У Рахові хлопці вбили свого товариша, кинули труп в яму і засипали камінням (ФОТО)

Тридцятого жовтня до Рахівського райвідділу міліції з заявою звернулася вкрай стурбована 39-річна мешканка Рахова, яка повідомила про зникнення свого 18-річного сина.

У Рахові хлопці вбили свого товариша, кинули труп в яму і засипали камінням (ФОТО)

Схвильована мати пояснила, що напередодні син взяв 500 гривень для придбання комп’ютера, який йому везуть з Києва товариші. Далі о п'ятій годині ранку юнак пішов на автостанцію зустріти цих друзів, аби віддати їм гроші та забрати обіцяний комп’ютер. Проте, хлопці його обдурили, та ще й змусили заплати за проїзд з Києва, після чого він у розпачі повернувся додому. В цей день, обідньої пори, парубок ще телефонував подрузі про те, що йде за комп’ютером до товариша. Обіцяв, коли повернеться — зателефонувати. Проте він пропав — дівчина виявилася останньою з ким він спілкувався…..

Ця подія була внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань. Допошуків хлопця було задіяно весь особовий склад райвідділу,надзвичайники Рахівського району та кінологи. Працівниками міліції були опитані всі можливі свідки та очевидці зникнення хлопця. Врешті, в полезору оперативників потрапили й три товариша, з якими, зі слів матері, зустрічався хлопець ранкової пори.

Один з них, після бесіди з міліціонерами розповів страшну правду…...

Того дня йому зателефонував один із колег і попросив зустрітися в закинутій будівлі біля сміттєзвалища. Коли він прийшов, то побачив що двоє його друзів вбили людину. Цією людиною був розшукуваний мамою хлопчина. Він помер від множинних ножових поранень. Щоб замести сліди, ця зграя кинула труп в яму та засипали камінням.

Працівники міліції проводять подальші слідчі дії, щоб встановити мотиви та всі обставини скоєння злочину. Наразі всі троє затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, підозрювані у скоєному зізналися..

Слідчими органами за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує суворе покарання у вигляді позбавлення волі на строквід десяти до п'ятнадцяти років, або довічне позбавленням волі.

Олеся Чайковська, Рахівський РВ УМВС

02 листопада 2013р.

Теги: вбивство, Рахів

Коментарі

to 123 2013-11-18 / 17:51:03
не надо тут людей лечить. если кто-то был в друзьях этих уродов то они видели что творится на их страничках в ВК и прекрасно знали, что дружат с неадекватами, а значит и сами от них недалеко убежали. Всех их надо перепроверить и на учет поставить.

123 2013-11-18 / 11:02:42
Люди, лікуйтесь. А то це уже параноя прислідування. Всі виноваті хто знав його. Це повний принцип стада, яке пре на все що їм скажуть.

хм О_о 2013-11-16 / 14:47:27
Граф Мор (Олег Тейлор) у друзях має Лорда Беліала, а фоточки у нього теж нічогенькі https://vk.com/id34492617?z=albums34492617. Цікаво, а що це за сходочка??
Хто про цього хлопця щось знає?? І ще цікавить, чому всюди в новинах тільки того олега показують, а про Гамора ні слова. Яку роль він у вбивстві відігравав??
ПиСи Граф Мор, Лорд Беліал .... одна еліта блін ))

Просто я 2013-11-10 / 19:29:10
Та блін.Ви помішались ,ще скажіть ,що це заговор...............Заспокойтесь те ,що ви кидали це 2008р.Я не говорила,що нема прибічників сатанізму.Вони є і будуть,так влаштовані люди.Не завжди вони шукають вихід там де потрібно.І я 100% впевнена ,що до таких вчинків привела не важка музика.Я сама слухаю важку музику і працюю в школі з маленькими дітками.При тому коли бачу кров стає страшно і гидко.Завжди з співчуттям відношусь до оточуючих.Но це все пофіг адже я слухаю важку музики,а це вже означає що мій друг сатана.От так ви думаєте,і цю думку насаджуєте всі .Жаль.Але це -релігійна секта.А приналежність до неформалів це нне приналежність зразу до релігійної секти.А це викликає масовий срах і психоз.Люди боятьсяя , в Рахові говорити з неформалами.Почитайте наукову літературу ,розмежуйте ці два поняття.

хххх 2013-11-10 / 18:08:08
а це ще більше інтересно http://vk.com/club18998648

хххх 2013-11-10 / 17:27:44
почитайте дуже інтересно для тих хто каже шо не може такого бути і сатаністів нема http://fakty.ua/144341-dvoe-chlenov-sekty-satanistov-prigovoreny-k-13-i-14-godam-tyurmy-za-ritualnoe-ubijstvo-molodogo-harkovchanina

за! 2013-11-10 / 03:34:36
підтримую нижче сказані слова!!!

Нижньоворітець 2013-11-10 / 02:39:11
Мої співчуття родині загиблого...
Паньство, це не жарти. Сатана збирає свої плоди... Бережіться ходження до ворожки, будь-які ворожіння (чорна чи біла магія), не жартуйте з прокльонами... Це не жарти і хлопцям не здалося і не привиділося, тільки вони виконали те, що їм наказав їхній пан. Йдіть до сповіді і будьте зєднані з Євхаристійним Христом і тільки тоді Вам нічо не загрожує. Якщо бачите впливи окультизму на дитину, не нехтуйте, думаючи що це тільки субкультура. Відбувається страшна боротьба за наші душі.
а відносно вбивць, то їм допоможе тільки акзорцист а не жодні психотерапевти. проблема відбувається на іншому рівні ніж медичний. це не хвороба душевна. інакше, цих хлопців демон знищить- найімовірніше через самогубство. Якщо хтось їх знає, порадьте священика
Христос посеред нас!

Просто я 2013-11-09 / 22:30:25
Ага хай самі себе захищають.А не по вашй милості потрапили ссилки на тих пацанів сюда.А не ви розповсюджували лжефакти про них.Скажіть будь ласка при таких ваших вчинках ви хочите сказати,що ви живете по загальноприйнятим нормам моралі.Де ваша мораль ?У тих висловлюваннях неправдивих.Правильно ви пацанів тупо підставили,а тепер ще говорите хай вони самі розбираються.ви забрали у людей право на сокійне життя,на них дивляться як на уродів лише тому,що ви несприймаєте неформалів,і полюбляєте чисати язиком.Вбивці є,хворі ублюдки.Ніяка це не секта і не ритуал,а просто вчинок хворих людей.

56789 2013-11-09 / 22:12:55
Ы як вони можуть самы себе захистити коли проти них цыле мысто!хоча вони так само як ы цыле мысто невиноваты нехай цим займаетья млыцыя ы виясняе хто виноватий а хто ны а не ви ы не я!я все сказав!вiчна память владиславу!

56789 2013-11-09 / 22:07:34
Нема чо гнати на пацанчикыв тих запусто! Якби ныхто невигадував про них "брэд"ныхто би ы незахищав!закрийте вже цю тему !

12345 2013-11-09 / 21:45:04
дуже гарно сказано, дійсно дайте нарешті хлопцю нормально спочити і нехай земля буде тобі пухом. ВІЧНА ТОБІ ПАМ'ЯТЬ.

12345 2013-11-09 / 21:29:09
нема чо захищати усяких там "пацаньчиків"тут можна писати вічно,але безтолку.Якщо вони пацаньчики самі себе хай захищають на то вони пацаньчики.а тут пригати за них марно.І люди хватить писати бред,дайте спокійно там душі знайти покій...=((

56789 2013-11-09 / 21:25:26


Коментар видалено через використання ненормативної лексики. Адмін


56789 2013-11-09 / 21:21:32


покажи хоть 1 коментар де захищают вбивць *** а далі говори що хтось їх захищае як мош бути такими тупими не доганяти шо захищают не вбивць а інших пацанчиків!!!


до !!! 2013-11-09 / 20:02:26
а чого вони так захищають їх, значит вони всі одинакові.

!!! 2013-11-09 / 19:59:42
народ ми всі люди, і ми немаємо ніякого права судити інших.

хоч сказати що всі його знакомі такі ж? 2013-11-09 / 19:50:26
якби они всі такі они би там присутствували на ритуалі і якби я один з них я би нетак говорив постав себе на їх місце!то шо 1 далбайоб то не означае шо они всі такі!коли ви всі у цьому впевнитесь тоді й пишіть то шо будете знати!а вигадувати нашо?

56789 2013-11-09 / 19:46:11
чи ти хоч сказати шо якби на тебе брехали херню всяку просто так ти би си заткав?

до 56789 2013-11-09 / 19:42:02
знаєш є мудрий вислів: скажи хто твій друг і я скажу хто ти. ти видно і є один із них...

НОВИНИ: Кримінал

10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять