Управління освіти Ужгородської міськради передало в міліцію списки "неблагонадійних" дітей, а сторінка "бунтівників" щезла з ВКонтакті

Управління освіти Ужгородської міськради передало до Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області списки школярів, що їх склали за результатами аналізу списків учнів, відсутніх на заняттях в школах 28 жовтня, та за результатами перегляду відео, відзнятого прес-службою міліції.

Управління освіти Ужгородської міськради передало в міліцію списки "неблагонадійних" дітей, а сторінка "бунтівників" щезла з ВКонтакті

Про це Закарпаття онлайн повідомило джерело в Ужгородській міськраді та підтвердили джерела в міській міліції.

Як повідомляється, для складання списків було залучено освітян, яких змусили впізнавати на відео своїх учнів.

Як стверджує джерело в міліції, офіційною версією для використання списків є "профілактична робота" серед школярів. Неофіційно йдеться про психологічний тиск на школярів та їх батьків через участь у мітингу проти відміни осінніх канікул.

Ця інформація заперечує офіційні заяви СЗГ УМВС України в Закарпатській області та керівництва Ужгорода про те, що, начебто, "про жодні репресії до самих учнів, які були учасниками подій довкола мерії, не йдеться".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, ужгородських школярів "змушують відмовитися від своєї активної позиції по відношенню до теми відміни осінніх канікул в школах і вилучити з інтернету всі матеріали на цю тему". З такими фактами зіткнулася і редакція Закарпаття онлайн. Підтвердженням цьому став також той факт, що групу "Канікули в Ужгороді", в якій школярі обговорювали потребу  та методи проведення протестної акції проти відміни осінніх канікул в Ужгороді, сьогодні було видалено з соціальної мережі ВКонтакті. На час закриття учасниками групи були майже 1 тисяча ужгородських школярів.

Натомість, соціальна мережа Фейсбук, де мають свої сторінки чимало соціально активних дорослих ужгородців, переповнена обуреням щодо брутальних дій влади і міліції в цьому питанні.

Коментар керівника прес-служби обласної міліції О.Подебрія телеканалу "Тиса-1":

30 жовтня 2013р.

Теги: канікули, міліція

Коментарі

Ірина 2013-11-01 / 06:54:12
Ну неужели ужгородским властям нечем заняться? Столько проблемных вопросов, а они к детям прицепились! И смешно и грешно! Позориться на весь мир ... только мы умеем!Прекращайте этот цирк. Использовать детей в таких целях это очень низко, и это не человеский поступок. К сожолению ничего морального не осталось в нашых людях...и это очень прискорбно!!!и главное: что они этим та, добится хотят?Ведь лучше то никаму не станет....по закону жизни...ВСЕГДА И ЗА ВСЕ приходит время платить!!!!

Ужгородка 2013-10-31 / 17:30:42
А имеют ли право те сексоты, которые подавали списки на своих учеников в карательные органы, работать педагогами, да ещё на руководящих должностях? И что теперь с этими детьми будут делать? Куда будут отправлять В Сибирь .на лесоповал? Или В Забайкалье, на урановые рудники?

Іван Іванрвич 2013-10-31 / 16:42:00
у 8 школі опитування не проводилось краще б міське управління освіти дало списки директорів шкіл в міліцію які тянуть гроші у батьків у так звані особисті фонди школи ганьба вам

МАМА 2013-10-31 / 15:42:46
Знову черговий обман батьків та дітей. Писали про опитування батьків через щоденники щодо згоди з перенесенням канікул чи незгоди, яке не відбулося, по крайній мірі в гімназії на 8-го Березня таке не проводилося. Класні керівники просили нічого не писати в щоденниках, просто завуч пройшлася по класах і невідомо що питала в дітей. Черговий обман самих себе шановні вчителі, директори шкіЛ та пане мер. А тепер можете розказувати, що акція протесту була спРовокована політиками, вона спровокована мером Погореловим, який в черговий раз на ВЧОРАШШНІЙ сесії збрехав про 64 відсотки батькв, які хотять подовжених зимових канікул. Перевірте пане мер щоденники дітей з гімназії та запитайте на якій підставі Вам дали такі результати опитування, адже 50% дітей і зараз відсутні в класах...

Галичанка 2013-10-31 / 13:13:02
Тримайтеся, не здавайтесь! Батьки підтримайте і допоможіть дітям відстояти свої права!
На яких таких підставах мер керує дитячими канікулами !Ганьба!

igor 2013-10-31 / 08:20:19
Безпредел. Ще знаете, що в садочках і деяких школах масові випадки захворювання Боткіна(жовтуха). Крім обробки приміщень - ніяких дій. Все покривається, ніяких карантинів. Це щоб точно зараз не було ні канікул, ні карантину.

любителю лайна- погорелову 2013-10-31 / 07:53:05
Геть бовдурі!!! І не ганьба за дітлахами ганятися? Кінець здорового глузду у м.Ужгороді! Скільки ще лайна треба погорелову, щоб вдосталь ним намаститися???

Йовжі 2013-10-31 / 05:35:28
Думаю після цього в мера полетить шось важче аніж яйця

сусід 2013-10-30 / 18:46:34
У цих списках і внуки погорелого, які теж прогуляли уроки

родич 2013-10-30 / 18:19:32
Це дуже добрий та повчальний урок як для дорослих, пвдлітків, їх батьків та чиновників. Учні шкіл, це майбутнє країни , яке має отримати належне виховання та освіту. Діти це свого роду індикатор суспільства, у котрих ще не сформована свідомість, світогляд , в силу природнього фізіолонічного розвитку, але почуття сприйняття негативних ситуацій, в якій оипиняються діти та їх близькі, родичі дуже емоційне, вразливе, часрм піддане емоціям, інколи неконтрольване. Тим більше в час прогресу соцмереж, інтернету,, діти стають не по своїх роках обізнаними, начитаними , комунікабельними. Тому контакти в соцмережах і приводять до таких спалахів. А чиновникам та вчителям треба бути надто обеережними при висловлюваннях та приймати обдумані, узгоджені рішення. В противному випадку вік мітингувальників в Україні значно помолоджає.

Олена 2013-10-30 / 17:51:33
Це ж Пагарєлов виборців свого сина до міліції відправив?

... 2013-10-30 / 16:57:19
Нема нічого смішного. Вони деградують з такою швидкістю, що гумором тут дійсно не обійдешся. Ще питання: наша самоорганізація, зрілість і мужність чи їхня втрата всякої людською подоби прийде першою до фінішу. А на п'єдисталі життя срібло і бронза не передбачені. Там є лише смерть або життя в широкому рзумінні.

Богдан 2013-10-30 / 16:50:34
Здається мені цю мерію окрім бітами нічим не вгамуєш.

Генек 2013-10-30 / 16:36:33
Ага, і всіх дітей, шо там були і мітингували в концтабір) або тавро на чоло "політично неблагонадійний"))

Кирилко екскурсовод 2013-10-30 / 16:07:48
Та най іде то то управління освіти на лису гору разом із міьким керовником укупі.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини