На площі Народній знову самосвали. Прийдіть хоч на хвилину, аби потім поважати самих себе

Щойно зателефонували чергові активісти з площі Народної – туди знову приїхала важка техніка від фермерського господарства «Перепілка». Цього разу «фермери» точно мали б врахувати прорахунки минулих днів протистояння. Однак можна передбачити, що у них точно не буде документу, яким площу позбавлено статусу пам’яток місцевого значення. А це, наразі, основоположне, без чого не можна було приступати до реконструкції.

На площі Народній знову самосвали. Прийдіть хоч на хвилину, аби потім поважати самих себе

Утім, можна передбачити, що розрахунок цього разу буде вже не на правду, закон і документи, а на грубу силу. Кілька УАЗиків з міліцією вже там.

Закарпаття онлайн йде на місце спостерігати за подіями і гуляти по наразі не понівеченій «архітектором» Павлеєм і «губернатором» Ледидою спадщині Крупки. Приходьте і ви, якщо вам не байдуже, що зроблять з нашим містом «временщики» донецької влади.

Ужгороду дуже потрібні 3 мільйони на реконструкцію, але не на найкраще облаштованій площі Народній, а в багатьох інших місцях.

Ужгородцям потрібні фонтани і лавиці. Але не обов’язково за рахунок вбивання історичного обличчя міста.

Кращі приклади історичної спадщини наших попередників спонукають нас відстоювати своє право на краще майбутнє.

Прийдіть і врятуйте Ужгород. Прийдіть і врятуйте Україну. Прийдіть і врятуйте себе...

05 жовтня 2013р.

Теги: Народна

Коментарі

anri 2013-10-06 / 11:08:28
ВСІХ НА ДИБУ !!!

РАЗКУДРЯВ.Й 2013-10-05 / 16:16:34
Які нахрен захисники, цілий рік йшла мова про цю пл.Народну, Львівські архітектори, місцеві, всі хто хотів, то і ваяв...

Ахтунг 2013-10-05 / 15:56:48
РУСКИЙ СВОЛОЧ ЗДАВАЙСЯ!

Громада 2013-10-05 / 15:50:14
5 жовтня 1933 р. яничари НКВД заарештували Леся Курбаса і зліквідували український театр "Березіль" у Харкові...Скорботно,
та за 80 років мало що змінилося...Але ж яничари , і колишні,
і нинішні повинні б пам'ятати , що кара неминуча...

... 2013-10-05 / 14:41:03
Це плювок, перш за все, тобі, розумаку. ВІдчувається москальський стиль. Надавити на "пам'ять мільйонів", а потім топтати, топтати і топтати, іншу думку, іншу землю, іншу гідність. Вас уже весь світ знає і розуміє, що ви просто гниль і сморід світу. Тому тільки Доктор мускул і дуст. А чому тільки 20? Якби було 20 тис. ти б був уже у монголії. А так ще попрацюй над нашою переплавкою.

3355 2013-10-05 / 14:36:11
Реконструкція незаконна. Народна - це ж пам'ятка архітектури! Як вони обійшли це? Це ж нищення пам'ятки!

свідок 2013-10-05 / 14:34:53
На площі орудували фашисти в погонах! Такого брутального заламування захисників та журналістів в автозаки я ще в житті не бачив! Влада оголосила війну нам - ужгородцям, за те, що ми не хочемо дерибана 3 млн бюджетних коштів!

ужгородець 2013-10-05 / 14:33:17
Все, ужгородці! Ось вам і дороги вже поремонтували, ось і дитсадки з лікарнями побудували, і освітлення в місті на всі 100 робить, і цілодобове постачання, і історичні фасади привели в порядок, і Корятовича площу упорядкували. В Ужгороді все ідеально, тому влада в особі Ледиди вирішили закопати 3 МЛН наших з вами грошей в цілком пристойну площу.

ужгородцы 2013-10-05 / 14:23:42
Неужели не понятно, почему собрали 4 десятка милиционеров на 2 десятка протестующих? Потому что сайты целую неделю кричали о том, что весь Ужгород против и против вся общественность и все-все-все. Они же ожидали, наверное, что придет протестовать человек 800-1000. Потому собрали милиционеров. Они ж не знали, что протестовать придет аж 20 человек!

P.S. Перейти с постройки на площади небольшого города фонтана и лавочек до Гитлера это конечно что-то. И сравнить реконструкцию площади с фашистами и 33 годом.. Шановний – имейте хоть капельку уважения ко всем тем миллионам людей, которые умерли ужасной смертью во время войны и не припихивайте их к своим размышлениям. Вы хоть сами поняли, что вы написали? Это ж плевок в лицо всем тем миллионам убитых людей.

pfr 2013-10-05 / 14:20:41
ну звичайно, унгваре, парковка для чиновницьких корит - це набагато краще за "футбольне поле". тільки не треба казки розказувати про "променаду з фонтаном для людей".

ungvari 2013-10-05 / 14:12:31
ПОГОДЖУЮСЬ з коментами Вада та Ужгород.
Невже комусь подобається теперішнім виглядом площі, футбольним полем. Не думаю, що Крупка планував так його залишити. Згадаймо вигляд площі 10-річної давності. Гірше, ніж зараз є, точно не буде.

В. Піпаш 2013-10-05 / 13:46:57
Опечатка - правилно: "...силою запхавши до автозаків, у т. ч. Олега Дибу."

В. Піпаш 2013-10-05 / 13:43:56
Повернувся із пл. Народної. На два десятки громадських активістів, зібрали чотири десятки міліціонерів (у т. ч., як один із них мені відрекоментувався - працівників ДАЇ ???). Тож справжні злочинці можуть творити свої здочини, бо міліція використовується для боротьби із звичайними громадянами. Чи може міліціонерів забагато, не мають що робити, тож тоді є можливість і потреба скоротити їх кількість, зекономивши ше й бюджетні кошти, витратити їх на дійсно нагальні потреби.
Після "усного розповідання" представником виковчої служби, всіх присутніх громадян почали, застосовуючи силу, витісняти із площі. Вона враз стала "режимним обєктом", щось на кшталт військової бази, куди вхід стороннім, включно із журналістами, заборонено. Міліція поводилася надзвичайно агресивно, перевищувала свої повноваження, відверто порушуючи громадянські права людей, які гарантує Конституція та законодавство України. Вочевидь "згори" пролунала вказівка "не церемонитися", показово застосовувати силу, аби "продемонструвати силу". Забрали кілька чоловік, силою запхавши до автозаків, у т. ч. Олега Диюу. Взагалі, щоб показово АРЕШТОВУВАЛИ журналістів(не просто перешкоджали у виконанні професійних обовязків журналістам, хоча це вже є скандал загальноукраїнського масштабу, а показово арештовували) в Україні ще,здається, не було (і хто це такий "розумний" в Ужгороді, що дав такий наказ?), тож загрожує перерости у скадал міжнародного масштабу.

Мені це нагадало (як історику) події 1933 р. у Німеччині, які відомо чим закінчилися, бо німецький народ фашистам тоді відсічі не дав.
А взагалі-то частина міліціянтів ховала очі, бо знала, що виконує завідомо злочиний наказ, відданий фашистами. Хочеться таким нагадати, що, приміром штурмовиків Рема, після того, як они у 1933 р. "зробили свою роботу" проти народу, у 1934 вирізали, під час т. зв. "Ночі довгих ножів".

... 2013-10-05 / 13:34:33
МВС(у), За протизаконні дії проти власного народу будеш там де Кравченко або Пукач. Пам'ятаєш як холуї закінчують?

МВС 2013-10-05 / 13:18:46
... 2013-10-05 / 12:56:11, за погрози будеш там де зараз твої друзі потрапили з Народної.

... 2013-10-05 / 12:56:11
ungva(у) ПРавда те, що скоро таким як ти прийдеться щелепи на првильне місце ставити, бо ви ж інакше не розумієте. Ваша справа жити в лайні і лайно виробляти. А це для більшості нормальних Божих створінь ситуація не прийнятна. Старайтеся, поріг болі вже близько.

Ужгород 2013-10-05 / 12:43:59
Щойно Олега Дибу і Томаша Великача з площі Народної забрала поліція, і повезла їх в невідомому напрямку.

2 ungvar 2013-10-05 / 12:28:56
Це правда. Скоро читайте тут опуси проте, які в нас продажні суди або дещо в цьому дусі. Тепер "активісти" можуть пригати під трактори, хіба якийсь папірець може вплинути на ідею?!

ungvar 2013-10-05 / 12:24:49
Це правда? Ну про судове рішення? Якщо так - калап долу, молодці!!! Пора на місце ставити, а ще краще, посадити за хуліганські дії та провокації усю банду "громадських активістів" та "правозахисників"!!!

Game over для О.Д.& co 2013-10-05 / 12:10:47
Щойно на площі у присутності журналістів, активістів, правоохоронців представники виконавчої служби зачитали рішення суду. Інформація деяких ЗМІ стосовно того, що це рішення стосуватиметься саме заборони масових заходів не підтвердилася. Згідно з ним, будівельні роботи здійснюються на законних підставах, а будь-які перешкоджання ремонтникам розцінюватимуться як хуліганські дії.
Ну неправду написали спочатку на сайті містера Б.

НОВИНИ: Соціо

17:33
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися