На Міжгірщині представили нового головного податківця району

Сьогодні, в залі Міжгірської районної державної адміністрації за участі заступника начальника Головного управління Міндоходів в Закарпатській області Віталія Кричка, голови Міжгірської РДА Василя Щура та інших районних керівників відбулося урочисте представлення начальника ДПІ у Міжгірському районі Олени Солодовник.

Відкриваючи захід,  заступник начальника Головного управління Міндоходів в Закарпатській області нагадав присутнім, що  вперше  за всю історію України створено Міністерство доходів і зборів України – орган, який відповідає за адміністрування податкових, митних платежів та єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Також Віталій Кричко розповів присутнім, які основні завдання стоять перед податковою інспекцією та її новим керівником, а саме: забезпечувати в повному обсязі надходження коштів  до бюджетів всіх рівнів, підвищувати якість обслуговування клієнтів в Центрі обслуговування платників податків.

Голова Міжгірської РДА Василь Щур привітав присутніх з утворенням Головного управління Міндоходів в Закарпатській області, та попросив нового керівника ДПІ  відразу включитися в роботу по наповненню бюджетів і виведенню з тіні суб'єктів господарювання, які ухиляються від сплати податків.

До привітання Олени Солодовник долучилися також й інші керівники району.

Довідка

Солодовник Олена Василівна  народилася 8 січня 1968 року у смт. Міжгір’я. Освіта вища економічна. На державній  службі з 1995 року.  Призначена на посаду начальника Державної податкової інспекції у Міжгірському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області наказом Міністерства доходів і зборів України від 25 липня 2013 року.

За матеріалами ДПІ в Міжгірському районі

07 серпня 2013р.

Теги: подтківець, ДПІ, Солодовник

Коментарі

гуцул 2014-03-23 / 13:27:24
Верховинцю:Хто би говорив про грамотність?Це по-перше.А по-друге, чому ви рішили,що ніхто не телефонує на телефон довіри(дзвонять у дзвони,а не "в телефон довіри").

Верховинець 2014-03-22 / 22:16:09
До речі! Чого ніхто не дзвонить в телефон довіри за вимагання грошей. А тільки язиком трепле. "Шкода Ми Вас Любі Мої"))

Верховинець 2014-03-22 / 22:12:20
Шановні Ви подуріли! Людина яка вчасно і в повній мірі сплачує всі податки хабара не понесе "це факт" і ніхто з цим не поспорить. А ті уроди які щось приховують, відкривають десятки дрібних підприємст в яких у кінцевому результаті і самі плутаються і не всилі розібратись "най уніміют". Самі порушують, і через 10-ті руки шукають як з цього вийть за буть які гроші.
PS: ЮЛІ Волю - ти дитинко закінчи "бурсу" навчись читати писати, а потім встрявай в дорослі дискусії!

ЗМІ 2014-03-04 / 10:01:39
До Вашого відома у податковій штат 24 одиниці!!!!!!!!!!

Прокололася 2014-03-03 / 22:37:28
І відколи підприємці знають який у податковій штат???
Здається мені, що Олена Василівна сама пише собі хвалебні оди!

Міжгірчанин 2014-03-03 / 22:32:33
У Солодовнічки в тому магазині ще і по 50 грам наливають. Така собі "міні забігаловка". Цікаво,чи перевірки там бували?

Олег 2014-03-03 / 21:59:51
Без тих керівників вона нич не рішала - на то її туда і поклали! А від тих керівників по цепочці дойде і до "СПРАВЕДЛИВОЇ".

підприємець 2014-03-03 / 14:08:09
Так справедлива!!!! Що там із Хатою та весільними залами вирішуйте з керівниками. А податкову не чіпайте. Вам шкода що у районі керують наші Міжгірчани? Було краще коли у податковій керували пугарі. А працівники? Із штатного 18 2-є чужі поляки та пугарі. Що у районі немає наших людей?

Теж підприємець 2014-03-02 / 13:29:13
Ой, яка честь нашій "славній" податковій, навіть з великої букви її величають.Це,напевно,один із тих відданих підприємців,що підписали ДУШЕВНОГО ЛИСТА у підтримку "справедливого податківця". Так, її попередники може і "попрошайнічали",але задовільнялися тим малим, що їм давали.А новоспечена керівниця на звичайні подачки не велася, а брала "коткретно".Це і логічно,бо брала не з усіх, а тільки з тих,хто був "неугодний"владі чи їй особисто; тож і треба було компенсувати недоотримані податки із Смерекової хати, 24-и, весільних залів пана Сморчкова, її особистого магазину у Поточині та інших. Думаю, більшість нелегальних.
Це називається СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПО-МІЖГІРСЬКИ.

Підприємець 2014-02-26 / 15:34:57
Для вашого відома коли стала начальником саме ця людина вона зробила порядок в Податковій! і тепер нам підприємцям легко і доступно стало бути платниками податків! і говорять з нами там вже як з людьми і не збивають лєві гроші і не просять як ті попрошайки взятки!

ЮЛі Волю 2013-08-17 / 01:34:44


Під ніком "АНАЛІТИК" всі щурі скопом пишут *..ню, бо по єдному окремо вни і алфавіт незнають. А солодовнічка тупа дура та прститутка, яку всі голови у Міжгірю давно у всі діри порют, айбо сисе думаю аж її должность остання, після сього вже лиш у тюрьму, разом з Щурьом, Суботов,Олексієнчихов та Піштаньов.


АНАЛітику 2013-08-08 / 16:23:41
З тебе аналітик, як з Олени податківець

АНАЛІТИК 2013-08-08 / 14:51:36
Для кардинальних змін в країні потрібні люди, які в змозі їх здійснити. Якщо українці, хочуть європейських пенсій і зарплат, то мають підтримати таких людей, як Олена — із конкретними планами та ідеями, як точно знає, як досягти благополуччя.

Каптур 2013-08-08 / 12:25:39
Буде ділов

фррррр 2013-08-08 / 06:54:59
яке чудо керує районом, таке й "чудо" керує податковою - однодумці

лдгпге 2013-08-07 / 20:53:12
воловець ти переживай за свій район , у нашому ми розберемеся і без тебе.

воловець 2013-08-07 / 19:41:08
ого, взятки у Вашому районі виростуть, співчуваєм(

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини