В Ужгороді сотні дітей бунтують проти скасування осінніх канікул

Під стінами Ужгородської міської ради школярі, яким наприкінці минулого робочого тижня оголосили про відміну осінніх канікул, вимагають повернути їм законний відпочинок.

В Ужгороді сотні дітей бунтують проти скасування осінніх канікул

Кілька сотень дітей на площі Поштовій, тримаючи протестні транспаранти, вигукуючи «Канікули!», вимагають підходу до них міського голови або його профільного заступника. Натовп школярів увесь час скандує найрізноманітніші гасла.

В якийсь момент до дітей вийшов заступник міського голови Юрій Бєляков, однак, вже за кілька хвилин він знову зник у стінах міської ради. У будівлю у відповідь з натовпу полетіли цукерки, монетки, сирі яйця. 

Вже у фойе журналістам Юрій Бєляков повідомив: влада готова до діалогу, однак, говоритиме з батьківським комітетом. Натомість, коли батьки за кілька хвилин прийшли до нього на зустріч, чиновник відмовився з ними спілкуватись, розвернувся і пішов геть, радячи батькам: «Поговоріть самі з собою».

Не дочекавшись виходу до них нікого з посадовців, діти вирушили під стіни Закапатської ОДА. За інформацію Закарпаття онлайн, там на них школярів чекають голова ОДА Олександр Ледида, яким, власне і рекомендовано відмінити канікули, й керівник Ужгорода Віктор Погорєлов.

Тим часом, у Виноградові, де діти також вимагали повернути їм осінні канікули, влада спромоглась на відміну абсурдного рішення і дозволила дітям відпочивати впродовж тижня.

 

Закапаття онлайн

28 жовтня 2013р.

Теги: канікули, школярі, діти,

Коментарі

Курка 2013-11-04 / 17:48:52
Слідуючий раз отримає не яйцями, а по яйцях!
Моліться,"проффессора",щоб ні одна дитина не постраждала!

Лісник 2013-11-04 / 17:44:24
Вісім років по рішенню суду погорєлому мало, хоче ще!

нона 2013-10-28 / 15:06:44
"мама" так давайте в літку вчитись, і тепло і ніхто застуджуватись не буде. а щодо мера, який хоче звинуватити директорів, то нехай почитає рішення яке він піписав і подивиться яка там стоїть дата, він навіть не має ніякої честі щоб вийти до дітей, перелякався що яцем дістане по голові....

инкогнито! 2013-10-28 / 13:54:02
сюди вийшла вся 6 школа!! дiти працюють до взриву мiзкiв!!!!!! гадаете нам просто пережити трагiчну звiстку!!?? саме тому и пiшли на мiтинг!!!!! та вчителям також не легко в цю мить!!! такщо, раджу радi ховатися вiд учнiв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CТЬОПА 2013-10-28 / 11:39:44
Сволочі, не забирайте від наших дітей здоровля, сволочі драні.

муза 2013-10-28 / 11:29:04
завтра на навчання - повідомила кл. керівник. Так що Виноградів йде на навчання.

Учень 2013-10-28 / 11:22:01
Ледида і Погорілов "перестаралися". Діти вас не забудуть.

Елена 2013-10-28 / 11:03:20
А меру о чём-то говорит понятие школьная программа? Половина детей, согласно заявлениям будут сидеть дома, а половина ходить в школу, а учителя розрываться, дкмая подавать материал части детей или дожидаться полного присутствия детей. Полный идиотизм! Четыре месяца без отдыха для начальной школы! А для старшей школы, когда программа такая сложная!Воспитывают в детях идею, что рабское отношение к ним, это что-то нормальное. Пахать, а мы на вас будем экономить, Сволочи!

Олена 2013-10-28 / 11:00:12
Також додам щодо цієї зустрічі із мером - судячи із зловісного виразу обличчя та інтонацій мера у відповідь на обурення батьків, що вони дізнались про перенесення канікул тільки в пятницю, директорів шкіл тепер зроблять ще й винними в тому, що це вони так пізно повідомили про рішення виконкому. Гарантовано дістанеться директорам по доганіза "несвоєчасне донесення рішень мерії" Не поважає мер директорів шкіл. Ганьбить їх при батьках, це дуже принизливо виглядало по відношенню до керівників шкіл. Тай не робить честі такому керівнику міста - викриває низький рівень управлінця.

