Післяматчева прес-конференція головних тренерів "Говерли" та "Металіста"

Після напруженого матчу в Ужгороді, де місцева "Говерла" поступилася харківському "Металісту" з рахунком 0:2, головні тренери обох команд поділилися враженнями від гри з журналістами.

В'ячеслав Грозний: "Якщо скажу, що думаю - мене дискваліфікують"

Це не перший, а четвертий ваш матч проти лідерів. Ви точно не виглядаєте безнадійно, а навпаки - дуже симпатично і самовіддано.

А що це за тренер, якщо він не планує набирати очки, чому ми повинні бути безнадійними? Я кілька років не працював в Україні, але не знав, що правила змінилися. Якщо скажу, що думаю, мене дискваліфікують.

Тому скажу, як думаю, а не оцінюючи арбітрів. Я ніколи не думав, що правила для команд єврозони і для решти - різні. На 37-й хвилині була наша атака, і Цуррі пробив - Краснопьоров зіграв рукою - це пенальті і мінімум жовта картка! Це моє особисте бачення. На 46-й хвилині (було 46:20, а ле ж додали одну хвилину) - Азеведо підкотився під Лисенка. Повинна бути жовта і штрафний, але я зрозумів, що для "Металіста" і "Говерли" існують різні правила. Ці рішення, на мій погляд, і вплинули на остаточний підсумок матчу.

Команда виглядала досить добре, не гірше, а навіть краще "Металіста", не маючи таких фінансових та інфраструктурних моментів. Якби ми пішли в роздягальню за рахунку 1:0, забили той пенальті, який повинен був бути... Але вийшло так, як вийшло і вся Україна це бачила. Не можу гравцям пояснити, чому так сталося. Чому людина грає двома ногами не в м'яч, а гра не зупиняється. Я не збираюся робити якийсь ухил, що тільки ці аспекти... Але вони вирішили долю матчу. Зовсім інакше починаєш другий тайм, коли бачиш результативні помилки проти своєї команди.

У нас були моменти в першому таймі, повинні ми були забивати, але не змогли. У Дніпропетровську в доданий час ми пропустили, тут... Ми не боремося за більш високі місця, тому, напевно, комусь ці очки більше потрібні. Я вдячний уболівальникам, які прийшли на гру. Упевнений, якби не ці помилки. то ми б точно не програли.

Мирон Маркевич: "Звідки гравців за матч"

- Чергова важлива, необхідна перемога. Здалося, що вона була здобута досить спокійно. Або ви з тренерської лавки оціните її інакше?

Спокою не було протягом всієї гри. "Говерла" показала характер і хороші фізичні кондиції, нам було досить непросто. Напевно, все вирішила майстерність наших футболістів, вони вчасно забили голи. Я подякував гравцям за гарний настрій на гру. Моментами команда виглядала досить непогано.

Наскільки складно було налаштувати хлопців?. Гра проти не найсильнішою команди чемпіонату, плюс Лозанна, УЄФА, старт-нестарт в Лізі Чемпіонів...

"Говерла" пройшла всіх лідерів і всі грали з нею досить непросто. Це перше. А друге - це не додає нам оптимізму. Вже б щось вирішили, а то команда смикається постійно - то їдемо, то не їдемо. Але, я думаю, ця ситуація вирішиться за пару днів і ми будемо точно розуміти, Граєш чи не граєш.

Ви знаходитесь в циклі підготовки до матчу з "Шальке"?

Так, звичайно, ми готуємо команду до матчів Ліги Чемпіонів. Вона виглядає зараз непогано. Але, напевно, це більше питання до наших юристів, вони знають ситуацію краще. Ми поки живемо тим, що граємо в Чемпіонаті України.

Сьогодні ми бачили на трибунах керівників клубу, вони заходили і в роздягальню. Що сказали?

Я думаю, варто поставити це питання нашому віце-президентові. Можу сказати, що ми повністю готувалися до матчу з "Говерлою"

І все-таки, ви вірите що будете грати в Лізі Чемпіонів?

Надія вмирає останньою. Ми віримо і сподіваємося, що в середу будемо грати в Лізі Чемпіонів