Як активістів і журналістів на Народній міліція затримувала(ВІДЕО)

Сьогодні в Ужгороді, як повідомляло Закарпаття онлайн, п'ятьох активістів і журналіста міліція затримала нібито за перешкоджання будівельним роботам на площі Народній.

Як активістів і журналістів на Народній міліція затримувала(ВІДЕО)

Зранку на площу прибула будівельна техніка. Аби протистояти черговим спробам втручання в цілісність охоронної п'амятки одразу консолідувались активісти.

Однак, після зачитуваня ухвали суду, якою декотрим особам заборонено перешкоджати будівельним роботам на площі, п'ятьох з присутніх на площі активістів міліціянти силоміць заштовхнули в авта і повезли до відділку.

Серед затриманих опинився і журналіст Олег Диба. Журналіста було затримано фактично під час виконання редакційного завдання, коли він фільмував ситуацію на площі відеокамерою за межами газону.

Як повідомляють активісти, котрі очікують під стінами відділку, затримані все ще перебувають всередині будівлі.

Тим часом, за словами очевидців НП на Народній, на площі сьогодні вже встигли встановити паспорт об'єкту. Однак парканом майданчик, як це передбачено нормами, так і не обнесено.

Відео - Мукачево.нет

05 жовтня 2013р.

Теги: Народна, активісти, міліціянти

Коментарі

Олег Диба 2013-10-06 / 16:07:21


Zoltan-е, даю вам особисте слово, що акція мала і має абсолютно неполітичний зміст. На цьому було наголошено від самого початку. Тому там були і "Свобода", і люди, які не люблять "Свободу", і люди яких не любить "Свобода". Ви бачили там хоч один прапор, або політичний намет, як, наприклад, на Достоєвського? Людям намагаються нав'язати думку, що це робив хтось з якоюсь метою. Кажу вам, що це брехня. Попри свої проукраїнські погляди я не мав би нічого проти, навіть якби там були представники Jobbik-а.

Сьогодні о 19.30 буде маленька імпровізована акція в продовження теми захисту площі, яка не припиняється. Приходте на площу і просто поставте свічку, якщо тема збереження історичного обличчя міста вам близька і зрозуміла.


Zoltan 2013-10-06 / 14:08:54
Акцию можно было бы поддержать. Одна проблема: не пахнет, а прямо воняет политикой. ВО Свобода и ГРАЖДАНСКИЕ (?!) АКТИВИСТЫ – понятия не совместимы. Если они были бы дейтстивтельно "независимыми", токда моментально и категорически отказались бы и от помощи Свободы и от помощи Балог.

Антон 2013-10-05 / 22:22:05
Цікаво, чому ніхто із журналістів не звертає уваги на те, що обласна податкова розгорнула масштабне будівництво позаду основних своїх будівель з видом на Уж. Цікаво, що за будівельна фірма виграла тендер і яка вартість цієї грандіозної стройки?

... 2013-10-05 / 19:18:13
ТИ ще багато нового для себе відкриєш, москальський вилупку. Такий час прийшов - український. І цей жах переслідуватиме тебе все життя. Аж поки не вимерзне із твоєї пустої голови десь у якутії чи магадані..

... 2013-10-05 / 18:50:09
Ну що ти тут, москалю, стільки букв понаписував. Невже ти думаєш, що хтось із нормальних людей вам на цій землі вірить. Іди, портянко у тайгу шишки збирати, бо "русскій мір" тут нікому не цікавий. Хіба що старості(жаливі). Але тому можеш просто листи в Берегово писати.

Не студент 2013-10-05 / 17:46:23
Бачив на одному сайті призив завтра збиратися на 12 годин для мирного, цивілізованого протесту. Активістів, що зганьбилися, мовляв, з собою не брати. Всіх читачів і працівників газети ласкаво запрошуемо. Головне, щоб це була не політична акція, а зрілий прояв громадянського суспільства!
Дякую за увагу.

Стецько 2013-10-05 / 17:42:01
A_C_A_B

Не студент 2013-10-05 / 16:59:09
888- супер! Лаконічно, справедливо, по суті! Вся ця ситуація й справді тенденція. Люди своєю байдужістю ситуацію до того довели.