Олена 2013-10-28 / 10:42:52
Посплкувалась із мером разом з іншими батьками - мер сказав, що всі, хто запланував відпочинок із дітьми, навіть ті, що не планували відїжджати далеко і не мають на руках дорогих білетів на переїзд , все одно можуть відпочивати і дитина може не ходити до школи. Для цього потріно просто написати заяву! Але цікаво, на чиє імя писату цю заяву? Зі слів мера я зрозуміла, що відтепер зі школи потрібно відпрошуватися заявою на імя мера! і рішення прийматиме виконком!! На питання, на підставі якого рішення класні керівники усіх шкіл міста повідомили батькам ще у вересні про дати канікул, мер відповів буквально: "Та то таке ... несерьозно". Тобто або дане рішення, прийняте кимось і на підставі чогось все ще діє - рішення виконкому, прийняте в пятницю його не відміняло! Або все, що вам повідомляють у школах - не вірте - то таке .... несерьйозно.

Мама 1 2013-10-28 / 10:36:05
Шановні батьки. Наша влада вже, навіть, дітей не бере до уваги. Діткам не дадуть відпочити, еконономлять на них!!! Нехай позбавлять себе різних привілеїв і будуть кошти на опалення. Таке рішення - велике нахабство. Канікули не відміняв, навіть, радянський тоталітарний режим.

виборець 2013-10-28 / 09:39:53

До Мукачева, Рахова, Виноградова приєднався Хуст.
З завтрашнього дня там у дітей канікули! Яке місто буде наступним по відміні безглуздя та «політичної доцільності?»

Мама 2013-10-28 / 09:32:18
Мій син любить ходити до школи. В нашому місті не тільки сотня дітей ходить у школу! А на рахунок безглуздого рішення, як би кажете, то чиновники у нас явно не дружать з розумом, оскільки плутають поняття обласної ради та обласної адміністрації. Погоджуюся, що ці ці державні установи знаходяться в одній будівлі, але призначення та мають різні. Почитайте, де саме ви працюєте, а то можна і вас звинуватити.

виборець 2013-10-28 / 09:25:23

«Мама», напишіть взимку заяву в школу і залишіть дитину вдома. У нас що всі діточки хворі, як Ваша.
Чи Ви теж чекаєте у четвер Ф.Януковича, і не хочете його засмучувати за рахунок діточок?

Ужгородець 2013-10-28 / 09:22:00
Пропоную дітям зібртись з плакатами та висловити свою думку Гаранту стосовно такого губернаторського рішення та взагалі в цілому про роботу в напрямку освіти. Це точно потішить

Чиновник ОДА закарпаття 2013-10-28 / 09:07:10
Шановні закарпатці ця закарпатська обласна а влада на чолі з конюхом баранинським спеціально відмінили канікули через то , що наші діти повинні бути учасниками масовок на вулицях ужгорода і тячівщини через можливий приізд гаранта конституціі щоб махати шариками і прапорцями партіі риггів і робити щасливі обличчя від Пакращення !! Це абсурдне і підставляюче гаранта конституціі і особисте рішення про це прийнято губернатором і він повинен за це бути знятий Президентом з посади за цю подставу з дітьми!!

Віт 2013-10-28 / 09:06:30
Ваш син також так думає? Чи вас взагалі не цікавить його думка?

Мама 2013-10-28 / 09:02:56
Потім зимою наші діти мерзнуть у школах. Мій син наприклад дуже хворіє зимою, хай би краще тепер ходили до школи, коли тепло на дворі , а не під морози.

виборець 2013-10-28 / 08:54:14

Мукачево, Рахів, Виноградово вже зробили дітям канікули. Яке місто буде наступним по виконанню обіцянки школярам?

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 5
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах
14:15
За минулий тиждень в Ужгороді з'явилися на світ 53 малюків, у Мукачеві – 39