабуть так і є...

Прихильниця 2013-11-05 / 10:54:11
Які сатаністи? Це просто якісь малолітні неповноцінні хлопці, які вдягли на себе образ, абсолютно не розуміючи, що до чого... Сатанізм абсолютно інше. Нормальні прихильники цього культу набагато адекватніші і розвинутіші за пересічну людину!
Все як завжди: через малолітніх дебілів, які вирішили якось виділитися створюються і укріплюються стереотипи! А ЗМІ тільки щасливі, що можуть зробити з подібного "сенсацію"!

Перехожий 2013-11-05 / 10:41:57
Мда, баловство у виді сатанинських культів в соцмережах для цих хлопців закінчилось, скоро почнеться суворе і довге життя на зоні, а там таку лірику навряд чи розуміють

НОВИНИ: Соціо

23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 7
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1