В. Піпаш 2013-10-05 / 16:20:46
Див. на УП: http://www.pravda.com.ua/news/2013/10/5/6999372/

Ахтунг 2013-10-05 / 15:51:50
Руский сволоч здавайся

Не студент 2013-10-05 / 15:39:40
Тут така ідея є: а може ці "активісти" тайно підігрують владі своєю поведінкою? Може їх завдання дискредитувати супротив населення? Розумію, що це виглядає по меншій мірі безглуздо і виглядає як "конспірологічна теорія", але .....

123 2013-10-05 / 15:25:03
Я не з Ужгорода, але якби в нашому місті таке було, то люди б не сиділи в інтернеті, і не засуджували людей,які хоч щось роблять, для блага міста. Це ж просто так з бюджету викинуть 3 мільйони, для якоїсь площі. Ганьба владі Ужгорода та Закарпаття!

2 Не студент 2013-10-05 / 15:23:32
Як то кажуть, респект і уважуха вам! Підтримую на всі сто!

Не студент 2013-10-05 / 15:20:16
Взагалі, вся ця ситуація навколо реконструкції площї Народної_ це відвертий кримінал. Такого нахабного прецеденту з боку місської та обласної влади у спробі розікрасти бюджетні кошти ще не було. Таке відчуття що ця ситуація із поширенням невдоволення серед суспільства тільки розважає Погорєлова та інших. Вони не просто крадуть. а розважаються, знущаючись над думкою населення. Складається враження, що це для них такий собі "атракціон".
Однак є одне "Але": поведінка та особистості головних активістів в один момент перекреслюють будь-яке бажання їх підтримувати. Передивившись відео, я побачив відверто призирливе ставлення цих осіб до людей у формі. а не навпаки, як вони це кажуть. Нахабна і цинічна поведінка, що ізобілює істериками і погрозами, аж ніяк не визиває співчуття. Ці "активісти", здається, лише створюють собі рейтинг, піклуються про свое положення. Їх поведінка - це типова поведінка розбещеної золотої молоді, що звикла до вседозволеності. І, як і у випадку "побиття" журналістів тиждень тому, ці особи зовсім не визивають до себе ні жалю, ні поваги. Відверто кажучи, не люблю я хитрих, підлих та наглих людей, які звикли до несупротиву через свій статус та зв`язки; не люблю ще більше, ніж крадіїв та бандитів у владі. Може тому люди не йдуть на площу захищати її? Може вся справа у таких "мажорних" польових командирах?
Тоді виникає питання, де наша справжня інтелігенція, яка викликає відверту повагу і підтримку із боку більшості населення міста? Ці люди, я так думаю, могли би підняти населення на протест, до того ж грамотно все організувати, не влаштовуючи ШОУ і не не прикидаючись "героями".

Андрій 2013-10-05 / 15:14:24
Звісно, що потрібно привести площу до ладу. Але ж не за 3 Мільйони!

Петро 2013-10-05 / 15:13:25
Ці люди,що писали нижче трохи "дивні". Ви,що згодні з тим, що площу Народну будуть реконструювати за 3 МІЛЬЙОНИ гривень?

для Ungvarу 2013-10-05 / 15:12:49
Мені не ... на долю міста, мені ... на тих людей, які називають себе "активістами" та "правозахисниками", витворяють якийсь цирк і позорять моє рідне місто. А площу вже давно пора привести до ладу!

Ответ(пользователю - Ужгородцы) 2013-10-05 / 15:09:17
Позорите своє місто ви!

Ungvarу 2013-10-05 / 15:07:19
Якщо вам ****** на долю Ужгорода, то краще й не пишіть тут. А клоун - це ви. Ви згодні з тим, що площу Народну забудовують?

ужгородцы 2013-10-05 / 15:04:41
Боже, стыдно то как за людей на видео. Какие-то истерички. Орут, валяются, их на руках, как детей, аккуратно несут в машину. Они орут, будто их режут и насилуют… Такое ощущение, что его там полчаса ногами избивали, а не аккуратно отнесли в машину. Не мужик, а баба. Хотя мне кажется, что даже женщины активистки бы молча сели в машину, а не визжали так. Это ж стыдно так визжать, Хоть какое-то мужское самоуважение надо иметь.

Какая-то 17- летняя девушка с умным видом поучает милиционера. Смешно было. Ладно бы дед, наученный жизнью, милицию поучал. А тут школьница.

Не видео, а комедия. И весь этот стыд щас на укр. каналы понесут. Спасибо, опозорили родной город.

НОВИНИ: Соціо

10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом