Прокуратура Закарпаття направила до суду кримінальне провадження по факту протиправних дій чиновників під час приватизації «Корони»

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за фактом протиправних дій службових осіб департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, КП «БТІ м. Ужгорода», а також підприємства-оцінювача, яке проводило оцінку готельно-ресторанного комплексу «Корона» під час проведення приватизації.

Прокуратура Закарпаття направила до суду кримінальне провадження по факту протиправних дій чиновників під час приватизації «Корони»

Наразі, службовим особам комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації м. Ужгорода» та підприємства-оцінювача повідомлено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст.  367 КК України (службова недбалість) та ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та направлено обвинувальний акт стосовно зазначених осіб з угодами про визнання винуватості до суду.

Одночасно інформуємо, що слідчим прокуратури міста Ужгорода, в ході розслідування кримінальної справи відносно службових осіб одного з товариств краю, ще в серпні 2012 року накладено арешт на майно комунальної власності, за адресою: м. Ужгород, пл. Театральна, 5,7 - готельно-ресторанний комплекс «Корона».

В подальшому, в зв’язку з набранням чинності Кримінальним процесуальним кодексом України, відомості про зазначені правопорушення внесено до ЄРДР та за результатами досудового розслідування кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

В серпні поточного року судовий розгляд даного кримінального провадження завершився. Відповідно до винесеного судом рішення, яке набрало законної сили, винних осіб засуджено, а накладений  слідчим прокуратури м. Ужгорода арешт скасовано.   

Відтак, відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та припинено дію обтяження.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

02 вересня 2013р.

Теги: Корона

Коментарі

ррррр! 2013-09-05 / 00:37:58
ніякого суда не буде!Все уже порішали як то кажуть,усунули недоліки.Сесія міськради розчленувала "Корону" і пропав,зник факт злочинної протизаконної діяльності,громадян,які "обслуговували" приватизаційний процес "Корони".

Делайте ставки, господа! 2013-09-03 / 18:08:16
С каким сухим счетом нагнут прокуратуру в суде? Кто больше?

Марик 2013-09-03 / 13:48:44
А действительно, что за "донор"? И перед кем обязательства?

Прокс 2013-09-03 / 13:38:26
А что за "донор" что открутит Волошину голову если тот не выполнит условия?

Кристина 2013-09-03 / 13:27:42
А президент наш не бандит? В верховной раде не бандиты сидят? А Ратушняк? А Балога?

Суддя Дредд 2013-09-03 / 12:39:06
Волошин колишній бандит, а нині просто афер, який не дружить ні з головою, ні з совістю, ні з законом. Разом зі своєї жінкою "розписали" кредит під "Унгварський", потім підсіли на гроші "донора" у справі "Корони". Якщо Волошин не виконає перед цією людиною зобов"язання по "Короні", йому просто відкрутять голову. Тому і вилазить зі шкіри, аби довести цю незаконну оборудку до кінця.

Кристина 2013-09-03 / 12:25:44
А мне кажется вы все завидуете Волошину! Удачный бизнесмен, успешный политик, дружит с головой. В отличие от вас всех он может, и знает как обеспечить свою семью и своих детей!

нико 2013-09-03 / 10:14:33
відповідь WWW 2013-09-03 / 10:01:01.Волошин це представник системи, представляє діючу владу на місцях.Це кроком далі від київського Тітушка.За рахунок бабла і компроматів на керуючу челядь він і йому подібні живуть і процвітають.

WWW 2013-09-03 / 10:01:01
Заладили Волошин, Волошин .. Да кто этот Волошин, никакие вопросы он не решает, принесет - передаст, что попросят и куда скажут, когда уже все порешали. Парня для того и продвинули тут, что бы представлял интересы.

закарпатець 2013-09-03 / 08:21:18
Як може міська рада підписувати договір продажу Корони,якщо справа по кримінальних злочинах працівників ЬТІ та оцінщика передана в суд.Адже дії цих осіб призвели до зменшення оцінюваної площі Корни і відповідно до недійсної оцінки.Відповідно до ЦК України ,законодавства з питань приватизації істототною умовою логовору купівлі/продажу є вартість предмета продажу.З останніх подій щодо Корони слідує висновок,що обласна і міська влада наділила Волошина повноваженнями прокурорів усіх рівнів!Ура!Закарпаттям править беспрєдел!!!!

Васо 2013-09-02 / 23:03:42
А причем там Волошин???

Слідчий 2013-09-02 / 22:31:43
Савченко зробив все аби догодити волошину за подачки в 20 тис. доларів. Не прокурор а повія причому дешева вулична! Бридко!

Ужгородець 2013-09-02 / 20:56:34
5:0 на користь деребанщиків, ужгодці в чопі

Ужгородець 2013-09-02 / 20:50:31
І жодна посадова особа Ужгородської міської ради (зокрема Депратаменту майна міста) - фактичні організатори злочинів щодо "Корони" до кримінальної відповідальності не притягнуті... Чудеса.. Оце так відробляє брудні гроші прокурор міста Штефанюк, так відробляє... Ай да прокаруратура в Україні..., настояща прокурватура...

Ужгородец 2013-09-02 / 20:31:36
Так все в пользу старых арендаторов? Или в пользу кого?

Унгвар 2013-09-02 / 20:22:54
Окозамилювання від прокуратури. А обєкт буде продано і всі суди програно. Херня та гон зняли арешт щоб продати а не покарати

Ужгородец 2013-09-02 / 20:18:00
Так я и не понял! Кто прав, кто виноват? Чья сейчас "корона"???

О.Д. 2013-09-02 / 20:16:22
Лупина. Прокуратура вмила руки

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича