В Ужгороді затримано 5-х активістів, роботи на Народній продовжуються

П'ятьох активістів, що намагались не допустити продовження робіт на площі Народній, затримано.

В Ужгороді затримано 5-х активістів, роботи на Народній продовжуються

Усіх силоміць всадили в міліцейське авто й повезли до відділку.

Серед затриманих - громадський діяч Олександр Волосянський, правозахисник Віталій Грегор та журналіст Олег Диба. Щодо них, а також активісток Наталії Волошиної та Юлії Дуб, існує судова ухвала про заборону їм перешкоджання будівельним роботам на площі Народній.

Однак, коли сьогодні її зачитував судовий виконавець, їх на місці події на той час не було.

Наразі телефоном Олег Диба повідомив, що перебуває під стінами міськвіддлку, тут же знаходиться ще кілька активістів. Натомість, 5 осіб, серед них і Олександр Волосянський та Віталій Грегор, перебувають у міськвідділку у статусі затриманих. 

Роботи на площі тривають. Натомість, підтримку у відстоюванні правди задекларували кілька народних депутатів, зокрема, нардеп від ВО "Свобода" Валерій Черняков.

05 жовтня 2013р.

Теги: Народна, активістои, роботи

Коментарі

список затриманих НАРОДНА 2013-10-05 / 22:06:07
https://www.facebook.com/gregor.vitaliy/posts/1398879537010214

для "ужгородцы" 2013-10-05 / 17:52:29
Да, подтверждаю, страна окупиравана негодяями и прочей сволочью, которые люто ненавидят народ, на законных основаниях проживающий на своей земле. Эта падаль ведет себя по отношению к исконному населению куда хуже фашистов. А по сему лозунг один: БЕЙ ФАШИСТОВ !!! СПАСАЙ УКРАИНУ-!!!

... 2013-10-05 / 16:15:10
Ужгородцям. Москалю, а чому у множині? Ти пліснява?

АХТУНГ 2013-10-05 / 15:53:35
Руский сволоч здавайся!

ужгородцы 2013-10-05 / 15:13:15
Спасибо, что появилось видео, где все смогли увидеть, что там на самом деле происходило. А то почитаешь комментарии и такое ощущение, что там всех покопали ногами, постреляли газом, избили дубинками и прочие ужасы.

Смотришь на видео и видишь как милиция аккуратно, как детей несет в машину каких-то двух человек. Причем один или оба всё время истерично орут, будто его там насилуют. А кто-то один истерично орет про фашистов и оккупантов. Видно даже не знает, что значит слово "оккупант".

Оля 2013-10-05 / 14:51:02
кого з активістів затримано крім Волосянського і Грегора? Скажіть, будь ласка, якщо знаєте!

ХУНТА НАСТУПАЄ!!! 2013-10-05 / 14:43:55
Фашистська сволота наряджена в міліцейську форму на пл. Народній привселюдно звіряче катувала невинних ужгородців, які осмілились виступити проти ганебної крадіжки владою 3 млн.грн. під виглядом "реконструкції" пл. Народної. У яку Європу зібралась Україна, де ТАК КАТУЮТЬ ЛЮДЕЙ??? А де по норах поховались народні обранці всіх мастей, коли відбуваються такі страхіття???

свідок 2013-10-05 / 14:40:52
Дуже сумно було дивитись на цих ледидовських прихвостнів - Мещерякових, Кіршенбаумів, Громових та іншу нечисть, яка цинічно розтягувала рот в кривих посмішках.

А ще сумніше було дивитись, як міліція порушувала всі посадові інструкції, і брутально, без підстав заламувала правозахисників та активістів.

Волосянському треба пам"ятник поставити. Півсотні мусорів 15 хвилин не могли його запакувати в "бобіка". Сподіваюся, нічого не зламали йому і не покалічили ці звірі.

Ось так, хлоп"ята, дерибанять в нашому місті 3 млн гривень та паплюжать історичну пам'ятку.

Не студент 2013-10-05 / 13:55:25
Піпаш - сразу видно, який ти "історик", у нас таких істориків цілий факультет.

В. Піпаш 2013-10-05 / 13:51:09
Повернувся із пл. Народної. На два десятки громадських активістів, зібрали чотири десятки міліціонерів (у т. ч., як один із них мені відрекоментувався - працівників ДАЇ ???). Тож справжні злочинці можуть творити свої здочини, бо міліція використовується для боротьби із звичайними громадянами. Чи може міліціонерів забагато, не мають що робити, тож тоді є можливість і потреба скоротити їх кількість, зекономивши ше й бюджетні кошти, витратити їх на дійсно нагальні потреби.
Після "усного розповідання" представником виковчої служби, всіх присутніх громадян почали, застосовуючи силу, витісняти із площі. Вона враз стала "режимним обєктом", щось на кшталт військової бази, куди вхід стороннім, включно із журналістами, заборонено. Міліція поводилася надзвичайно агресивно, перевищувала свої повноваження, відверто порушуючи громадянські права людей, які гарантує Конституція та законодавство України. Вочевидь "згори" пролунала вказівка "не церемонитися", показово застосовувати силу, аби "продемонструвати силу". Забрали кілька чоловік, силою запхавши до автозаків, у т. ч. Олега Дибу. Взагалі, щоб показово АРЕШТОВУВАЛИ журналістів(не просто перешкоджали у виконанні професійних обовязків журналістам, хоча це вже є скандал загальноукраїнського масштабу, а показово арештовували) в Україні ще,здається, не було (і хто це такий "розумний" в Ужгороді, що дав такий наказ?), тож загрожує перерости у скадал міжнародного масштабу.

Мені це нагадало (як історику) події 1933 р. у Німеччині, які відомо чим закінчилися, бо німецький народ фашистам тоді відсічі не дав.
А взагалі-то частина міліціянтів ховала очі, бо знала, що виконує завідомо злочиний наказ, відданий фашистами. Хочеться таким нагадати, що, приміром штурмовиків Рема, після того, як они у 1933 р. "зробили свою роботу" проти народу, у 1934 вирізали, під час т. зв. "Ночі довгих ножів".

Копча 2013-10-05 / 13:51:06
Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

... 2013-10-05 / 13:47:55
НЕ комусь, а наприклад, тобі. Чи не згоден? Може думаєш, що не заслужив?

для " ... " 2013-10-05 / 13:45:16
А ти шо як криса седиш перед монітором? Ти вже мав бути в горотделі, активіст ти наш. І ще й челюсті тут грозиться комусь ломати.

... 2013-10-05 / 13:36:31
ТРьом внизу. Називається троє в човні не вистачає собаки.

Очень Интересно 2013-10-05 / 13:27:26
Ну и что теперь? По 15 суток, господа - хулиганы?

stepan 2013-10-05 / 13:26:01
I, tak, ci komentary vse-rivno vy znyschute :-) :-)

stepan 2013-10-05 / 13:24:48
Nareshti psevdo aktyvisty otrumaly po zaslugah!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини