Янукович відзначив Корбаня, Іванча, Яцину, Михайлишина та інших

Сьогодні в трьох оприлюднених указах Віктор Янукович відзначив 8 закарпатців.

Янукович відзначив Корбаня, Іванча, Яцину, Михайлишина та інших

Указом Президента Укрїни № 448/2013 від 24 серпня 2013 року за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм відзначено:

орденом «За заслуги» ІІІ ступеня - ФІЗИКА Ігоря Васильовича, начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства;

почесним званням «Заслужений будівельник України» - ЧИЙПЕША Івана Васильовича, голову Іршавського ремонтно-будівельного колективного підприємства «Агробуд»;

почесним званням «Заслужений економіст України» - САК Ларису Григорівну, заступника керівника апарату – начальника відділу фінансового забезпечення апарату Закарпатської обласної державної адміністрації;

почесним званням «Заслужений журналіст України» - КИНІВ Єлізавету Юріївну, директора дирекції програм телебачення Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії;

почесним званням «Заслужений лікар України» - ЯЦИНУ Юрія Юрійовича, головного лікаря Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака;

почесним званням «Заслужений юрист України» - МИХАЙЛИШИНА Ігора Володимировича, начальника Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

Указом Президента України № 459/2013 від 24 серпня 2013 року присвоєно спеціальне звання державного радника податкової та митної справи III рангу раднику податкової служби І рангу ІВАНЧО Василю Васильовичу - начальнику Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Закарпатській області.

Указом Президента України № 457/2013 від 24 серпня 2013 року присвоєно класний чин державного радника юстиції 3 класу старшому раднику юстиції КОРБАНЮ Володимиру Вікторовичу - прокурору Закарпатської області.

24 серпня 2013р.

Теги: орден, звання, Корбань, Іванчо, Яцина

Коментарі

яна 2014-02-12 / 13:12:48
всі ці тварюки і лайно!! люди добрі чи ви вже посліпли і подуріли?!!!!!!!!!

Петрище до Читача 2013-08-26 / 17:39:26
Оперативні репортажі Зотової на 1+1 дивлюся чи не кожен тиждень, Ящищак тепер не пише нич, бо не має час, мусить вислужуватися Ледиді та Балозі одночасно, Кривошапка скоріше мав би носити звання заслуженого ненависника України, Підгорна - трудяга і цим все сказано. Решта -ВИСЛУЖЕНІ журналісти України.

Лісник 2013-08-26 / 15:41:00
Ігору Михайлишину теж дали "заслуженого" за збирання коштів в різні фонди за виготовлення українського та закордонного паспорта.
Український паспорт коштує 15 гривень а вони збирають 200-300грн., навіть проста прописка 50грн., вклеювання фотографії 50грн., а закордонний взагазі мовчу, від 1000грн. до 3200грн., так так спеціально затягують чергами людей та всякими непотрібними довідками де люди вимушені платити такі кошти. І де наші доблесні правоохоронці???

лісник 2013-08-26 / 15:35:52
Ігору Фізику дали "заслуженого" напевно за те, що по 5доларів збирає за кожен зрубаний кубометер деревини на Закарпатті, за організовані фінансові схеми через київські підприємства де в тридорога лісгоспи купляють чіпи для деревини, незрозумілі обладнання дроваруби,портрети президента, невідомі інформаційні послуги, експорт деревини за кордон і т.д. і т.п., і такими злодійськими методами максимум через рік ні один лісгосп не витримає і піде під банкрутсво, де потрібні банковій та губернатору інвестори за бесцінь куплять чи прихватизують наші ліси і за гроші вкрадені від нас!

читач до пана Петрища 2013-08-26 / 11:33:28
Звання "Заслужений журналіст України" присвоєно таким людям:
Валюк Ганні
Мигалині Наталії
Балозі Ядвізі
Поповичу Михайлу
Ящищаку Віталію
Ковбиці Світлані
Зотовій Наталії
Кривошапку Володимиру
Підгорній Марії
Чи багатьох з цих людей знаєте?
Більшості дають звання не за заслуги, а за те, що подані документи такі як треба у нагородний відділ.

Знову я, Петрище 2013-08-25 / 23:07:23
Так хто просвітить мене стосовно Кинів? Що, ніхто її особисто чи її програм ніколи не бачив? Може хоч Мещеряков у курсі, хто то?

Адмін 2013-08-25 / 22:40:28
2 Пишемо грамотно

Так, звичайно... )) Виправилися

МалІк 2013-08-25 / 22:05:45
Якщо нагороджують людей що цього заслужили то дуже добре, але дуже багато краян одержали звання "Заслужений" за могоричі та побори атому дані нагородних листів потрібно щоб провіряла прокуратура, СБУ,та інші правоохоронні органи бо це теж корупція.

Погоджуюся з Петрище 2013-08-25 / 21:54:25
Насправді прізвище Кинів ні про що не говорить, навіть за багато років і не чути було.Навіть прості читачі чи глядачі прізвища чи титри запам"ятовують хоча б на слух.Тим більше представляють до високих державних нагород за визначні заслуги, про які мають знати громада чи жителі краю, людина має чимись запам"ятовуватися,якимись досягненнями, тому добре би було почитати конкретно за які заслуги дану журналістку нагороджено, хоч будемо знати , може десь і пропустили якусь важливу інформацію, може якусь надважливу роботу на телебаченні робить, про яку і не мусимо знати...

Пишемо грамотно 2013-08-25 / 21:30:19
ОприлюднЕних

неймар 2013-08-25 / 21:27:24
Не знати Яцина за що дістав нагороду?за новий корпус тіпа який він будував?корупціонер та негідник.культура близько на 0.

WWW 2013-08-25 / 20:29:05
Михайлишин - заслужений юрист? Може - заслужений корупціонер!

Петрище 2013-08-25 / 17:37:54
Не маю нічого проти нагородження, просто підкажіть які програми вона веде чи вела, які фільми чи передачі відзняла. Я не є фанатои Тиси1, але знаю фільми Кешелі та передачі Плеші, дивився програим Вашаргелі, Пастухової, Гармасій, Ярцевої та інших, а Кинів чомусь не бачив, тому й цікавлюся, без усякого підтексту. Адже не може так бути, щоб заслуженим журналістом стала людина, котра не пише у пресі, чи не працює перед камерою та мікрофоном. За якусь творчість їм же ці звання дають, як артистам, бо їхня робота публічна. Це не заслужений зоотехнік, чи лісівник, чи дорожник. Тому й цікавлюся, бо багато років уважно слідкую за творчістю наших краян-журналістів, а імя Кинів нічого не говорить. Може вона має творчий псевдонім, і так буває,як Микола Вересень, чи працює під дівочим прізвищем. Розтолкуйте

Петро 2013-08-25 / 16:59:15
Об'єктивно Кинів заслужила бути заслуженою журналісткою. А щодо її "доробків", то варто знати, що вона вже багато років працюю на обласному телебаченні.

Петрище 2013-08-25 / 16:53:40
Радий за наших людей, особливо за Яцину та Фізика, Михайлишина. За Кинів тоже. Підкажіть будь-ласка, що і де можна почитати з її журналістської творчості, які її улюблені теми. Дякую наперед.

Щербей Мірко 2013-08-25 / 09:34:12
А чом мені Главному Гасичу вшиткого Закарпаття ниякого Генерала недали шо я дале буду лем капітаном МНСА ходити чи шо?

НОВИНИ: Соціо

19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах